reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Co ja widzę Kate wróciła !!! Aaaa babeczko jak się czujesz ??? Miałaś laparo czy urs ?
Możesz jeszcze być obolała...to zrozumiałe !!!
Dobrze mieć w domku takiego przystojniaka na którego można liczyć ...to ważne !!! ja w jego wieku byłam już mężatką !!!

Dziewczynki przepraszam ale ostatnio nie mam mocy...szukanie pracy mnie wykańcza !!!
A do tego beta stresa daje takiego że szok !!! Znowu wzrosła z 6 na 9 !!! Nie dopuszcza franca...ale ja się nie dam ...o nie !!!

Dla Was wszystkich duży wtorkowy buziak ... lecę ogarnąć mieszkanie ... może kwiatki dzisiaj poprzesadzam ?
 
reklama
Nuska, jakie wredne te jajca? Dobre są, bo czekają, aż endo będzie pulchniutkie. :-)
Kiraa, trzy pękły? Ło matko. Mąż nie wie, ile jajek było? :-D
Kate, brawo dla syna! Trzy dni to aż trzy dni. Młody jest a do tego facet, więc brawo!
 
Dzień dobry Kochane!!


Dorcia, głupia beta, ale pamiętasz ostatnio jak wzroskla, to potem był śliczny spadek, więc teraz czekamy na piękne okrąglutkie zeroooo!! a szukanie pracy, pamiętam, że potrafi wbrew pozorom nieźle wykańczać i jak za długo trwa to jeszcze podkopać morale. ale u Ciebie będzie dobrze, raz dwa znajdziesz pracę, beta spadnie i wszystko będzie tak jak należy!!


ania_g tempkę powinno się mierzyć przez caly cykl w jednym miejscu, żeby wykres był wiarygodny


Kiraa ale super super!! teraz trzymamy kciuki, żeby wszystko zaskoczyło jak należy!! a Ty się relaksuj i oddawaj rozkoszom spa :)


Nusia właśnie, teraz zaczyna już się robić ok, rano jest już jasno, pogoda też się polepsza, najgorzej chyba jesienią i zimą się zwlec, wstajesz-ciemno, kładziesz się-też ciemno. aaa, teraz chyba w weekend zmieniamy czas na letni :))


zakrętko, dziś na 100% będzie lepszy dzień!!


Piraniu, a mam takie pytanie odnośnie badania progesteronu, pewnie głupie, ale mnie nurtuje jedna rzecz. bo hormon jest uwalniany do organizmu takimi falami, prawda? czyli jak robimy badanie krwi to może być że trafimy na dołek progesteronowy i wtedy faktycznie to badanie będzie nie dość że przekłamane to np poniżej normy? i że nigdy nie mamy gwarancji czy badanie było wykonane w odpowiednim momencie? wiesz, tak pewnie tłumaczę sobie gdyby wyniki nie były rewelacyjne to od razu szukam wytłumaczenia :))


a ja dziś mam wolne, nic oprócz obiadu nie muszę robić, mogłam się wyspać, ale oczywiście nie, o 8 rano kurier mnie obudził z sadzonkami winorośli na drugą część balkonu. oczywiście nie zasadzę ich dziś, bo 20kg ziemi jeździ z moim mężem w aucie od tygodnia i nikomu nie chce się jej wtargać na 3 piętro :)
 
DORCIU no faktycznie franca z tej bety....a precz:wściekła/y:
Kiraa to Ty mężowi mówisz o jednym jajcu tak jak ja wczoraj swojemu o swoim pięknym ph, po sodzie oczywiście...:-D:-D kciuki za te Twoje jajeczka&&&
Kate pochwały dla Twojego syna. super się spisał.
Nuśka ależ spadek. produkcja jajeczka trwa.
Marchewko szalej szalej. ja nie mogę również doczekać się niebieskich szaleństw.

ja jednak nie poddałam się wzrostowi libido wczoraj wieczorem...ach ale mało brakowało:szok:miałam chętkę:-D gdyby nie te niskie hormony i ten spadek ph to ten cykl byłby mój;-)a i nie brałam ASG, czekam na owu, jajniki bolą, ale to jeszcze nie ból owulacyjny. a męża ph z wczoraj 8,13 więc idzie w górę. regeneruje się po stresie:tak:następny cykl będzie nasz.
Piraniu czy badać progesteron w połowie fazy lutealnej w tym cyklu??? taki miałam wstępny plan.

pozdrawiam Was wszystkie i lecę dalej do pracy.

 
Kate
a ja pozno zaczynalam :rofl2: i pozno koncze , ja blizej 40 chy niz 30 chy :cool:

macy
nie mowilam ze sa 2 czy 3' , bo by spanikowal, on co do drugiego ma watpliwosci :happy: wiec niech sie dzieje wola nieba...

nuska
jakie masz. Endo? Slonce. Mi ogolnie uroslo z 6,7 mm w 11 dc na 13-16mm w 14 dc. Ae restrykcyjnie pilam codziennnie czerwone wino!!!! Plus acard

lilly
tak wlasnie jest z progesteronem jest wydzielany pulsowo...
 
Kira ja na pomiędzy 30 a 40 , chyba jesteśmy w podobnym wieku
Nuska tylko ja nie mam dostępu do grupy, nie mam jak czytac przepisów
ilaczek dziękuje
Dorcia ca za wredna beta, ja miałam zabieg przez cewke moczową,
nie pilnujesz juz tego chłopczyka? w jakiej branży szukasz pracy?
Marhew kocham wyprzedaże
 
reklama
Do góry