reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
ilaczek, no nie mogę się już doczekać Twojego docelowego cyklu, z takim przygotowaniem i zawzięciem jak Twoje nie ma innej opcji jak synek :-) Daj znać jak tam wieczorne pH.

Nuuuśka
, mi się wydaje, że skoro w 9 dc nie było jeszcze dominującego pęcherzyka i skoro łykasz cały czas obniżający FSH Estrofem to owulki nie będzie wcześniej jak w 17 dc, cierpliwie czekamy :tak:

anias, zapomniałam Ci odpisać, posiew możecie zrobić od razu po by sprawdzić czy antybiotyki pomogły ale oczywiście po antybiotykoterapii plemniki będą miały osłabione nieco parametry i dopiero po 3 miesiącach będą już bez wpływu antybiotyku na ich ilość/jakość.
 
Piraniu No tak wlasnie myslalam ze albo Cie juz wkurzam tymi moimi pytaniami i masz mnie dosc albo zapomnialas :p ale juz nie chcialam byc natarczywa. TO pic z M ta zurawine Kochana czy nie? Dziekuje za odpowiedz :*
 
anias, no co Ty kochana, mam nadzieję, że nie pomyślałaś tak naprawdę. Żurawinę możesz jak najbardziej pić, warto też po antybiotykoterapii kupić sobie dopochwowy preparat odbudowujący naturalną florę, zawierający Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium, typu Floragyn, Lactovaginal, Lacibios Femina itp.

Nuuuśka
, pytanie, no jasne, że wklejać :-), archiwizacja musi być :-D

ilaczek
, masz możliwość dodania jednostek do wyników hormonów przy swoim wykresie?
 
reklama
Do góry