reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Normalnie nie mogę tyle dzieciaczków powklejałyście piękne są Wasze pociechy:tak::tak:

A moje pytane znowu gdzie ja te grupy mogę znaleźć bo szukam z kompa i no normalnie nie widzę :cool2::baffled:
aaaaaaaaaaaaaa dobra :-D:-D:-D znalazłam trochę wyżej muszę popatrzeć oki :-D:-D


no dobra kolejne pytanie a jak ja mam tam wkleić zdjęcie bo mam tylko opcję ze wskazaniem URL a nie jako załącznik jak to zwykle jest???????????
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamawcześniaka śliczne imię
Vivienka moi chłopcy zaczeli chodzić straszy na 12 miesięcy, młodszy na niecał9, tylko on od razu
biegać,
aljul już rozumiem dlaczego taki nick, a co do sąsiadki nie cierpie takich wścipskich ludzi,
bo tam gdzie trzeba na prawde zreagować, każdy się boi a gdzie nie to chyba z ciekawości
idą i patrza co się dzieje, i powiem Ci, ze ja mam zdrowe dzieci, ale potrafię zrzoumieć, przynajmniej staram się
każdego sytuacje, tym bardziej matkę chorego dziecka
Pirhaniu tak słyszałam, ze 4 -latki mają pierszeństwo, ponieważ muszą mieć przygotowanie przed szkołą
 
Piranha - ale słodziaczek z tej Twojej Kajusi :-D Co do badań, to FSH i AMH mam zrobić między 2 a 4 dniem cyklu. Okres mi się jeszcze nie zaczął - przypuszczam, że jutro zacznie się plamienie, więc pewnie w czwartek-piątek wybiorę się na badania. Pozostałe (próba glukozowa, próba z metoklopramidem, kortyzol, Ca-125 itp.) chyba mogę zrobić w dowolnym dniu cyklu? Te próby muszę robić osobno, więc jedną zrobię z FSH i AMH, a drugą kolejnego dnia. Na wyniki AMH czeka się 7 dni, więc końcem przyszłego tygodnia powinnam już wiedzieć na czym stoję. Myślisz, że powinnam sobie od razu zrobić poziomy Ca, Mg, K, Na? Czy jeszcze jakieś inne badania byś mi poradziła? Czytałam jeszcze o badaniu usg w celu sprawdzenia ilości pęcherzyków antralnych. Wykonuje się to w 2 dniu cyklu (jakoś dziwnie?). Myślisz, że warto zrobić taką diagnostykę, czy poczekać na wyniki i nie podkręcać się nadmiernie.
 
Hej dziewczyny.

Oczy niebieskie jeszcze raz gratuluje. Super ze mialas tak szybki poród :) Bartuś sliczny :) Co do wzdec, ja stosuje stary babciny sposób w mysl zasady lepiej zapobiegac... daje Misiowi od poczatku do picia wodę: ok. 50 ml wody zaparzam z dosłownie 1-2 ziarnkami kopru włoskiego. Wypija to na raty w ciagu dnia ale zero problemow z brzuszkiem, kolkami, gazami czy kupką.

Marchew masz slicznego synka :) bardzo sie ciesze ze Ci sie udalo!!!

Mamawczesniaka kurcze jak juz blisko :) &&& za szybki i lekki poród!

Ślicznych chlopców macie dziewczyny Kate, Mamawczesniaka :tak:

Co do grupy zamknietej. Dziekuje dziewczyny za zaproszenie ale ja raczej nie dam rady na dwa fronty byc na biezaco. Juz ledwo ogarniam ten watek a co dopiero dwa.

Ilaczek moje rozumowanie jest takie ze organizm poprostu zaczyna sie przyzwyczajac do diety i suplementow i sila rzeczy zmierza do naturalnego ph. Ale jestem pewna ze soda da rade :)

Zycze wszystkim potrzebujacym zdrowka!!!
Za staraczki nieustannie kciuki trzymam &&&&&&

Piraniu masz racje ten czas tak goni ze szok. Najbardziej zal ze dzieci tak szybko rosna. Szkoda mi kazdego dnia, zal mi ze maly juz nie jest takim niemowlaczkiem. Spojrz jaki juz siłacz :) a ma niespelna 7 tygodni.

Pogoda sie u mnie cos psuje. Ale nawet dobrze bo mam tyle spraw "domowych" a jak jest ladnie na zewnatrz to szkoda mi siedziec w domu i duzo spacerujemy. A tak to chociaz jakis obiad bedzie ;-)
 
kate kolejna wspólna cecha dla naszych Alanków - mój miał 9,5 jak zaczął chodzić i cały czas w biegu

Elmo ale Michaś ślicznie dźwiga główkę. Silny i śliczny chłopczyk z niego
 
aljul wrzuc jakieś zdjęcie chłopców
Elmo śliczy Michałek, i jaki silny
będe dzisiaj przejeżdżać przez Twoją miejscowość jak będe wracać ze szpitala do domu
 
aljul, przykre, że tyle złego was spotkało, teraz na pewno spotkają Ciebie i synka same miłe rzeczy.

Elmo, ależ masz siłacza w domu, cudnie się podpiera i główka jak wysoko! Kaja już od razu po narodzinach wysoko głowę trzymała (a ciągnięta za rączki z pozycji na plecach trzymała głowę, u synka zwisała), u Krzysia były z tym problemy, pomogły odpowiednie ćwiczenia. Ale Michaś (strasznie podoba mi się to imię) ma zalotne spojrzenie :-D, oj będzie łamaczem kobiecych serc :-)

Katriina, tak, te pozostałe badania mogą być w dowolnym dc :tak: Jeśli planujesz płeć to warto sprawdzić od razu Ca, Mg, K i Na. Z tym badaniem USG poczekaj może na wyniki ale na pewno warto je zrobić.
 
reklama
Kate to pomachaj mi :) w ktorym szpitalu bylas?

Pirania nie wiem jak czyich serc ale napewno mojego. Oj bede wredna tesciową :zawstydzona/y:
 
Do góry