reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elmo Pro-Familia w Rzeszowie, jeszcze jestem,
a z ta teściową też tak u mnie będzie tylko razy 3, bo ja mam 3 synów,
 
reklama
Pinahna dziekuje za pomoc, piekna ta twoja Kajunia:-) ach... Ja powiem ci ze nie wiem kiedy te pol roku minelo od porodu... wydaje mi sie jka by to bylo kilka dni temu a tu taki klocek lezy w sypialni...

Elmo ale silny ten twoj syneczek!!! Ach zakochac sie idzie.:cool2: Ach romarzylam sie :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Witam Babeczki,

Kate.., trzymam mocno kciuki, żeby wynik był tylko potwierdzeniem, że wszystko jest w porządku. :tak:
Nuska, a Ty dalej walczysz. Uparte te Twoje jaja jak niewiemco. :-D
Dorciu, czytałam, ale nie odpisałam. Beta już tak niska, że aż serducho się raduje. :tak:
Elmo, jaki on śliczny!
Oczy niebieskie, śliczne imię. Poród marzenie. :-)
Vivienka, mi też obie ciąże po trochu wzrok zabierały. Pierwsza więcej niż druga, ale jednak średnia to przyjemność. :-(
Mama wcześniaka, o matko, już finisz! Synka masz cudownego.
Piranha, widać, że Kajka to kobieta z charakterem. :-D
 
Elmo - ale siłacz z tego Twojego Misia (mój syn też ma na imię Michałek - strasznie charakterne dziecko;-)

Piranha - w taki razie zrobię tak jak mówisz. Dziękuję :tak: krew pobiorę końcem tygodnia, a usg zrobię, jak już będzie wiadomo co i jak.
 
Ostatnia edycja:
ELMO śliczny Michaś, jaki już duży;-)a ja będę w zięciach przebierać:-)
Piraniu tego tribulusa już nie nie biorę 2 tygodnie, także głowa spokojna.
moje ph po jednej aplikacji tak na próbę po 4 godzinach jest 6,5. niedawno zaaplikowałam sobie paluszkiem....hahahaha
:szok: drugą dawkę, zobaczymy jakie ph będzie wieczorem;-)
Kate, Mamawcześniaka ale macie przystojniaków w domku:-)
 
kate poszukam zdjęć i wstawię w wolnej chwili. Ja myślałam że masz 2 synków - moja koleżanka zawsze chciała mieć 3 synów a ma 1 i ostatnio urodziły jej się 2 córeczki bliźniaczki:-) - los nam wszystkim płata figle jak widać

Piranhiu dziękuję
 
anias jestem jestem slonce :* w pracy dzionek okropny !! :no: dopiero siadlam na tylku.
Robilam testa, piku na pewno jeszcze nie ma, nie wiem sama czy ten bedzie tuz tuz czy to znowu taki etap przejsciowy :dry: a jak u Ciebie kochana ?

klaudia Ty mi musisz wybaczyc !!! bo ja na prawde nie spamietalam wszystkich i kurcze wczoraj wieczorem jeszcze 3 razy patrzylam czy wszystkich wpisalam i znowu sie okazalo sie ze :-( sklerotyk ze mnie straszny !! :wściekła/y:

piranha kochana robilam test o 12, bede powtarzac o 16-17, piku na pewno jeszcze nie ma wyglada to tak jakby juz mial byc ale wiesz czego sie boje ? zeby to znowu nie byl ten etap kiedy kreski ciagle sa takie same a nic sie nie dzieje :zawstydzona/y: choc w sumie troszke czasu jeszcze zostalo prawda, obstawiamy pik w 17dc ?

W ogole ilescie dzis naprodukowaly :-D tu w ciagu jednego porzadnego dnia mozna by niezla ksiazke napisac :wściekła/y:

macy hahah no to znowu ja...i znowu to samo. A jajca nie uparte tylko wredne i zawziete jak nie wiem co ooo !
 
Ostatnia edycja:
Nusia to trzymam kciuki zeby szybko byl pik :)
U mnie to wiesz na razie cisza spokoj bo M bierze antybiotyk, ja koncze antybiotyk i pozniej trzeba powtorzyc posiew i zobaczymy co dalej bedzie.
A gdzie ta grupa jest? mi sie nie wyswietla.. (?)
 
reklama
kate to juz rozumiem z ta zazdrością o synów bo już pewnie jakieś kandydatki na synowe powoli się pokazują na horyzoncie. Ja już się boję jak moi synowie osiągną wiek -nastu lat. Ja już pierwszą kandydatkę na synową przerabiałam ze starszym synem;-) - jak szybko się pojawiła tak jeszcze szybciej zniknęła:-) ale samowolkę w postaci zniknięcia z pola widzenia rodziców mu zafundowała - poszli niby za blok a oparli się w zakładzie fryzjerskim u kolegi mamy - myślałam ze na zawał zejdę - strach pomyśleć co będzie dalej:-D
 
Do góry