reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuuśka, jejku, dużo zdrówka dla Ciebie! Spróbowałam zaznaczyć wczorajszą tempkę jako zaburzoną (trzeba zaznaczyć "discarded" obok okienka z wartością tempki) i zobacz jak to teraz wygląda. W sumie warto chyba tak zostawić bo po co ma być wliczana do 6 tempek przed skokiem (no chyba, że się nie załapie na ten przedział :-D) i wpływać na "cover line" skoro była ewidentnie zaburzona przeziębieniem.
 
reklama
Piątek...piąteczek...piątunio !!!

Miłego dnia kochanieńkie...korzystając z pięknej pogody idę pomyć okna !!!

Nuuska zdróweczka kochana ...to wszystko przez Ł !!! A jak ma się Oleńka i Twoja "brzydsza" połowica ???

Za dzisiaj wizytujące trzymam
Zobacz załącznik 616035
Marchew dla Ciebie zaciskam na niebiesko !!!

mamakaja a Ty kiedy wizytujesz ? Dopatrzyłam się terminu...oj będę we czwartek zaciskać kciuki i pozytywnie myśleć !!!

Gorgusia pracoholiczko co u Ciebie ? Jak się miewa mój przystojniaczek mały ???

Maggie CMOK !!!

Lilly jak samopoczucie ???

Krystianmartin
...ja wierzę że w końcu spotka Cię piękna maleńka niespodzianka !!!

Piranha buziaki dla Was !!!
Słyszałaś może kiedyś że na rozwój ciąży zaśniadowej może mieć niedobór witaminy A i tłuszczów zwierzęcych !!??? Zapomniałam zapytać lekarza...zapytam we czwartek.

Kochanieńkie dla Was wszystkich ...MIŁĘGO DZIONKA !!!
 
Witam,

Dziekuje Kochane :) Jestem w kropce i nie wiem co mam robic, musze chyba ochlonac, odpoczac...

Nusia duzo zdrowka :*

Marchew trzymam kciuki :)

Piraniu mam do Ciebie pytanie jedno, bo ta ginekolog po wybraniu teraz tego antybiotyku doustnie Cipronex i dopochwowo natamycyna kazala w nastepnym cyklu dopochwowo dwa razy w tygodniu brac lek o nazwie Gynflor...ale przeczytalalm w ulotce ze on zawiera hormony.... estrogeny, czy to mi nie zaszkodzi? czy moze pomoc skoro mialam niski estradiol? (ale ona oczywiscie nie wie ze mialam robiony estradiol i mam niski, nie wiem strzelala w slepo (?)) i mam tak brac te dwie tabletki w tygodniu czyli we wtorki i piatki przez 3 tygodnie. I jezeli mogloby ewentualnie pomoc to pomoze na dluzszy czas czy tylko na dany cykl??? bo teraz i tak nie bedziemy sie starali przez te bakterie tylko gdzies za ok 4 miesiace, bo M miesiac bedzie bral antybiotyk pozniej musi 3 m-ce odczekac na nowe nasienie i dopiero znowu posiew czy te bakterie zniknely, dobrym tokiem myslenia ide? A skoro 4 mce mam czekac to moze na razie ja nie bede robila tej droznosci, bo gdzies wyczytalam ze najlepiej jest po droznosci od razu sie starac.... Kochana doradz mi.:)Dziekuje za odpowiedz :*
 
Ostatnia edycja:
Dorciu :* Ja oczywiście w pracy ;) Piękna pogoda i strasznie mi przykro,że z Kacim na spacer nie pójdę,bo pracuję do 21... Kac rozciął sobie rano brodę :( Nauczył się chodzić z rękami w kieszeniach i taki finał....

Piranhu-jak zdrówko?

Zakręcia- jak się czujesz?

Nuśka- zdrówka chorzaku jeden! :*

MArchew- czekam na wieści! i trzymam &&&&
 
Piraniu bo ja trochę nie rozumiem tego wyniku, tzn nie widzę że jest niski bo tu jest napisane, że normy dla fazy 1 folikularnej od 0-160 powiedz mi jak to się na to patrzy bo ja nie w temacie :sorry2::sorry2:

Marchewka jeju jak fajnie możesz już się dowiedzieć kogo tam w środeczku masz , a dopiero co się starałaś jeszcze pamiętam Twoje staranka za nim zaszłaś :)
 
Ostatnia edycja:
Mam część wyników..........
Tsh do d..py.. 3,10 !!!
Od jutra łykam 100 mg, lekarz mówił żeby zwiększać sobie jakby co.
Miesiąc temu było takie piękne 1,45 kurde...
Załamałam się.....

Toxo nie przechodziłam, wartość negatywna.
Hbs też ujemny.
W moczu bakterie i fosforany bezpostaciowe bardzo liczne .... ups !
Co to są te fosforany?:szok:
 
reklama
Mar-chew to dziś kciuki zaciskamy wieczorkiem za synusia &&&&

Mamakaja no to TSH nie ciekawe:/ a nie byłas przyziębiona w ostatnim czasie? Bo mi wynik tez tak skonczył, a za miesiac opadł.. i endo mowil ze to dlatego ze jak sie jest chorym to nastepuje wiekszy wyrzut hormonu- stad wynik miałam zawyzony.

Nuuuska zdrówka kobietko :)) U mnie maz i synek chorzy byli, młodego juz tydzien trzyma stan podgoraczkowy...moze przejdzie wreszcie. Zdrowiej bo to staranka za pasem , a ty sie rozkładasz :)

Gorgusia.. oj skad ja to znam - ręce w kieszeni, mój szyty jest między oczami na nosie:/ ...a potem sie zaczyna - jestem juz dorosły hahah
 
Do góry