reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Przepraszam, ze tak krotko i ze nie napisze do kazdej z Was :cool2: ale dopiero ogarnelam sie i pora spac

Nuska
zdrowka kochana

lilly
dzieki ze pytasz, jedziemy w niedz rano.. Oddajemy malego do Babci i wyruszamy , zobaczymy cz wstrzele sie z owu, wedlug prognoz Piranji owu powinna byc w poniedzialek, jutro mam podgladanko, wiec zobaczymy. Wedlug mojego odczucia co do bolu przed owu, mam jeszcze pare dni, wiec moze zdazymy dojechac nad morze i od razu rzucic sie na siebie :-)

matik, wyniki ok z tego co tam moge rozczytac, moze lekko za wysokie fsh...

marchewciu
denerwuje sie razem z Toba, zaciskam kciuki;"

airfix
za spelnienie marzen, kochana ;""


piranju
jak zdrowko, lepiej? Czyli w tym cyklu kompletnie nie zakwaszamy? ;))
 
Dien doberek

matikus
nie martw sie kochana, nic nie masz zlego w tych wynikach. Ja ze wzgledu na fsh, zrobilabym amh. Kochana. Ten hormon antymullerowski

buziaki
 
Hej
No i machina ruszyła. Wczoraj złożyłam dokumenty:tak:. Teraz musze czekać, potem policja i komuna.

Nuuuśka zdróweczka życzę:tak:

Matik nieustannie &&&&&&&&&&&&&&&

Kiraa nie ma sprawy możesz przejąć moje miejsce, tylko mam jedna prośbę:tak: nie przejmuj czasu starań, ;-) Za Ciebie również trzymam kciukasy
Zakręcona ale ten czas leci. To już 9 tydzień:szok:. Dużo zdrówka i spokoju

Dziewczyny wszystkim mocno kibicuję, bez wyjątku.

Piranha
wiem,że nie jednej potrzebującej pomożesz. Jesteś aniołem:tak:

Miłego dzionka
 
Ostatnia edycja:
Witam się wiosennie:)
Ja dziś umieram z powodu bólu biodra
promieniujacego do pleców
Nuuska piję herbatkę za Twoje zdrowie:)
Miłego dnia wszystkim:)
 
Hej babeczki! No i nie mam kiedy Was doczytać :-(, Kaja jest ostatnio strasznie wymagająca czasowo, przeczytałam tylko ostatnie posty (zaraz muszę iść robić śniadanie dzieciom) i odszukałam wyniki Matik.

Matik
, FSH ciężko oceniać, jeśli byłoby z 2-3 dc to byłoby już z tych wyższych poziomów ale wciąż nie wskazywałoby na obniżoną rezerwę jajnikową, wynik masz jednak z 6 dc więc FSH już wzrosło i zatem w 2-3 dc było zapewne niższe :tak: Stosunku LH:FSH w 6 dc też nie można ocenić. Jedynie co rzuca się w oczy to dość niski estradiol jak na 6 dc (choć na Twoim wyniku mieści się w normach :tak:). Niestety u Ciebie źródłem tych poronień może być autoimmunologia i obecność przeciwciał, które niszczą zarodek :-(, nie ma szans na takie badania?

Kiraa, czekam zatem na wieści z wizyty i trzymam kciuki! :-) Co do zakwaszania - trochę Ci tu namieszam ale wg mnie u Ciebie źródłem niepowodzeń było nie zakwaszanie (bo przy nim dochodziło do ciąż biochemicznych) ale niski progesteron (czasem można to naprawić zwiększając dawkę a czasem niski progesteron wynika z niskiej jakości ciałka żółtego, które to z kolei wynika z niskiej jakości komórki jajowej, wierzę jednak, że suplementacja progesteronu tu pomoże).

Muszę kończyć bo Kaja strasznie marudzi i dzieciaki głodne :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry