reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix lekko ale naprawde lekko przeziębiona. Teraz gorzej mnie martwi wynik moczu, te bakterie i fosforany, poza tym mocz oznaczono jako żółty i mętny.
 
reklama
Marchew kciuki za wizyte i oby marzenie sie spełniło :-) za synka &&&&&

Gorgusia czuje sie dobrze tylo rano zawsze mi slabo ale to pewnie przez cukier Zobacze jaki będzie wynik glukozy

Dorcia milegi mycia okien:-)

Mamakaja a to niedobre tsh :-/ ja moze w przyszłym tyg pojde po wyniki

Piranha milego dnia


Ja dzis do 14.30 bo o 15 jade mame odebrać
 
Dorcia dzień dobry, Oliwcia poszalała wieczorem ?
Mamakaja te bakterie to chyba często ale myślę że trzeba wynik pokazać lekarzowi koniecznie !
Nuuuśka dużo dużo zdrówka
Marchew-ka kciuki za wizytę
 
Tak sobie siedzie i mysle, ze ja glupia zapomnialam Ci Piraniu Kochana podziekowac. Dzieki Tobie namowilam w ogole mojego meza na powtorne badanie nasienia. Gdyby nie Ty to do tej pory zylby sobie on a moze i ja z bakteriami. Nie wiem czy to jest przyczyna niepowodzen, ale mimo to lepiej jednak zwlaczyc to dziadostwo. Dziekuje jeszcze raz za wszystko.

A w ogole to mam dola jak z Polski do Ameryki.....:( i nie mysle o niczym innym...
 
Anias nie smutaj sie kochana Najwazniejsze ze wiecie co bylo przyczyna Podleczycie sie i będzie dobrze i zovaczysz na tescie II kreseczki
 
Matik, do przeciwciał niszczących zarodek należą np. ACA, ATA, APA, APL, LCT, ANA, ASA. Warto sprawdzić też genotyp swój i M, czasem jesteśmy nosicielami np. jakiejś translokacji chromosomów (poczytaj tutaj: Wyświetl temat - Translokacja chromosomów - doświadczenia w walce o dziecko |). Te normy dotyczą fazy wzrostu pęcherzyków ale jak na 6 dc to estradiol jest dość niski, być może jednak potem pęcherzyki nadrobiły :-), szkoda, że ginka nie zaznaczyła by zrobić to badanie w 3 dc.

Dorcia, też słyszałam o tym, ciekawe co powie lekarz (tyle, że lekarze czasem mówią "nie" zamiast "nie wiem" bo to drugie im nie wypada mówić ;-), Ty masz super lekarza więc na pewno udzieli rzetelnej informacji).

anias, pamiętam, że Tasha miała córeczkę z cyklu z Gynoflorem :-) (używało go jako zakwaszacza). Preparat ten zawiera estriol (E3, estradiol to E2), który powoduje odnowienie nabłonka pochwy i uzupełnienie niedoboru glikogenu, co ma zapobiegać infekcjom (E3 powoduje wzrost komórek nabłonkowych pochwy oraz przyspiesza ich podział mitotyczny). Zazwyczaj Gynoflor (z uwagi na obecność E3) przepisywany jest kobietom po menopauzie, estriol działa hamująco na owulację ale prawdopodobnie tak małe dawki jak w Gynoflorze tego nie zrobią, wiele kobiet ma dzieci z gynoflorowych cykli :-) Drożność faktycznie może lepiej zrobić np. miesiąc przed staraniami. Trochę dziwne, że lekarka nie zrobiła posiewu tylko w ciemno faszeruje antybiotykiem. Będzie dobrze, pomyśl, że być może nareszcie znasz powód niepowodzeń, najgorsze to gdy się nie udaje a nie wiadomo dlaczego, zapewne po wyleczeniu infekcji poprawi się czas upłynniania i aglutynacja.

gorgusia, zdrówko na razie dopisuje, dzięki kochana, że pytasz :-* Buziaki dla Was!

Marchew, umieram z ciekawości kto u Ciebie zamieszkał, czekam na mega newsa :-)
 
Marchewciu
kciuki zacisniete!! Juz nie moge sie doczekac :-)

anias
nie smutkaj , mamy znaleziona przyczyne...

matik
Aaaa to wyniki z 6 dc?

Piranjuss
pewno ze zniw zasialas ziarno niepewnosci :happy2: jak dzialac , jak robic i co robic. ,Jak juz wiesz bylam dzis na monicie, ale powtorze:cool2::cool2: endo mam doopne ok 7 mm, tzn wymierzyl 6,8mm czyli mniej niz w 7 dc.... Czyli co zluszczylo mi sie? Niee niedobrze wymierzone... To moja teoria :cool2:
mam 2 pechole- tulace sie do siebie, tak slicznie wygladaly;-) sorry za swirowanie, ze mowie o nich jak o dzieciach... Hahhaha
ale tak ladnie sa kolo siebie polozone, ze wygladaly jak serduszko z kreseczka dzielaca je wzdluz na pol:sorry2: a wiec bardziej na zewnatrz znajduje sie Kira 15,8x11,4mm a od wewnatrz Kiran o identycznych wymiarach :cool2::-D:cool2::cool2:


dziewczyny jak z tym ginoflorem???? To Piranju jaki plan jazdy? Biore taz przejsciowo Calcium citrate i pije sporo Coli bezkof, bezcukr. Jak myslisz kiedy pekna? Bo monitu juz nie mam,bo bede na wyjezdzie.... Chyba ze ktos mi z trojmiasta poleci jakiegos gina.....
moj oczywiscue trul, ze IUI, bo slabo wyglada, ze jajowody mam posklejane...kuzwa maaaa ....wiec juz nie ma sensu w tym cyklu monitowac...
 
Piranha zapomniałam dostałam receptę na Sylvie 30...powiedziała że Logestu nie da bo będę się czuła po nim jak i po Nuvaring ... a że te tabsy Sylvie to inny hormon ...czy jakoś tak !!!

Nuuśka
gdzie Ty się podziewasz ???

AniaS
kochana nie smutaj...jakie dołki co !!!???? Będzie dobrze ...już niedługo będziesz narzekać na mdłości !
 
reklama
Dorcia, dziwne, Logest zawiera 75 µg gestodenu i 20 µg etynyloestradiolu, dokładnie tyle samo zawiera Sylvie 20, Tobie lekarka przepisała Sylvie 30 czyli tabletki z większą dawką etynyloestradiolu - tak więc masz to samo co w Logeście (tylko być może inne substancje pomocnicze, substancja czynna czyli hormon jest dokładnie taka sama) ale we większej dawce.

Kiraa, trzymam kochana kciuki i czekam byś za kilka tygodni napisała nam o 2 pęcherzykach ciążowych :-) Myślę, że pik będzie w niedziele lub poniedziałek :-) Będziesz sobie aplikować Ovitrelle? Dołujący ten Twój gin ;-), więcej wiary mu życzę :-) Ależ stolnica na Twoim wykresie :-D
 
Do góry