reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam,

Dorcia Kochana juz bliziutko! niedlugo bedzie 0, pamietasz jak jeszcze niedawno bylo cos powyzj 20? a zobacz teraz juz 6. Bedzie dobrze, zobaczysz :)

Nusiaa trzymam kciuki. od razu do nas pisz co tam lekarz powiedzial. :)
 
Nusia kciuki za wizytę&&&&
Dorcia następnym razem już pewnie będzie 0.nie smutaj się:-)

moja Zosia obudziła się dzisiaj z 39 stopniową gorączką,nie wiadomo skąd, ani kaszlu, ani kataru:-( podobno w przedszkolu dużo dzieci choruje. masakra jakaś, tydzień był przerwy, a teraz znowu.obserwuję,jak się nie poprawi to do lekarza.
u mnie tempka dzisiaj dziwnie w górę skoczyła? nie wiem co to ma być?

pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia:-)
 
Hejka! Jeszcze Was nie doczytałam (spróbuję przejrzeć posty choć częściowo gdy dzieciom dam śniadanie). Martwię się (nie śmiejcie się tylko ;-)) bo dzieci gdzieś mi telefon posiały wczoraj i nie mogę go nigdzie znaleźć, padła bateria więc nie mogę go nasłuchiwać gdy dzwoni. Nie działa u mnie telefon stacjonarny więc czuję się odcięta od świata :-( Trzymajcie kciuki bym go jednak dziś znalazła bo bez telefonu jak bez ręki :-) Przepraszam, że tylko o sobie ale naprawdę nie miałam kiedy Was poczytać a teraz dzieci głodne i muszę im śniadanko zrobić.

Kiraa, odpiszę potem (wyszukałam Twój post).

Nuuuśka, pamiętam, że dziś idziesz na tą wizytę, trzymam mocno kciuki!
 
Piraniu pomoge Ci szukac ;P
Chociaz moze juz patrzylas w tych miejscach ale bede podpowiadac :)

Zobacz za lozkiem, pod lozkiem, moze w zabawkach, pod stolem, w lazience za pralką, w pralce (?) na jakis polkach? moze w szafce z ubraniami? moze w bucie :p
Jak nie znajdziesz to bedziemy dalej wymyslac :)
 
ilaczek ten okres jest okropny po prostu jesli chodzi o choroby...kosmos normalnie :confused2: Ola kaszle jak nalogowy palacz, wczoraj bylismy z Nia u lekarza, dostala dwa syropki na odkrzuszanie, dziwne dla mnie jest tylko to, ze w ogole nie ma kataru przy tak mokrym kaszlu :zawstydzona/y:

zakrecia anias pewnie ze bede od razu pisac, ale to dopiero wieczorkiem bedzie, mam nadzieje, ze pooglada rzeczywiscie dokladnie, i powie cos sensownego, bo w sumie na ostatniej wizytce kazal tylko do szpitala podjechac i tyle,odnosnie histeroskopii i ew. IUI mowil, ze sprobuje zalatwic termin nie przekraczajacy 3 miesiecy wiec jestem dobrej mysli :happy:

piranha matko to masz jak ja :-Dja srednio co 2 dni szukam po domu telefonu, Ł. to juz na mnie klnie a Olka sie smieje, w niedziele musialam do tesciow leciec bo zostawilam u Nich na stole, ostatnio w pracy, ale regula u mnie jest ze szukam go w domu, wsadze gdzies albo w ogole nie wyciagne z torebki i latam jak oszalala po domu :wściekła/y:
Od dzis mam brac estrofem po 2 tabletki dziennie prawda ?
 
Noo nie, zamiast sie ogarnac, ubrac chociaz, malnąc, jakis porzadek zrobic to ja zrobilam sobie kawe i siedze w najlepsze w pizamach przed kompem i was podczytuje :-)

Maran no super wygladacie, super masz rodzinke :tak: Kurde dokladnie tak sobie Ciebie wyobrazalam, czy to mozliwe ze juz Cie widzialam??? I ja nie mialam imienia dla syna pamietasz? Tak chodzil nam po glowie ten Michal ale bez emocji. Zuza od poczatku byla Zuzą. Michal w sumie tez zostal Michalem ale nawet jak maz pojechal go zapisac to jak zadzwonil powiedziec ze zalatwione to spytalam "a jakie imie zapisales?" haha a dziwne nie, w koncu taki wymarzony synuś. Ale moze dlatego ze sam fakt ze jest chlopcem spelnil juz wszystkie moje oczekiwania co do jego osoby :rofl2:
Piraniu zycze szybkiego znalezienia telefonu, ale masz łobuziaki :-D
Nuska &&&&& za wizyte!!! i zdrowka dla domowników.
Dorcia babo 6 to juz prawie jak 0 ;-) nie smutaj sie, wiem ze chcialabys juz miec to z glowy, ale czas tak szybko goni, wiesz to prawda?
Zakretka wazne ze dojechalas w koncu do celu :-) Zawsze jak sie czlowiek spieszy to trafi sie przed Toba taki niedzielny kierowca który zachowuje sie tak jak gdyby byl na wycieczce krajoznawczej.

Oczy niebieskie jak tylko sie rozpakujesz prosimy tu o relacje z porodu, opis pierwszych wrazen no i oczywiscie fote synka!!!

Ilaczek
no juz doczytalam, zdrowka dla córeczki! Moja tez miala taka niezidentyfikowana goraczke jakies dwa tygodnie temu. To byl jakis wirus, trzy dni ja trzymalo i samo przeszlo. Dawalam tylko Ibum przeciwgoraczkowo i przeciwzapalnie przez te 3 dni.


Ja tez poczytalam o tej dziewczynie, strasznie to przykre. Faktycznie czlowiek biega za takimi *******ami a nagle trach i moze byc po wszystkim :-( Ja ostatnio dowiedzialam sie o chorobie bardzo bliskiej mi osoby, chodzilam struta przez tydzien. Zycie jest takie kruche :-(

Gdzie sie podzialy nasze "stare" ciezarówy?
Mamawczesniaka, Polisia, Araki, Antosia meldowac sie tu zaraz. Jak u was samopoczucie na koncówce? Juz niedlugo i wy tez nie bedziecie spac w nocy :-p hehe zarcik. Bo moj Ksiąze akurat przez ostatnie kilka dni pozwolil mi odespac caly miesiac :szok: ale lepiej nic nie mowie...
Mialam sie wybrac koncem tyg na szczepienie z malym ale chyba odczekam jeszcze z 2 tyg ze wzgledu na te choroby i zapewne zatrzesienie w poczekalniach u lekarza :baffled: Ale moze sie dzis wreszcie wybiore do ksiedza w sprawie chrzcin. Jak mi nie ochrzci wtedy co chce to sie wkurze.

Ewelin pewnie Ci sie teraz ciezko przekopac przez posty tak jak mi ale pisalam kiedys do Ciebie, jak znajdziesz chwilke pisz co u Ciebie.

Milego dnia!!!
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry , oby ....

jakoś tak ciezko myśli zebrać .....

nuśka &&&& za wizyte
dorcia następnym razem będzie 0


zdrówka dla potrzebujących
 
Oczy niebieskie - GRATULUJE SERDECZNIE !!!!

Pirania , szukaj , szukaj .... gdzieś znajdziesz :) Maja mi kiedyś zakopała klucze od mieszkania w doniczce z kwiatkiem ....:-D odrobina ziemi na podłodze zwróciła moją uwagę ....
 
reklama
anias, dzięki kochana, hehehe :-D ....niestety wciąż nie znalazłam, zaczynam się martwić.

Kiraa, przecież to super wyniki jak na 7 dc, endo cudo (rzadko kiedy w 7 dc jest już tak grube) i do tego widoczny dominujący pęcherzyk (a często jeszcze w 9 dc nie widać dominującego), do tego wielkość idealna (w 13 dc miałby 22 mm i byłby pik), nie rozumiem tego lekarza, co on w tym kiepskiego widział bo według mnie wszystko jest super!

Nuuuśka, ależ jestem ciekawa jakie endo jest u Ciebie. Tak, od dziś bierz 2 tabletki :tak:Niech się Ł. wykuruje do finału :-) Dużo zdrówka dla Olci, u Krzysia zdarzały się takie kaszle bez kataru (zdarzało się, że ten sam wirus u Krzysia atakował gardło a u Kai nos).

Dorcia, najważniejsze, że spada, i to 40%, znaczy to, że nic tam już nie narasta i meta z zerem za nią tuż tuż!

maran-atha, ale masz śliczne córeczki (z Ciebie też piękna kobietka), faktycznie Maja strasznie do mamusi podobna :-)

Daria, pożycz trochę miłości siostrzano-bratniej dla moich dzieci, więcej u nich wojny jak pokoju :-D

ilaczek, dużo zdrówka dla córci! A może to przedowulacyjny wzrost progesteronu?

Elmo, uwielbiam Ciebie czytać, bije z postów radość spełnionych marzeń :-) Wycałuj ode mnie swojego syneczka i daj oczy nacieszyć fotkami w najbliższym czasie :-)

czarna, hahaha, nie strasz, to może faktycznie zajrzę do doniczek? :-D

lilly, możesz też sprawdzić prolaktynę, można teraz a można sprawdzić ją wraz z progesteronem w połowie FL. TSH już sprawdzałaś?

A może wrzucajcie tak jak gdusia ostatnie wyniki krwi w stopkę bym Wam po milion razy nie pytała o wyniki (a skleroza moja nie zna litości ostatnio)? :-)
 
Do góry