reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dobry wieczor kobietki

Ale mam dzisiaj niemoc Masakra Od rana bylo mi niedobrze i slabo sie robilo a w pracy mialam takiego mula ze szok Ledwo sue ze mna dogadywali i śmiali sie ze pewnie w weekend na imprezie niezleh bylam :-D po pracy skoczylam di mamy a jak mnie wku... Baba ktora jechała przede mna Przepuszczala wszystko co bylo mozliwe - pieszych, wyjeżdżajacych z patkingow, skrecajacych a jak na skrzyżowaniu jechalysmy prosto na zielonym a ona chciala pezepuszczac z naprzeciwka skrecajacych w lewo Klakson mi zawzal juz wtedy Masakra:mad: i zamiast jechać 15 min jechalysmy 30

Maran cudowna masz rodzinke a Ty ladna kobieta :-*

Male liski ach te chlopy Nie przejmuj sie slonce a za jakis czas będziesz mogla mu powiedzieć jak bardzo sie mylil

Kiraawg mnie endo i pechol ok Będzie dobrze uwierzysz w to wkoncu czy mam przyjechać i nakopac?

Dorcia kciuki za wyniki

Nuuska duzozdrówka dla Olci i Ł a fla Ciebie duzi cierpliwości kochana

Kolorowych snów
 
reklama
Mam wyniki....niestety kciuki jeszcze nadal się przydadzą bo jest ...6....więc do zera jeszcze trochę !!! Ta beta leci jak krew z nosa !!! Buuuuuuuuuuuuuu
Ale nie załamuje się ...ważne że nie urosła !!!

Spokojnej nocki babeczki !!!
 
Dorcia ale to już bliziutko zera więc tuż tuż :-) chyba super
Marantha ale świetna rodzinka, dziewczynki jakie fajne, pozazdrościć
Nuuuśka dużo zdrówka dla rodzinki
Poczytałam o pożegnaniu i jest mi strasznie smutno mimo że nie znałam tej dziewczyny ... tak mi przykro ...
Też myślę jakie człowiek ma głupie i nijakie problemy to po prostu czasami wstyd bierze ...
 
Airfix u mnie 1 synek do mnie podobny, 2 do tatusia, a co do wróżb z obrączki (2 dzieci - 1 syn 2 córka) i horoskopu chińskiego to mój 2 synek powinien być córcią więc już w to nie wierzę

Maran może jak teraz taką masz lukę na imię chłopięce to będzie synek - ja miałam podobnie 1 synek miał być Natalią, 2 Matyldą, Lenką lub Pola a teraz zupełna luka...NIC - aż boję się głośniej pomarzyć, to samo było ze snami tuż przed badaniem USG gdzie wiedziałam że poznam płeć śniły mi się córki że je rodzę i mam i te sny były tak realne że aż bałam się obudzić, ale jak się obudziłam to czułam że lekarz mi powie że to chłopiec

małe liski w moim otoczeniu jest też dosyć sporo takich "serdecznych" ludzi którzy starają się skutecznie pozbawić mnie marzeń ale najbardziej chyba boli te "wylewanie zimnej wody na głowę" od teściów - teść cały czas powtarza (a ja się wkurzam bo przeważnie ma rację - w 2 ciąży też mówił że będzie chłopak - "ZOBACZYCIE!!!") że na weselu wróżyli nam 3 synów (wróżba gdzie na krzesełkach para siedzi tyłem do siebie i obraca głowę - jak w tą samą to syn a jak w przeciwną to córka) i 2 już mam - tak jak pisałam te docinki pochodzą zazwyczaj od ludzi którzy mają i jedno i drugie i czasami sobie myślę że może mają rację i jak urodzi się synek to mogę się z tego nie pozbierać i raczej wiem że tak będzie i tak jak pisałam nie mówię nic nikomu i robię swoje chociaż mój M po piwie tez może swój język puścić w obieg i coś niechcący chlapnąć :-). Już 2 razy nastawiłam się na córkę a po tych wszystkich wróżbach uwierzyłam że 2 będzie na 1000% więc teraz mam zamiar zrobić wszystko ale nastawiam się na chłopca:-)
Co do pieluszek to super nam to wychodzi są dni że mały cały dzień nie zamoczy już ubranka i zawoła PSI PSI:-) ale zdarzają się też wypadki:-D no i nie wiem czemu ale czasami potrafi sobie zamoczyć rączki w nocniku ;-) więc roboty jest przy tym ale mam nadzieję że jak już na dobre zrobi się ciepło to o pieluchach nie będziemy już pamiętać

Dorciu
z tą betą będzie dobrze...zobaczysz - jeszcze chwilka i będzie 0 - czego Ci życzę z całego serducha
 
Ostatnia edycja:
Napisalam i wszystko mi skasowalo:eek: piorunstwo jedno


dorciu
kciuki zaciskam, byle do zeraaaaa

zakreciu
to przyjezdzaj :laugh2:

do juterka kochane
 
Ja dziś i wczoraj czułam kłucia jajnika prawego ale tylko przez chwilę
No i zamówiłam mikroskop owulacyjny firmy Donna ale jakaś ulepszona nowa wersja i aż 60 testów ciążowych :szok::szok::-D:-D
mam nadzieję, że nie będę ich potrzebować w sensie, że się w końcu uda :tak::tak:
Dobranoc kochane
 
Dzień dobry:-)

Dorcia to super ze spada już niedługo będzie 0 :-)

Matik ja,mam Afrodyte

Dopiero zobaczylam,to,pożegnanie :-( niesprawiedliwe to życie :-(

Milego dnia
 
reklama
Do góry