reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zakrecona bo ja przewaznie ta druga faze mam 13 dniową i dzisiaj wlasnie jest 13 dpo wiec jutro powinnam dostac @....

A i jeszcze się cos zapytam. Wiecie moze na jakiej podstawie OVUfriend wylicza na ile procent NIBY wyjdzie pozytywny test???
 
reklama
zakręcona, no to pięknie kochana, GRATULUJĘ, na tym etapie powinno już być widoczne bojące serduszko więc na pewno wszystko jest w należytym porządku :tak: Będziesz mieć wyniki badań na wypisie?

Nuuuśka, spadek a potem skok na najwyższy z dotychczasowych poziomów w 9 dpo (najczęstszy dzień implantacyjny, do tego piszesz o kłuciach wczoraj) - naprawdę ciężko się nie nakręcać :-D ale tak jak napisałam - zróbmy co w naszej mocy by tego nie robić ;-) Wstawiłam Ci "na sztywno" cover line (linię podstawową) by wykres nie był zawieszony "w powietrzu" :-), po usunięciu ustawionego w 25 dc dnia owulki, detektor ustawia ją w 28 dc więc musi być zapis "na sztywno".

maran-atha, dzięki kochana, pogoda była super, dzieciaki zadowolone, byliśmy w sobotę w palmiarni w Lubiechowie a wczoraj na takiej prawdziwej wsi :-), szkoda, że te weekendy takie krótkie. Piękny wykres!

anias, a Ty nie łykasz Duphastonu? Tempki masz zawsze w 13 dpo takie wysokie?
 
Ostatnia edycja:
Piraniu nie lykam duphastonu a co do temperatur to nie wiem, bo to moj pierwszy cykl kiedy mierze temperature ...:)
 
Witam.

Nuska, trzymam kciuki za wizytę u laryngologa. :tak: Jaką operację ma mieć Olusia? Wykres wygląda mega obiecująco, ale jak mówi Piranha, lepiej się nie nakręcać, a mile rozczarować. :-)
Krystianmartin, nie widziałam Twojego wykresu, ale jak dziewczyny się emocjonują, to trzymam kciuki. W czasie owulacji miałaś męża blisko, prawda? Jesteście już w domku? Zdrowi?
Zakręcona, cieszę się, że wszystko w porządku. Gratuluję serduszka. :-)
Piranha, cieszę się, że weekend udany.

Moje dzieci dzisiaj ostatni dzień w domu. Młodemu kończy się tygodniowa przerwa semestralna, a młodą zostawiłam, żeby sił nabrała. Tyle, że u nas to działa odwrotnie proporcjonalnie - ona nabiera, mi ubywa. Wampir jeden. ;-) Ale nic to. Byle do jutra.
 
hej, witam się i ja.
przyznam że się trochę zgubilam. :sorry2:

Pirania - ja nawet nie wiem jak się mierzy temperaturę.... :ninja2:

Zakręcona - cieszę się że wszystko w porządku i super że widziałaś serduszko!!!

Kiraa, Nuśka - trzymam kciuki! skoro Pirania mówi że "to to", to znaczy że tak jest!!!! :tak:
 
Ostatnia edycja:
mamartusia to nie takie trudne z ta temperaturką, kazdy z nas kiedyś zaczynał wiec nic sie nie martw pomożemy sie wdrożyć w temat :) na poczatku warto kupić termometr w 2 miejscami po przecinku, ja mam micrlife TERMOMETR OWULACYJNY Microlife 16C2 do NPR (4024159963) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. I u mnie jest ok, druga sprawa trzeba mierzyć np. w pochwie lub pod jezykiem, zawsze w tym samym miejscu, o tej samej porze rano I przed wstaniem z łózka by temperature nie byla zaburzona po 3 godzinach nieprzerwanego snu, no I załozyć sobie wykres np na OvuFriend - Zwiększ Szanse na Zajście w Ciążę! lub Ovulation Calendar and Ovulation Chart - Fertility Charting I tam nanosić kazdego dnia temperatury I progem sam wyznaczy owu lub dziewczyny pomogą w interpretacji. Takie wykresy sa bardzo pomocne bo zawieraja duzo informacji o cyklu :) bedzie dobrze tylko trzeba zacząć :)
 
Hej dziewczyny.
Pamietam o was i trzymam mocno kciuki za kazda &&&&
Zuza mi gorączkowala przez weekend wiec ciezko bylo sie podrapac...

Zakrecona duzo zdrówka zycze! Buziaki :*

Ewelin
cudowna ta Twoja mała, ciesze sie ze juz wszystkie trzy, ja Ty i Daria mamy swoje szkraby przy sobie. Teraz czekamy na kolejne maluszki :tak: Ja w swoim kazdego dnia jestem zakochana coraz bardziej :zawstydzona/y: naprawde, jest cudowny.

Maran ale masz super czytelny wykres :-)

Wszystkim wam zycze spelnienia marzen!
Pozdrawiam
 
zakręcona bardzo się ciesze ze wszystko Ok i juz do domku. Odpoczywaj dużo i niech fasolka rośnie zdrowo.
elmo gdzie ty się podziewasz? odezwij się.
 
hej elmo, ja tu własnie zaczynam Cię przywoływać a tu nagle wpis od Ciebie. Kurcze mała Ci choruje, ucałuj ją ode mnie, dużo zdrówka dla niej. Zaczełam się martwić co tam u Ciebie. Nie mogłam otwierzyć tej wiadomości, jakiś problem powstał.A tak z innej beczki elmo karmisz piersią? jak masz podeślij mi kilka zdjęc małego na maila.
daria czyli i ja musze się nastawić na jakiś kryzys laktacyjny, pochłaniam litrami te herbatki aby miec pokarm a tu jeszcze jakis kryzys przede mną.rozumiem że karmisz piersią?
Tak super że juz we trzy lutówki jesteśmy po wszytskim.Teraz czekamy na reszte dziewczyn, następna chyba Oczy niebieskie.
 
reklama
Dzień dobry Kochane!


Zakrętko, to dobrze, że plamienie ustalo i że do domku już Cię puszczają, tylko teraz masz się też nie forsować i jak najwięcej odpoczywać!!


krystianmartin już lepiej, z każdym dniem jest lepiej, staram się myślec o przyszłości w dobrych kolorach :) kurcze, nie widzialam Twojego wykresu, ale nieustannie trzymam kciuki, żeby się udało do kwietnia


Nusia, wiesz, mała nutka nadziei musi być, to niezbędny składnik żeby się udało. a też widzę, że ładnie tempka poszla w górę, trzymam mocno kciuki &&&& a w czwartek od rana za wizytę i żeby ten lekarz był normalny i kompetentny!! aaa i kciuki za dzisiejszego laryngologa, a co się dzieje Olusi?


Piraniu, super, że wypoczęliście choć troszkę, no niestety weekendy mają to do siebie, że się za szybko kończą


mamartusia, już dostalaś super opis pomiarów od maranthy, ja mam ten sam termometr microlife i jestem z niego zadowolona, a pomiary nie są wcale takie trudne, wymagają tylko systematyczności


a ja dziś jadę po wyniki histopatologiczne do szpitala, już czekają na mnie. poza tym piękna pogoda u mnie, tylko zaczyna mnie nos poswędywac i nie wiem czy wiosenne pylenie powoli się nie zaczyna...
 
Do góry