reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ewelin Elmo super macie, że Bobaski juz przy Was I to te wymarzone :)
Elmo zdrówka dla Zuzi u nas tez co chwila jaies kaszle, katary, ststnio Maja miala ropiejace oczy, lekarz dał krople na to a ona nic chciała dać sobie zapuścić, na sile nie chciałam bo jak wziełam siła to ona I tak zaczeła trzeć I jeszcze gorzej oczy podrażniała... W koncu Adam jej zapuszczał bo jakoś sie dogadali ;) no I jak on do pracy wychodził to ja musiałam I jej mówie, Maja najpierw Ty mi a później ja Tobie zapuszcze I myślałam, że ona mi nie wkropi bo nie trafi, a ona spryciula trafiala mi za kazdym razem I tak mimo, że ja nie mam problem musiałam kilka razy kropli zarzyc by dziecko pozwolilo sobie ;)
 
reklama
Witajcie,

Zakręcona nic się nie martw - wszystko będzie dobrze. Ja w 1 ciąży mniej więcej w tym samym czasie miałam plamienia co Ty i też po raz pierwszy zobaczyłam bijące serduszko w szpitalu. Pamiętam że lekarz kazał mi leżeć ale coś nie bardzo mi to wychodziło bo ja cały czas w biegu muszę być, ale tak do 3 miesiąca starałam się nie dźwigać i oszczędzać troszkę;-). Jak dobrze pamiętam to plamienie za jakiś czas się powtórzyło ale wtedy to poczułam przypływ energii i troszkę się przepracowałam i jak zobaczyłam plamki na bieliźnie to wtedy potraktowałam sprawę poważnie. Trzymam &&&

Nuuusiu &&&& za Olcię

lilly &&&& też za Twoje wyniki
 
maranta , sto lat dla ali !!!! Niech rośnie na pocieche rodziców :)
ja tak lukam na te twoje wykresy i sie zastanawiam czy zaczynasz sie srtarac o synka ????

ewelin , nie załapałam się na zdjęcie , ale wierzę że cudna córcia , gratuluje serdecznie i cieszę się razem z tobą :)

pozdrowienia dla całej ekipy , &&&&& dla staraczek :)
 
Witam się poniedziałkowo! :-)

początek tygodnia, a już mi się nic nie chce :rofl2:

Nuuuśka trzymam mocno kciuki &&&&

Piranha - odebrałam wyniki badań i niestety chyba nie jest dobrze :no:

Oto one:
TSH 2,070 (norma: 0,27 - 4,20) - miesiąc temu miałam 0,76 - także skoczyło w górę
FT4 1,410 (norma: 0,9 - 1,7)
FSH 9,5 mIU/ml (norma: 3,50 - 12,50)
LH 10,0 mlU/ml (norma: 2,4 -12,6)
Prolaktyna 18,10 ng/ml (norma: 4,79 - 23,30)
Estradiol 49,2 pg/ml (norma: 12,5 - 166,0)
Testosteron 0,54 ng/ml (norma: 0,048 - 0,481)

trochę się podłamałam tymi wynikami :wściekła/y: skąd ten testosteron taki wysoki? co robić? Piranha ratuj!
 
Czarna ja też z Częstochowy ,niestety z braku czasu synek 19miesięcy zajmuje dużo czasu mało piszę ale kiedy tylko mogę to czytam... byłam w pt. u ginekologa pobrana cytologia wyniki dopiero będą ale już wiem ,że mam nadrzerkę i będę miała zamrażaną czy mam się bać?
 
dziękuję Piraniu:-)
napiszę jeszcze Wam dziewczyny, mój progesteron wyszedł w 6dfl - 21,36 więc wysoki.
teraz modlę się o wysoki estradiol, ale pewnie na złość mi wyjdzie niski i to będzie znaczyło, że mój organizm jest nastawiony tylko na płodzenie dziewczynek:-D
wyniki zrobię w 2-3 dc. coś zaczynam wątpić, że sie uda i lekkiego dołka dzisiaj załapałam:-(

 
Ilaczek, no jak się nie uda, jak się uda. Co to ma być? Głowa do góry!
Maran_atha, uśmiałam się z tych kropli. :-D Ala ma dzisiaj urodzinki? Wszystkiego najlepszego dla niej.
Ewelin, nie ma co myśleć o kryzysach laktacyjnych! Karmienie ma się w głowie. Przy pierwszym po prostu robiłam, co instynkt mi kazał i poszło. Młody wychowany bez smoczka, więc czasami wisiał i wisiał. Przy młodej wiedziałam, że nie podam butli. Na początku łatwo nie było, ale też się po kilku dniach rozkręciło. Bywały momenty, że chciała pić częściej, ale nie brałam tego za żaden kryzys. Po prostu tak miało być. Myśl pozytywnie.
 
Zakręcona super że wszystko ok !!! teraz musisz dużo odpoczywać !!!

Nuuśka nie napiszę Ci że ładny wykres..bo Ty to wiesz ... zaciskam poślady i wszystko inne ( to już pisałam ) Jestem po prostu z Tobą...caaaałą sobą !!!

Lilly
daj znać jak wyniczki !!!



Za Was !!! Moooocno !!!
images
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:-)

macy tak poprzedni cykl byłam z mężem i ten marcowy tez. Będzie mi ciężko bo na miesiąc rozstanę się z chłopakami, ale muszę jechać załatwiać pozwolenie, szkołę.... Mój wykres jest normalny... ja jeszcze pokaszluje trochę no ale to norma podobno kaszel utrzymuje sie przez dwa tygodnie. W marcu jak pisałam mój ostatni cykl starankowy.

Ewelin, Elmo buziaki dla moich Idolek. Przytulcie Wasze Skarby ode mnie:-)

lilly to super, że z dnia na dzień coraz lepiej.



Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry