reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam,

Nusiaa ale mialas pik, wow :) i tempka idzie w gore :D

Gorgusia :*

Co do mierzenie temperatury to ja np. budze sie przed 6 ale temke mierze tak 6.30 wiec leze sobie troche sie pokrece ale wazne zebym nie wstawala i jak jest juz moja godzina to mierze.
 
reklama
Matik tak jest musimy wierzyć w to co robimy i ze sir udalo i ze sie uda :-*

Nuuska dzionek milo:-) rano zakupy -biedronka nasz rytuał niedzielny na caly tydzień później spacer z psem, obiadek i relax :-)
 
Ana87 Ból owulacyjny czułaś późno wieczorem...a te spontaniczne staranka kiedy były? To sobie mniej wiecej oblicz czy od czasu bólu mineło 12 godzin czy nie:) a może jednak sie udało? :):-)

Co do mierzenia temperatury to ja na początku mierzyłam pod językiem, ale cuda mi wychodziły na wykresie. Potem zaczęłam mierzyć dopochwowo i jest w porządku. Mierzę teraz o 7.00 codzień. Sprawdzałam kiedyś czy rano i za pare godzin będe miec taka sama temperaturę jak zmierzyłam i pokryło mi się. Mierzyłam też rano i wieczorem i też sie pokrywało, no chyba ze owulacja wystąpi między porankiem, a wieczorem wtedy wiadomo że sie nie pokryje ;) Więc zostałam przy tym sposobie.
 
anias pik byl, tempka sie odbila wiec chyba mozemy potwierdzic owulke :) Co do pomiaru, to ja czasem kiedy budze sie wczesniej, mierze i potem sprawdzam czy wlasciwie poszla w gore, choc zawsze jest jakas granica bledu, teoretycznie przez godzine powinna wzrosnac o 0,1stopnia, i u mnie przewaznie ksiazkowo tak jest.

piranha a tak sie dzis zastanawialam kochana, czy przez to ze biore teraz estrofem, temperatura moze byc na nizszym poziomie mimo ze to II faza ? Czy nie powinna ?
Czy dupka mam jutro brac po dwie tabletki czy nadal jedna ?

zakrecia hehe, ja tez lubie biedronkowe zakupy, ale ostatnio jakos mi ciagle nie po drodze :zawstydzona/y: ostatnio tesciowa obkupiła nas tam na walentynki w ciuszki :-D

matik super rzecz do poczytania - sila podswiadomosci zawsze to powtarzam ze dziala na prawde cuda tylko musimy w to uwierzyc bo nasza psychika na prawde potrafi sie przyblokowac, ale na to ze sie nie uda a wiara w to ze bedzie inaczej moze wszystko zmienic :-)
 
Airfix- napewno było więcej niż 12 h po silnym bólu owu. bardzo silne bóle były 12.02 myśle koło 21-22.00 a przytulanko niekontrolowane było następnego dnia koło 21.00 dziś także dziwnie się czuje pobolewa czasami podbrzusze , a najbardziej to denerwuje mnie ból promieniujący na pupe, masakra jakaś . a mogłabym zjeść konia z kopytami :):):) ale to pewnie ZNP tak mnie dopadł.
 
Hejka! Byliśmy dziś w ZOO, pogoda cudna, wszystkie zwierzaki na wybiegach, dzieci zadowolone, Kaja zakochana w zwierzakach :-) ...a ja nóg nie czuję od tych kilometrów ;-) Nowy dyrektor ZOO super je przebudował, zwierzęta mają teraz dużo lepsze warunki, nietoperze owocożerne wisiały nad moją głową bez jakichkolwiek klatek, leniwce też spacerowały bez zamknięcia na gałęziach umieszczonych nad głowami zwiedzających :-) Jeszcze Was nie doczytałam niestety, przeczytałam tylko ostatnie posty.

Nuuuśka, Estrofem może obniżać tempkę, bierz od jutra 2x1 Estrofem, 2x1 Duphaston i 1x1 Acard :tak:

Matik
, w tym tekście co wkleiłaś poruszono też kwestią, o której pisałam już - czasem okazuje się, że nasze pęcherzyki niby pękają i wszystko wygląda owulacyjnie ale np. dla naszego organizmu 24 mm to już za dużo (pęcherzyk jest przetrwały) i lepiej wstrzyknąć wcześniej Pregnyl (np. przy 20 mm) by pęcherzyk pękł mając np. 22 mm.

Ana, metoda O+12 to działania od 8 do aż 20h po owulacji :-)
 
Ana a dzis masz ktory dzien po ? 11, dobrze doczytalam ? a nie myslalas zeby np jutro zatestowac, masz tescior w domku jakis ??

matik wierzymy i bedziemy mowie Wam :-)

Annette kochana kiedy w marcu wypada Ci @ ? bo nie mam Cie uzupelnionej :|

piranha ja juz dzis wzielam Acard i 2 tabl. Estrofemu bo tak wczoraj pisalas :zawstydzona/y: Super ze wypad do zoo udany :D pogoda chyba dzis w calej Polsce byla piekna, wiosenna, u Nas bylo tak cieplo ze zalowalam ze nie mam siatki na balkonie bo otwarty by byl od razu :-)


attachment.php


Starających się : 6
Oczekujących na staranka : 11



MARZEC 2014 :

anias2 - termin @ 02 .03 ( 5 cykl starań)
krystianmartin - termin @ 09-12.03 ( 23 miesiąc starań )
Kiraa - termin @ 13.03 ( 5 cykl starań )
gochaa - termin @ 23.03 ( 1 cykl starań )
Annette - termin @ .03 ( 4 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ .03 ( 10 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

maggie2205 ( marzec 2014 )
milla ( marzec 2014 )
ilaczek ( marzec/kwiecień 2014 )
Elle87 ( kwiecień/maj 2014 )

roszpunka ( wiosna/lato 2014 )
małe liski ( czerwiec 2014 )
czarna_perła ( czerwiec 2014 )
kate.. (lato 2014 )
Airfix ( lato 2014 )
ania_g21 ( lato 2014 )
Dorcia ( styczeń 2015 )
 
reklama
Ana87 to raczej nic z tego nie będzie :) Ja w tym cyklu tez miałam taki odstęp od owu i dostałam @ ale bóle miałam dziwaczne, strasznie mnie wszystko w tym cyklu bolało, do dzis na tyłku siedziec nie mogę tak mi od pleców promieniuje :/ Chyba coś z pogodą jest nie tak :) Każda widzę ten cykl lutowy ma jakiś pokręcony i inny niż wszystkie :) Ja mam od dwóch dni apatyty taki że szok, ale winie za to odstawienie Letroxu na tarczyce ( po prostu mi brakło, a czekam do wtorku na wizyte u endo ).

Nie wiem co zrobić z tym Letroxem i leczeniem tarczycy, ja wiem że muszę brać ten hormon, ale pomimo tego że mam niedoczynność tarczycy to chudnę po tym niemiłosiernie ( ludzie sie oglądają na ulicy już za mną:/ ) , zero apetytu-zmuszam się do jedzenia, a nie biorę 2 dni i apetyt wrócił i nawet waga poszła w górę... A lekarzowi juz raz wspominałam o tym, a On ze nic na to sie nie poradzi bo ja dziwny przypadek jestem:/ zresztą drugi w jego karierze- ze zamiast tyć przy niedoczynności to chudnę
 
Do góry