reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Małe liski fajnie wszystko zgromadziłaś, gin Cię trochę pocieszyła i nie tylko bo mnie też ciekawe co moja powie ,
dziś 2dzień@ i w tym miechu już koniecznie wizyta u lekarza cytologia konieczna kazała przyjść jak pojawi się @ po porodzie zobaczymy co z moją nadrzerką ;/

mamakaja też się witam i wszystkie zakochane :) głowa mi pęka ehh
 
hej hej Kobietki,

Do planujących dziewczynki, podobno chłopcy się już "kończą", teraz wysyp dziewczynek będzie, więc do dzieła! Dużo moich znajomych w ostatnim czasie usłyszało od giekologa, że będa mieli dziewczynki. A staraczki chłopczykowe - stosować się do niebieskich zaleceń w 120% i na pewno się uda z siusiaczkiem!

Elmo, trzymaj się dzielnie, z czasem wszystko się unormuje, nie poddawaj się. Współczuję z tymi pielgrzymkami. A mały Elmuś śłitaśny. Jak tam nocki mijają?
Ewelin trzymam kciuki!
Matik, kobieto aleś ty przeżyła w swoim życiu, podziwiam cię za siłę i determinację do walki o dzidzię.
Dorcia, gdzieś ty, co słychować?
Bużki walentynkkowe dla wszystkich!

Słuchajcie, szukam kosmetyków w saszetkach do szpitala, szamponu,żelu pod prysznic itp., gdzie tego szukać?
 
Oczy niebieskie nie wiem czy nie ma w rossmanie malutkich buteleczek plastikowch ,żeby można przelać do niech żel,szampon....zobacz

Matik 3maj się mocno ,szkoda bo w Polsce byś miała wieksze możliwości czy to iść do lekarza,czy zrobić Betę na każdym kroku są ...
jestęś dzielna i będzie to wynagrodzone
 
matik - koleżanka z innego wątku zaszła w ciąże dzięki chińskim ziółkom... nie macie jakieś chińskiej kliniki tam na wyspie? ona też miała poronienia nawykowe... dwa IUI bez powodzenia... i w miesiącu w którym zaczęła pić te ziółka zaszła w ciąże - naturalnie :)
mnie znowu będą pobierać krew w poniedziałek... dostałam skierowanie na tsh. ft4 i glukoze... nadal czekam na terminy do lekarza...
 
reklama
Zakręcona mi się wydaję że jest ok :)

Małe liski dzięki za skopiowanie przyda się to wszystko w kupie, tylko kurde żeby do tego wszystkiego się zastosować trzeba dużo pracy a ja leniwa jestem :-p Mam nadzieję, że suplementy, ph i dieta wystarczą :)
 
Do góry