reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zakręcona gratulacje a te buciki i teścik cudownie:-)
Beta moim zdanie jest ok:-):-)
A powiedz mi tylko gdzie jedziesz na koncert dziś?
A ja byłam dziś u gina z dzidziom wszystko ok jest duża waży ok 1183g i termin według wielkości to 8 maj a według ostatniej miesiączki to 19 maj
Tak wiec zobaczymy następna wizyta 14 marzec:-)
Z okazji tak pięknego święta życze wszystkim dużo miłości:-):-):-):-):-):-)
 
reklama
witam wszystkie dziewczyny:)
dawno mnie nie było ale czasami Was podczytuje:) ciężko zapomnieć o Was:)

wszystkim zaciążonym dziewczyną gratuluje, a za staraczki trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Elmo- dzidzia śliczna. gratuluje wymarzonego Synusia.

Evelin-- teraz na Ciebie kolej:) &&&&&&&& a już niedługo także Oczy niebieskie &&&&&&&&&&
Matik- trzymam &&&&&&& musi być dobrze

nie wiem kogo mogę się doradzić jak nie WAS
OTÓŻ ................... mam takie zapytanie- 12 .02. około godziny 22.00 czułam bardzoooooo silny ból - myśle na sto procent że to owulacja, następnego dnia napuchły mi piersi i strasznie bolą , śluz zrobił się taki białawy , no i 13.02 około 22.00 było niekontrolowane przytulanie z finałem po około czterodniowej abstynencji . no i stąd moje pytanie do Was --------------------------- czy są szanse na ciąże? czy komórka byłaby jeszcze zdolna do zapłodnienia?? przerwałam staranka......................... dlatego pytam . proszę o Wasze opinie PIRANHO pomóż


pozdrawiam wszystkie STARACZKI
 
zakrecia w ogole wiesz ze jestes kochana ???? i wiesz za co prawda ?? :-) :**** Dziekuje !!

Annette musze wlasnie poszukac czegos na lepsza jakosc sluzu bo po tym czasie widze, ze strasznie krucho z Nim. Po owulacji owszem, jest go duzo ale wtedy kiedy trzeba to go nie ma :dry:

lilly czuje sie juz ogolnie dobrze powiem Ci. Tylko niestety zatoki dalej zapchane, ale wszystko inne juz zeszlo na szczescie. A co do testu....och kochana ! na mnie to chyba bedzie mozna tworzyc nowa biologie jak tak dalej pojdzie :wściekła/y: Dzis krecha kontrolna jest jasniejsza i od tej wieczornej i od tej wczorajszej o 17. Wiec podejrzewamy z piranha, ze albo pik juz byl ze srody na czwartek, albo dopiero bedzie. Nie ogarniam tego cyklu w ogole :sorry2:na prawde. Tak jak zawsze mam wszystko zorganizowane, tak to jest calkowicie nie do zorganizowania :-p
 
dziewczyny pomóżcie od czego mam zacząć czytam czytam te wasze posty i już sie totalnie zakręciłam
bardzo chciałabym dziewczynkę tylko od czego mam zacząć :szok::szok:
1. zakupy
- testy na owulacje - jakieś konkretne polecacie ? ,
- testy do badania Ph pochwy,
- termometr jaki ?? :(
- post Piranii 4957 wchłonełam,
- zmiana diety to podstawa obnizenie slodyczy

a dziś zjadłam 30 dag krówek ciągutek ;)
chciałabym zacząć starania w maju-czerwcu ;) dlatego chce sie przygotować odpowiednio
może akurat się uda :)
przecież szczęściu trzeba troszkę pomóc :)
 
klaudia super że się udało z córcią, a czy mogłabyś w wolnej chwili podesłać jak wyglądały Twoje starania o nią - też mam 2 synków i baaaardzo marzę o córci:-)
 
reklama
witajcie kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wpadłam zobaczyc czy Elmo i ewelin juz sie rozpakowały, bo to przeciez juz luty mamy ;)
 
Do góry