reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piraniu wysłałam jeszcze raz, dziwne, nie mam żadnego zwrotu. wysłałam na tego prywatnego.:-)
I na priva baby boom jeszcze puściłam:)
 
reklama
ilaczek, zagadka się wyjaśniła, u mnie w programie pocztowym nawet w spamie nie było ale zalogowałam się na serwer i tam w spamie znalazłam, mail z gazeta.pl i taki tytuł więc serwer potraktował tą wiadomość jako spam, przepraszam w jego imieniu :-D, zaraz odpiszę.

Kiraa, co u Ciebie? Bardzo ładny wykres, jak dzisiejsza tempka?

anias, jak najbardziej może być sam magnez. Najlepiej przyswajalny jest w postaci soli organicznych (cytrynian, asparaginian) a dużo gorzej w postaci nieorganicznych (tlenek i węglan).

Nuuuśka, nic nie jest stracone, jeśli była owulka to były serducha, jeśli jej nie było to ją jeszcze dorwiemy :-D, tak czy siak będzie dobrze :-)
 
Airfix witaj w klubie:) A czy to nie za wczesnie na suplementy ? minimum 6tyg. się powinno brać ja myślałam aby gdzieś tak zacząć przyjmować je 8tyg. przed staraniami co by się miało przedłużyć aby nie przesadzić z długością czasu przyjmowania
Piranha
co myślisz?

Gocha nie odpisałaś mi :) co z tymi bransoletkami gdzie je zamówiłaś mów szybko !:)
 
Nusia kurcze, gdyby nie to że na tych testach wychodziły u Ciebie już piki, to sam wykres jest pierwsza klasa, ładny, bez górek i dolinek, czekający na skok owulacyjny, tylko te piki na testach... i weź tu im ufaj


małe liski Kochana jesteś, że chciało Ci się poszukać, kurcze, troszkę mnie to podniosło na duchu. i w ogóle nie zrozumiałam Cię źle z tą lekarką, absolutnie kurcze, ten jej sprzęt do usg wydawal się być raczej wypasiony, nie wyglądał jak obiekt muzealny... ale sama nie wiem już


kifsi kurcze, czyli jedziemy na tym samym wózku, trzymaj się ciepło i trzymajmy kciuki, żeby fasolki dały radę!! kiedy masz powtórkę wizyty?


mamakaja, troszkę mnie pocieszyłaś i Kochana, cieszę się bardzo, że u Ciebie wszystko ok, super wieści


Piraniu, dziękuję Kochana, jutro skoczę na betę i potem w poniedziałek, co ma być to będzie

przegrzebuję internet w poszukiwaniu innego dobrego ginekologa specjalizującego się w usg, żeby jakby coś tfu tfu, po środzie mieć drugą diagnozę.
 
Witam się w piękny słoneczny dzień :) ( już w zasadzie zaraz słońce będzie się chować :p)
lenka87 ja nie pisałam nic o bransoletkach, tylko o paskach, testach i termometrze. Może to ktoś inny. Ale też chętnie się czegoś dowiem :-):-)

lilly78 na pewno wszystko jest ok !! Mój Mati w 7 tyg miał 4mm i serca nie było a na drugi dzień na innym sprzęcie miał 6,3 mm i serducho biło pięknie także zawsze lekarz się może pomylić. Głowa do góry trzymam kciuki !!

mamakaja gratuluje wizyty i dużej fasolki !!

Nuuśka trzymam kciuki za twoją owulkę !! :-D

tyle płodzicie, że już nie wiem co komu miałam, ale wszystkie pozdrawiam i ściskam czule :-)
 
anias hah a co chowasz swoj w sloiczkach i obserwujesz ??? :-pwieczorem postaram sie przypatrzec bo teraz to jeszcze mimo wszystko wiecej pozostalosci po zolnierzach z wczoraj niz samego sluzu :p

lilly no tak, wykres mozna powiedziec jak marzenie, tzn pewnie bym tak powiedziala gdyby nie te testy. Ale mnie sie wydaje ze owulacja jeszcze przed Nami. I dobrze w sumie, dzis doszlam do wniosku, ze te pozne owulacje i dlugie cykle szczescie przynosza :-) o 16 i 20 zrobie tesciora i zobaczymy :)))

A jak TY sie czujesz kochana ???

piranha pewnie ze dorwiemy !! Co jak co ale my to rade na pewno damy :wściekła/y: w ogole dzis dzwonilam do laboratorium bo moje wyniczki nie przyszly a mialy, no wiec beda jutro, bo nastawiane byly dopiero dzis, bo ponoc babki w labie nie robia ich codziennie bo odczynniki sa bardzo drogie i czekaja az sie wiecej probek uzbiera :blink: i w ogole to ja zapomnialam o estradiolu :shocked2: a przecie mialam badac nie ?
kurczaczki jak tej naszej owulacji jeszcze nie bylo to niech poczeka do 20dc :wściekła/y:aaaaa i wiesz co ? dzis cos tam staralam sie w pracy ponanosic na FF, moze widzialas zreszta ale zastanawiam sie, czy oni maja tam jakis link do wklejenia na forum ? moze zmiescilby sie jeszcze jeden w sygnaturce ale za chiny nie wiem gdzie tego szukac.
Mam duzo smieci !! Chcesz ??? :-):-D

gochaa dzieki kochana choc nie wiem czy lepiej trzymac kciuki za to zeby jeszcze byla czy zeby juz byla :p na kiedy mialam wpisac kochana ten termin ? bo nie umiem odnalezc przepraszam :/



attachment.php


Starających się :6
Oczekujących na staranka : 9


LUTY 2014 :

Kiraa - termin @ 16.02 ( 4 cykl starań )
Annette - termin @ 24.02 ( 3 cykl starań )

MARZEC 2014 :

Nuuuśka - termin @ 01.03 ( 10 cykl starań )
anias2 - termin @ 02 .03 ( 5 cykl starań)
krystianmartin - termin @ 09-12.03 ( 23 miesiąc starań )
gochaa - termin @ 23.03 ( 1 cykl starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

maggie2205 ( marzec 2014 )
milla ( marzec 2014 )
Elle87 ( kwiecień/maj 2014 )

roszpunka ( wiosna/lato 2014 )
kate.. (lato 2014 )
Airfix ( lato 2014 )
ania_g21 ( lato 2014 )
małe liski ( sierpień 2014 )

Dorcia ( styczeń 2015 )
 
Ostatnia edycja:
zrobiłam test i jest kreska ciemniejsza jak tydzień temu !!! ale mimo to słaba, później podeślę zdjęcie
szkoda ale widać kategorycznie dzidzia nie rośnie tak jak trzeba


pierwsze zdjęcia to w ciągu 5 min a reszta po 10min

widać + ????


P2130035.jpgP2130043.jpgP2130045.jpgP2130047.jpg
 

Załączniki

  • P2130032.jpg
    P2130032.jpg
    7,4 KB · Wyświetleń: 50
  • P2130035.jpg
    P2130035.jpg
    7,8 KB · Wyświetleń: 57
  • P2130043.jpg
    P2130043.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 60
  • P2130045.jpg
    P2130045.jpg
    7 KB · Wyświetleń: 54
  • P2130047.jpg
    P2130047.jpg
    6,7 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry