reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

piranha no wlasnie maraton...:zawstydzona/y: 5 seksowan w ciagu niecalego tygodnia :no: a mialo byc tak dobrze eh.
co do piku, mnie sie wydaje ze on dopiero przed Nami, moze ten wczorajszy test byl slabszy bo mocz bardziej rozcienczony ? choc w sumie nie powinien bo nie pilam prawie 2h przed badanie. Ale ta krecha o 16 to sama widzialas...ewidentnie zapowiadajaca. i co ? i jajco...:dry: jesli pik byl wczoraj to pewnie nic z tegp prawda ? plemniory za slabe byly...:-(
Ale u mnie przewaznie po piku dnia nastepnego byl wzrost,wiec wydaje mi sie, ze wszystko jeszcze przed Nami :blink:
Troche jestem zdolowana.
 
reklama
Tylko na sekundę...

Piranha dziękuję to lykam 1 tab dzisiaj i jutro a od soboy te ciążowe co pisalas mi Jutro ide na bete Wzięlam wczoraj nospe te bole byly delikatne A kłucie i delikatnie ciągnięcie to norma?
 
Nusia głowa do góry! Wyobrażam sobie, że już z miesiąca na miesiąc ciężko myśleć cały czas pozytywnie, ale TY SIE DOCZEKASZ II KRESEK, zobaczysz! Z takim pozytywnym nastawieniem jakie zawsze tutaj u ciebie widzę, to nie ma innej opcji!!!:tak:. Owulka może jest tuż tuż.


miłego dnia dziewczyny!
 
Nusiaa tak, to jest moja pierwsza faza cyklu. Wczoraj robilam test owu i na razie nie zapowiada sie na pik, kreska byla cieniem cienia cienia :p Nusia mam glupie pytanie, ucze sie rozpoznawac swoj sluz i nie wychodzi mi to za bardzo. Powiedz mi kochana jesli masz sluz rozciągliwy no i po jakims czasie on ze tak powiem zasycha i jaki ma kolor?? jest widoczny w ogole? kurcze jakie ja durne pytania zadaje ale serio nie umiem rozpoznac czy ja mam sluz kremowy czy rozciagliwy czy moze wodnisty....

mamajakja fajnie ze wszystko w porządku z dzidzią :)

Kochane a mozna brac sam magnez? ja biorę Aspragin.
 
Pirania, jeżeli wczoraj już nie brałam progesteronu to czy tempka nie powinna mi spaść porządnie? boję się, że tak naprawdę to sama pogmatwam to wszystko i sobie zaszkodzę

bóli , nie mam żadnych

Pirania dopiero doczytałam wcześniejsze posty, nie nie robiłam dziś testu myślałam, że to już nie ma po co :(

bo widzicie oni szybko robią test na ciąże , jeżeli jest powyżej 25ml w jakimś odczynie to sprawdzają a ilościowe to należy poczekać i sama nie wiem już nic
 
Ostatnia edycja:
Lilly trzymam kciuki za serduszko:) Musisz pozytywnie myśleć:) Dzidzia jest malutka jeszcze, może dlatego nie widać było serduszka, ale na nastepnej wizycie na pewno je usłyszysz :)

czarna perła Witaj :) Widze że Ty tez dziewczynkowa :) Ja starania zaczynam tez czerwiec/lipiec, a dzis nawet postanowiłam ze koncowka lipca albo poczatek sierpnia jest mój i koniec :) Suplementy zamierzam łykać od marca, jeszcze mi zostało ich trochę po staraniach wcześniejszych:) Pamietaj ze wapn i magnez musza byc w postaci cytrynianu zeby obnizał PH. Ja kupiłam w aptece wszystko w tabletkach ( tez nie lubie łykania :/ a juz kapsułki to odpadaja ) Paski PH tylko potrzebuję dokupić. Z dieta tez mam problem- wiem niby co trzeba jeść, ale jak z tego wszystkiego zrobić jakis sensowny obiad to już nie wiem hehe
 
Nuuuśka, wyrolowały nas te 40-tki jak nic ;-), damy radę, endo za to będzie jak z bajki :-)


zakręcona, kłucia i ciągnięcia to norma bo macica się powiększa :tak:, kup sobie Magne B6 w aptece.


Matik, raczej nie bo pewnie naturalny progesteron masz wciąż wysoki, jeśli masz możliwość to zrób test i sprawdź czy kreska blednie czy intensywnieje.
 
małe liski pewnie ze sie uda !! kazdej z Nas sie uda kochana predzej czy pozniej :tak: Po roku staran staram sie patrzec tylko pozytywnie w przyszlosc choc pewnie ze nie zawsze sie da, ale przez ten czas wyuczylam sie swojego ciala, organizmu i wiem tyle, ze nie jedna rzecz mi juz nie straszna :happy2::blink: musimy myslec pozytywnie, zbyt wiele zlych rzeczy Nas spotyka, zeby rozwazac nad tym dlugo - nie warto ! :*

anias nie zadajesz wcale glupich pytan - calkiem normalne !! Powiem Ci, ze ja sluz rozciagliwy ale tak na prawde rozciagliwy zauwazylam u siebie zaledwie pare razy, przewaznie albo przegapialam albo bylo go tak malo ze nie zauwazalam. Najczesciej wystepowalo takie czyste bialko jaja, i to po Nim wiedzialam ze owulacja sie zbliza. Sam sluz rozciagliwy jak mialam to przewaznie byl przezroczysty choc powiem Ci szczerze ze nigdy nie testowalam tego jak wyglada kiedy zaschnie wiec nie wiem jak dlugo to sie utrzymuje :blink:ale moge sprawdzic :)))


piranha na szczescie ja wierze ze nie wszystko stracone :* :tak:
 
Ostatnia edycja:
...nie wiedziałam..teraz łykam Magnefar B6 (cytrynian magnezu) po 4 tabletki ale zam ówie ten z firmy NOW FOOD jak dobrze pamietam(cytrynian)
...u mnie cóż zbliża sie @ bo czuje ciągniecie...jesli miałam owulacje 30.01.2014r. (strasznie mnie bolał jajnik) to dzis d​ostane @ ...zobaczymy...zakładam ze moze tez to byc w granicach do 2-3 dni ..sprawdzimy...sama jestem juz ciekawa
 
Ostatnia edycja:
reklama
czarna_perła ja też łykam Magnefar B6 500mg, wiec jedną tabletke dziennie biorę, czasem dwie, a cytrynian wapnia mam pod nazwą - OsteoDiag 1220mg - okolo 16zł płace za 60tabletek:) Wit b6 100mg ( w aptece kupuje 50mg i łykam 2szt ) dodatkowo i żurawina łykana do owulacji tylko bo potem moze powodowac poronienia, wit C -1000mg ( nie wiem czy moze byc ta rozpuszczalna musi Piranha podpowiedziec ) łykalam w tabletkach, a ostatnio rozpuszczalną ale widzę że roznia się składem, wiec chyba w tabletkach lepsza. Aaa i nie zapominaj o kwasie foliowym- ja brałam po 2 tabletki :)
 
Do góry