reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gocha witaj mam synka który ma 18m-cy i teraz tak jak Ty czas na córcie, ja też planuję starania w czerwcu a ostatnio mam ochotę wcześniej z tym ,że dopiero raz miałam @ po ciąży (szok nie ?:) i kompletnie nie znam swojego ciała dzis 33dc. wiec czekam ale nic ... też mam paski pf powiedz, mi czy Twoje też mają końcówkę taką koloru zielonkawego ?moje są firmy merc
Ogólnie jeszcze nie wprowadziłam diety ani suplemetów bo za wcześnie chyba ...termometr mam i po @ będę sprawdzać temp.
 
Nuuuśka to możesz mnie wpisać na marzec chociaż jak się teraz uda to się nie pogniewam :-):-)

lenkaa87 witaj !! No ja marzę o córci, ale co będzie to zobaczymy. Ja na razie wprowadziłam więcej nabiału do swojej diety zaczynam suplementację jak poradziła Pirania i działamy od przyszłego cyklu. A paski kupiłam te tańsze na allegro ale jeszcze nie doszły ;-) Co do @ to z jednej strony zazdroszczę że jej tak długo nie było. Ja dopiero miesiąc temu przestałam karmić piersią a @ miałam dokładnie na 6 miesięcy Mateuszka :)
 
Gocha powiedz jak udało Ci się odstawić Twojego mój w nocy mi nie daje żyć raz muszę go karmić jestem załamana tym faktem ...już smarowałam mówiłam i nic...
 
Nuśka Słonko, minęła 13, do domu i kurować się!! Kochana, ja chcę niedługo widzieć Twoje dwie tłuste kreski, masz dbać o siebie!! a lekarz co Ci powiedział o tym przeziębieniu?
tak jeszcze sobie przypomniałam, że u mnie przesyłki z Wielkiej Brytanii przychodzą w ciągu tygodnia do 10 dni przeważnie, szybciej jeszcze nigdy nie miałam


zakrętko, gratulacje z mieszkankiem, dokładnie, zawsze przecież je pod siebie urządzicie, a jeszcze raz spojrzałam na zdjęcia, ta kuchnia w porównaniu do mojej jest gigantyczna, no i przedpokój też spory, kurcze, super!! a takiej odległości do siostry zazdroszczę Ci bardzo bardzo
aaa, śliczna druga kreseczka, teraz kciuki za betę zaciskam, idziesz w piątek?


Matik, tulę mocno


Wiecie co, wlaśnie u mnie zaczął padać śnieg!! po tych kilku wiosennych dniach zima?!? kurcze, już bym chciała być po tej dzisiejszej wizycie u ginki, mam ją dopiero na 20, a u niej bywają nawet godzinne obsuwy, więc po prostu noc mnie może zastać w tej przychodni...
 
U nas też pada śnieg z deszczem brr i mokro dobrze,że w ostatnie dni umyłam okna zostało mi jedno już mam wiosenny wystrój okien :)
 
Lilly tak w piątek pojde i później w poniedziałek Sprawdzałam ceny bety u mnie Bo ostatnio 60 zl zapłaciłam :-/ceny sa rozne 33,40,50,60
czekam na info po Twojej wizycie :-*
 
lilly u nas tez dzis padal snieg i to caly dzien ! ale przez to, ze temperatura plusowa, wszystko od razu stopnialo. Co do mnie, lekarka poradzila zrobic wymaz z nosa i gardla bo to kolejny taki wirus u mnie w ciagu krotkiego czasu, nie wiem moze mam jakiegos bakcyla ktory nie zamierza sie pozegnac ???? :baffled:

piranha zrobilam wlasnie testy owulacyjne i jestem w szoku.Wkleje pozniej zdjecia no ale wierzyc sie nie chce. Na tescie o czulosci 40, druga krecha zaczela pojawiac sie od razu i to mocna jak nie wiem ! nie wiem czy nie ciut mocniejsza nawet od wczorajszej, choc chyba nie.
A na 30-tce praktycznie bladzioch :szok::errr: no zamurowalo mnie, nie wiem co o tym myslec...ktores sa felerne czy co ? Glupia jestem ..? Testy owulacyjne nie byly byle jakie, zreszta mowilam Ci, ze za 5 sztuk zaplacilam 25zł w Rossmanie. No i wyraznie wczorajszy byl ciemniejszy od tych wczesniejszych ale dzis??? No nie wiem sama co mam o tym myslec. Mam wziasc dupka w ogole dzis jeszcze czy juz nie ?
Powtorzyc potem ten test jeszcze raz ? zostala mi jedna 40-tka jak cos no i caly pakiet 30-tek.
Teraz to zastanawiam sie o co tu chodzi. Falszywy pik ? Wadliwy ktorys test ? czy co ....:baffled:
Ja nie wiem czy u mnie kurde raz nie moze byc normalnie...choc wzglednie ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry