reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Lilly niestety pierwsze staranka pod koniec marca. A teraz po konsultacji z Piranha ( pozdrowionka Kochana:-D) do suplementów dorzucam l argininę 500mg i DHEA 25mg i na tym koniec.... a potem tabletki anty i koniec starań. Już niedługo zaczynam nowe życie w Danii i nie wiem czy jeżeli znajdę prace będę jeszcze decydować się na baby. Wiec moje staranka kończą się w maju lub czerwcu i to definitywnie:tak:

Matik więc jutro zmieniam się cała w jeden mega ogromny kciuk &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-D
 
reklama
aljul, słodkich masz chłopaków :tak: Przydałabym się im ta siostra do kompletu.

Ja też wizualizuję swoją córcię, żeby miała takie czarne, kręcone włoski jak m. Pomarzyć zawsze można. Może jak tak sobie powyobrażamy, to się spełni?

Milla, widzę, że już zaczęłaś dietę, super:-). A jeszcze niedawno, tamtej wiosny, obie pisałyśmy, że zaczynamy staranka od tej wiosny. I stało się, przynajmniej u ciebie :happy2: Słodkie masz dzieciaki :happy2:

zakrecona, gratki wielkie :happy2: ja bym poczekała do walentynek, kupiła małe skarpetki i wręczyła w prezencie:happy2: ja apap brałam w ciąży.

Nuśka, ja też mam zamiar wkrótce dołączyć, ale pewnie ty do tego czasu już wypadniesz z grona staraczek ;-)

Elmo, przepiękny synek! Ucałuj go Boskie skarpetki :-D

Matik
ale nas trzymasz w niepewności. to kwestia potwierdzenia tylko :tak:

Kira, jakbym miała więcej czasu to potłumaczyłabym dla ciebie;-)

Piranha, a co to za rybka? Wyglada jak glonek skrzyzowany z zebra;-)

krystianmartin
, oby staranka skończyły się plusikiem i w konsekwencji różową dzidzią:tak:
 
małe liski, pH poniżej 5 blokuje ogonki plemnikom Y więc większe szanse na wgranie wyścigu mają plemniki X :-), w przypadku O+12 czyli sytuacji gdy komórka jajowa jest już uwolniona, to szanse dla X są według mnie jeszcze większe gdyż w przypadku odstępu każdy wzrost pH może spowodować, że plemniki Y zostaną odblokowane, ruszą dalej i pomimo, że dotrą później to zaszyją się w bańce jajowodu, poczekają i jako pierwsze dopadną ofiarę :-D Co do tych "pasiaków" - miałam je przez kilka lat od malutkiego narybku, jeszcze mając Krzysia to miałam w jednym pokoju kilka akwariów z nimi (w tym największe 200x80x30 cm), miałam w sumie ponad 100 sztuk narybku a klientów z PL, Niemiec, Bułgarii i Ukrainy, sprzedałam wszystkie ryby gdy zaczęłam planować drugie dziecko :-)

anias, niestety to estradiol poprawia cerę :-), w każdym razie tak jest u mnie i najładniejszą mam przed owulacją kiedy estrogeny są wysokie. Jeśli to takie drobne krostki to stawiam bardziej na uczulenie.

Matik, dobrze, że wynik będzie jednak dziś a nie za 3 tygodnie :-), trzymam kochana mocno kciuki!

Roszpunka, to gatunek zbrojnika (zbrojniki nazywane są "glonojadami" choć ta rybka to mięsożerna jest :-)) Hypancistrus zebra L46 :-)

klaudia, a Rennie próbowałaś? Mi bardzo pomagało na zgagę w ciąży, mleko też ale na króciutko niestety.
 
Ostatnia edycja:
Roszpunko dziękuję, chyba pozostaje nam mocno ale to mocno wierzyć że marzenia mogą i nam się spełnić.

Kiedyś słyszałam opowieść o staruszce która mieszkała w Domu Pomocy zawsze nosiła ze sobą małą srebrna łyżeczkę i miała tylko jedno marzenie które zwierzyła jednej z zaprzyjaźnionych pań opiekujących się nią...żeby w chwili kiedy umrze ta łyżeczka była zawsze przy niej, a kiedy ta spytała dlaczego? Babuleńka opowiedziała że tu w Domu Pomocy kiedy jadła obiady zawsze po nich podawano najpierw srebrna łyżeczkę a później jej ulubiony deser twierdząc, że "najlepsze Pan Bóg zawsze zostawia dla nas na sam koniec" - starałam się to jakoś przekazać - nie wiem czy mi wyszło, ale zawsze jak coś mi nie idzie i czegoś czego mocno bym chciała ..tak z całych sił i całą sobą próbuję sobie wytłumaczyć w ten sposób...że najlepsze jeszcze przed nami dziewczyny:-)

Piranhiu fajna pasja..chyba troszkę Ci jej brakuje??? Patrząc na takie rybki można się bardzo wyciszyć, czego mi czasami potrzeba. Mój M lubi ryby i wiercił mi nie raz dziurę w brzuchu o nie ale problem jest w tym że on o nie nie dba tak jak powinien (chodzi o sprzątanie);-) a ja nie mogę na to patrzeć jak one siedzą w takim środowisku
 
Ostatnia edycja:
nie dziś nie pobrali mi krwi bo oni już mieli przerwę dlatego mam być o 9.30 czyli u was 10.30 a wyniki później ale w ten sam dzień

kusiło mnie , żeby kupić test ale mąż mówi nie jutro wszystko będzie wiadomo mam wytrzymać ale mi tak trudno już wytrzymać
 
Która z Was ma paski do Ph firmy Merck? zrobiłam z ciekawości i się zastanawiam suchy papierek ma kolor zielony i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam bo niby wynik miedzy 5,0 a 5,3 ale pasek jest prawie identyczny jak nieużywany może za mało śluzy wziełam trochę na palec i ubrudziłam ten paseczek :)
 
Elmo - cud,miód i orzeszki! Jeszcze raz gratuluję!
Matik - jutro kciuki z całych sił będą zaciśnięte... tak super tanio znalazałaś, że w czwartek będziesz mogła powtórzyć bete :tak:

znowu upuścili mi krwi... mam nadzieję, że wyniki będą jutro... tym razem zrobili mi i tsh, ft4 oraz pełną morfologie... tak jakoś dziwnie - bo po południu...
i znowu mnie dziwne sny nękają... ten brak określenia płci jakoś mi się na głowę rzucił...
wczoraj mnie pacjentka rozwaliła tekstem... zajęta byłam swoimi obowiązkami a ta nagle do mnie: tak, to chłopak ;P przybyło Ciebie w ciągu dniu ze dwa cale ;P pojęcia nie mam ile to dwa cale - nic mi to nie mówi... ale faktycznie od początku tak mam, że mi brzuch wywala wraz z upływem dnia... nie wiedziałam tylko, że to wróży chłopaka :-p
 
reklama
hej hej :)

Dzis duzo pracy jak w poniedzialek - wpadlam na chwile ale zaraz zmykam sprzatac chałupe :dry:

Dorcia wypralam koty wczoraj ! wszystkie trzy ! Dwa wygolone na lewka, pogoda dopisuje, jeszcze troche a zamontuje spowrotem siatke na balkonie, bo szkoda mi ich - pogoda piekna a one tylko w domu kibluja.
Ty dzis Slonce robilas betke, dobrze pamietam ?

matik super, ze jutro uda Ci sie zrobic betke !! :tak: wyniczki na pewno beda pozytywne, nie ma innej opcji !

roszpunka ja to czasem mam mysli, ze chyba zostane na wieki w mojej wlasnej tabelce :zawstydzona/y: eh niemoc ogarnia bo nie wiem co robie zle.

lilly, anias juz pisze co na usg, nie mialam dziewuszki czasu dzis w pracy. A wiec ginka oczywiscie za wiele nie powiedziala, ale z tego co powiedziala a raczej wyczytalam wiem ze : endometrium trojlinijne o grubosci 8,7mm ( wiec super, jak to piranha wykrzyczala w sluchawke - to dziala :-Dmowa o Estrofemie). Jajnik lewy z wieloma pecherzykami dojrzewajacymi, w prawym natomiast jest pare dojrzewajacych pecherzykow w tym jeden dominujacy, niestety nie znam wymiarow ( bo ta ginka nie mierzy...bo nie widzi potrzeby:dry:), ale powiedziala ze rzadko zdarza sie tak ladny pecherzyk graffa z widocznym wzgorkiem jajonosnym ( nie wiem co to ten caly wzgorek ale chyba dobrze wrozy :blink:). Powiedziala, ze owulka tuz tuz i ze mamy dzialac :tak::-) Ciesze sie, najbardziej z tego, ze endometrium tak ladnie tyje Nam po Estrofemie !!

piranha Slonce przypomnialo mi sie - wzgórek jajonosny - to o Nim mi mowila ginekolozka. Ze rzadko kiedy widac pecherzyk z tak wyraznym wzgorkiem. A co to ów wzgorek ? :sorry2: Zaraz ide robic testa, widzialas dzisiejsza tempke ?
W ogole to ja Ci powiem, ze nie chce swirowac, ale prawe jajco boli jak nie wiem, czyzby po badaniu ? Czy to moze owulka sie zbliza ? Ale nie no..powiem Ci, ze tak na moje oko, to temu pecherzykowi troszke jeszcze brakuje do pekniecia, ale moge sie mylic.

kiraa walczymy do konca pamietaj ! i licze na to, ze Twoje miejsce na liscie bedzie wiazace :-)

zakrecia i jak tam ? :) nie pisnelas slowka ?? :-)
 
Do góry