reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nusiaaa super! :) widzisz jakie piekne endometrium, widzisz? :) a wiesz co Kochana? bo zerknelam na Twoj wykres i mam propozycje dla Ciebie. Bo widze ze w notatkach zapisujesz leki dodatkowe ktore bierzesz...a jakbys tak weszla w zakladke leki i tam jest cos takiego jak edytuj pola i jak tam wejdziesz to mozesz wpisac swoje nazwy lekow ktore bierzesz. Wiesz o co mi biega? i wtedy notatki bedziesz miala wolne...
 
Nuuśka proszę mi natentychmiast wysłać zdjęcia lewków...mój M nie może uwierzyć że tak można kociastego ciachnąć !!!
Ja mojemu klecę legowisko na parapet ( na allegro kosztuje 50 zł...a ja zrobię za 3 złote :tak:)

Tak rano upuściłam sobie krwi....wyniki pewnie jutro.Nie liczę że spadła dużo....ale mam nadzieję że choć trochę poleciała w dół !!??

Właśnie miałam Ci pisać o wpisywaniu leków w ovufr... ale aniaS mnie ubiegła...będzie Ci łatwiej kochanieńka !!!

Nuuśka Ty wiesz że ja ........ wiesz ,wiesz !!! A ja to bym chciała żebyś to Ty utyła zaraz po tym endometrium...i to bynajmniej nie z powodu zjedzenia zbyt dużej ilości słodyczy !!!
 
Ostatnia edycja:
aljul, trafiłaś w 10-tkę bo brakuje mi koszmarnie akwarystyki, to taka moja dożywotnia pasja (która jednocześnie mnie relaksowała), z której nie umiem się wyleczyć :-) Ja w akwarium sprzątać nie musiałam, miałam mega filtrację, prąd wody jak w rzece a wszystko sprzątały krewetki :-), trzeba było tylko podmieniać wodę no i raz na jakiś czas przepłukać wkłady w filtrach zewnętrznych.


Nuuuśka, do tego wzgórka jajonośnego przytwierdzona jest komórka jajowa. Uwidocznienie tego wzgórka na USG wskazuje na dojrzałość pęcherzyka i owulka od momentu zlokalizowania wzgórka powinna wystąpić za około 36 godzin, tak więc stawiam na to, że dziś będzie pik LH, ale emocje :-D


Marchew, a kiedy masz kolejne USG? :-)


Dorcia, od rana zaciskam kciuki i czekam na wynik prawie wyzerowanej bety!
 
anias wiem kochana wiem, widzialam juz to wczoraj ale nie mialam juz nerwow do tego wczoraj :wściekła/y: bo mnie nawet nie tyle zalezy na wlasnej nazwie lekow, co na dawce, bo jednak czasem sama zapominam czy bralam cos czy nie a tak to mam czarno na bialym, ale zmienie zmienie,bo to na pewno latwiejsze i wygodniejsze :tak:

Dorcia jak tylko Ł. mi wroci do domu to go poprosze zeby mi fociaki porobil i wkleje !! Bo juz kiedys mial robic, ale kociaste szanowne to minuy na tylku nie umieja ustac a ja chce zeby je cale bylo widac :-)
Betka na pewno poleciala, jesli niewiele co nic, wazne zeby leciala ! Tak sobie wczoraj pomyslalam, ze moze przy dobrych wiatrach jak dotychczas spadla tak ladnie, to za miesiac juz bedzie na poziomie 0 ? :blink:
Ja wiem wiem ze Ty bys chciala ale wiesz ze ja bym chciala zebys Ty tez ???? pamietasz jak Ci powiedzialam w zeszlym roku, ze bede czekac na Ciebie ze starankami ? i widzisz, i moze ja dotrwam do kwietnia a Tobie betka spadnie tak ze kwiecien stanie sie realny ????? :happy2:

piranha robilam wlasnie test Slonko - zaraz wkleje zdjecia, nie wiem jak sadzic, bo test ma czulosc 40 wiec na 30 moze bylby pik ?
Sekunda.
 
Ostatnia edycja:
Witam Babeczki.

Zakręcona, gratuluję! Ale fajne wiadomości! Ja też bym poczekała do piątku. Chyba. :-D
Elmo, cudowny jest! Normalnie takiego by się chciało przytulić. Gratuluję Kochana raz jeszcze.
Matik, osiwieję, jak Boga kocham, osiwieję. Ja nie widzę innej opcji, ale potwierdzenia brakuje.
 
piranha - muszę się umówić... prywatnie... ale ta lekarka też mnie skierowała do kilku specjalistów... kto wie może sami zaproponują jakieś dodatkowe usg... teraz siedze i czekam na wyniki... pewnie jutro cały dzień będę sprawdzać czy już są...
i jeszcze jedno pytanie... może wiesz? biorę Acard... jakby się okazało, że mam mało płytek krwi mam przestać brać?
dorcia - mi przy pierwszym poronieniu beta bardzo szybko spadła...
 
Ostatnia edycja:
piranha obiecna zdjecia : zgrane jeszcze raz : popatrz : 20140210304.jpg20140210303.jpg pod spodem mozesz widziec jeszcze w zalaczniku zdjecia ktore wczesniej dodalam, ale byly mniej widoczne, bez lampy, teraz krechy sa wyrazne:blink::happy2: i to przy czulosci 40 ? :shocked2: szok, nie spodziewalam sie.Zdjecia z zolta koncowka, to zdjecia z wczoraj i przedwczoraj tesciorow o czulosci 20.
 

Załączniki

  • 20140210301.jpg
    20140210301.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 29
  • 20140210302.jpg
    20140210302.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 36
  • 20140210304.jpg
    20140210304.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 37
  • 20140210303.jpg
    20140210303.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
Marchew kochanieńka ...betka spada szybciutko tylko że ja mam stwierdzony zaśniad całkowity i stąd mały spadek bety .... niestety !!!
 
reklama
Marchew, chyba przy małopłytkowości bym nie brała Acardu. Nie mogę się doczekać kiedy poznasz płeć bo to faktycznie niezła zagadka jest :-)


Nuuuśka, czemu masz zaznaczone 2 serducha w sobotę, myślałam, że pani Renia nie dała rady? ;-) Jak dla mnie to albo masz pik albo lada moment on będzie, Jeśli macie możliwość zadziałania (i poleżenia) jutro rano to tak bym zrobiła, jeśli nie to zadziałałabym dziś wieczorem a jutro poprawiła po nie dłużej jak 24h. Wzięłabym też dziś 1/4 tabletki dupka, jutro również. Sama zobacz jak te suplementy poprawiły Ci układ hormonów, będziesz mieć prawdopodobnie owulkę w przepisowym 14 dc (a przez ostatnie cykle niemal zawsze miałaś w okolicy 17 dc), masz piękne endo, z miesiąca na miesiąc jesteś coraz bliżej mety. Ale emocje! :-)
 
Do góry