reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Lenka
ja niestety lub stety bylam zmuszona podszkolic sie z angola, zeby rozumiec ingender itd :-) mozna powiedziec ze staranka sa okupione nauka angielskiego:cool2: ale tez tlumacze ze slownikiem online jak cuus nie wiem
 
o ja głupol, kompletnie zapomniałam o walentynkach, mogę się zasłodzić z tej okazji przecież, dzięki za podpowiedź :-D


anias, co do wapna, muszę przegrzebać neta bo zamawiałam przez internet, magnez kupowałam na doz.pl ten który akurat wychodził najbardziej ekonomicznie, tak samo żurawinę i wit.C
a co do syfków, może to być uczulenie na coś, nawet na jedzenie, może tez być trądzik, dużo osób dostaje go dopiero w wieku dorosłym... ale najlepiej przejdx się do dermatologa niech to obejrzy


małe liski wiesz co, ja w dziewczynkowych staraniach, ale też w diecie dukana i south beach zamiast cukru posiłkowałam się słodzikami, a jak miałam ochotę na słodkie ciasta to do pieczenia używałam xylitolu, to naturalny słodzik, a ma bardzo niski indeks glikemiczny, tak samo chyba jest ze stewią. i np jak jestem coloholiczką to przerzuciłam się na ta zero, która jest słodzona słodzikami.


oczy niebieskie, gratulki dla siostry!! to jest w podobnym momencie co ja plus minus tydzień


krystianmartin, to jakiś ekspresowy cykl Ci się zrobił, a gdyby kolejne były juz normalne, to wstrzelasz się z owulką w spotkania z mężem?
 
Kiraa, ciekawy link, jak dorzuci się do tego jeszcze pozostałe 6 czynników to dziewczynka murowana :-D Ja angielskiego nauczyłam się sama właśnie dzięki hobby, nigdy nie lubiłam wszelakich kursów a że wiedza w PL o interesujących mnie sprawach była prawie zerowa to czytałam zagraniczne fora, dzięki czemu np. zdobyłam wiedzę, która pozwoliła mi jako pierwszej w Polsce rozmnażać na większą skalę ten gatunek ryby:

Hypancistrus-zebra.jpg


Pochwaliłam się, a co :-p W każdym bądź razie potrzeba zgłębiania wiedzy na zagranicznych forach podszkoliła mój angielski więc to takie przyjemne z pożytecznym było :-)

Milla, o jakich tabletkach piszesz? Ale masz ślicznych synów! Są zupełnie inni :-)

anias, to może być na tle zaburzeń hormonalnych ale może też być uczuleniowe.
 
Ostatnia edycja:
Pirahniu super rybka-zebra. Hodujesz je cały czas czy to była pasja jeszcze sprzed macierzyństwa..?

Jeśli chodzi o angielski - była u mnie niedawno znajoma (mama bliźniaków - ma córę i syna) i mówiłam, że ona bardzo niedawno zaczeła uczyć się angielskiego a pomogły jej książki, opowieści po angielsku. Zaczęła sobie powoli czytać jakieś proste krótkie opowiadania i krok po kroku...

Aljul czyli twoja koleżanka jest kolejnym dowodem na skuteczność metody O+12. Kurcze kusi ta metoda. Ja tylko się boję, że m. ma takie mocne super szybkie pleminiki y że pare godzin po owu to nadal będziemy mieli sporą szansę na chłopca. Wierzę bardzo w dietę - zaraz przeczytam artykuł Kiry, dzięki Kira :) - ale tak mam wbite do głowy, że odstęp jest ważny ...ehh jeszcze mam czas do podumania
 
Piraniu piszesz na tle hormonalnym a jakies konkretne hormony nalezalo by zbadac? bo ja te podstawowe czyli prolaktyna, progesteron, testosteron, estradiol, lh, fsh, tsh, ft4, ft3 badalam i jest ok no oprocz estradiolu duzo duzo za niskiego. Rece mi juz opadają.....

a w ogole to jaka sliczna rybka, z tego co piszesz to naprawde musisz bardzo lubic te rybki :)
 
reklama
Do góry