reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam!
Dzięki kobitki Jesteście kochane :-)

O tak pod względem ekonomicznym to mi się podoba, dlatego tez się szybko zdecydowaliśmy na kolejne dziecko bo liczyłam się z tym ze jak się nie uda to wszystkie ciuszki i ta mniejsza różnica wieku będzie. No ja już żyje PL jutro pakowanko i może wieczorkiem albo rano wyjazd :-D
A jeszcze wracając do sprawy to mi bardziej przykro z kilku powodów min. ze zawiodłam męża bo on tez chciał core, mamę bo liczyła w końcu na pierwsza wnusie no i tego ze to ostatnie dziecko i już wiem ze na pewno nie będę mieć już tej córy no ale takie jest życie, ale jak już oznajmię to światu to będzie luzik :-p Co do mnie to ja już się pogodziłam zwłaszcza ze cały czas mówiłam do męża ze robimy braciszka dla młodego żeby miał się z kim bawić bo starszy nie chce. Cały czas mówiłam ze to on he he intuicja matki, teraz patrze inaczej na to wszystko teraz trzeba będzie odchować maluchy i zapewnić im jak najlepsza przyszłość no i czekać na wnuczkę ;-)
 
reklama
Elmo kochana już niedługo przywitasz swego Bobasa wyczekanego. Ja sama nie mogę się doczekać. Imię wybrane??
Piranha tak tak jesteś wielka. Naprawdę się poświecasz i pomagasz, a przeciez mogłabys równie dobrze nas olać bo Ty masz swoje upragnione dzieciaczki. Dzięki Ci Boże za Piranhę.
Dorcia chyba się nie żegnasz?? Czekamy na dalszy ciąg.
 
mila znajac Dorcie, to ona dopiero pewnie zaczyna :wściekła/y:

piranha doczytalas ??? Telefon niestety zostal oprozniony z kasiory stad drugi raz przyznaje sie - moja wina :-D Co do Krzysia wracajac - ja bym poszla do kierownika, skoro panie malo rozmowne i spytala sie jasno co i jak. Nie moze byc tak, przynajmniej ja sie z tym nie spotkalam (a przed chwila rozmawialam jeszcze z kolezanka ktora ma core 5-letnia i tez chodzi do przedszkola),zeby panie zmienialy sie w ciagu dnia jak rekawiczki. To ja sie pytam jak te dzieci w takim razie maja sie czuc bezpiecznie ??? :dry:
Czy Krzys potrafi juz powiedziec co mu sie nie podoba ? Bo sadze ze stwierdzenie ze 'tam jest nudno' nie bylo czyms powiedzianym ot tak sobie, tylko z tego co juz wiem, tam na prawde chyba jest problem z komunikacja - panie- dzieci i przede wszystkim z brakiem zajec. Ok rozumiem, przedszkole publiczne oferuje mniej niz prywatne, ale jakies zajecia dzieciaczki powinny chyba miec tak ? Jak duze jest to przedszkole ? tzn pytam o wielkosc budynku,ile sal, czy maja osobna kuchnie czy catering?

Dorcia haha wiedzialam ze do tego dzis dazysz !! :* Ja juz gratulowac nie bede bo robilam to juz pare razy ale Ty wiesz !!! :D Teraz razem bedziemy rosnac - tylko ze ja nie w ciazy :wściekła/y: Ale czego sie nie robi zebys miala wsparcie !!
 
Nuuśka Ty wpadnij poprasować to co obiecałaś ....próbowałam kocisatemu zrobić "lekki prysznic" i pozbyłam się firanki w oknie :-D

Antosia Ty mnie kochasz.....nieeee...ja Ciebie kocham !!!

Piranha gdyby nie fakt że zaciął mi się kompletnie cały komp.....to pewnie nie skończyłabym na jednym poście ....kocham Cię babooo...a Twój głos...ahhhh...anielski !!!
 
Dorcia jak sie cieszę kochana Mega gratulacje Hurrra worek z || rozwiazany i to w jakim stylu Ale mam banana na ustach :-D Tak czułam jak napisalas ;-)

I z tego wszystkiego zapimnialam co chciałam Wam napisac :-D

Huraaaa ale sie cieszę
 

Załączniki

  • 430.jpg
    430.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
Dorcia ej no ale zarcisz chyba ?? :wściekła/y: To ja musze wykombinowac inna opcje, ale na Swieta musi sie umyc !! skoro Nasze koty - pudelki daly rade to i on da ! :-D
Aaaa w ogole kupilsmy dzis Oli te okularki, bardzo podobne do moich a nawet fajniesze !! powiedzialam, ze bede jej podkradac !! Przednia oprawke maja czarna, a od wewnetrzenej strony jest niebieska, oprawa plastikowa na teleskopach, szkielka tez plastikowe. Do odbioru maja byc moze jeszcze przed Nowym Rokiem. Fajne sa bo takie mlodziezowe, niestety w dziale dzieciecym byly same druciaki, albo zwyczajnie za male, wiec przeszlismy do dzialu damskiego !! :D
 
Zakręcona ....worek rozwiązany...NIEEEE...tam jest zaje...sta dziura !!!
I teraz II będą lecieć.....nim się oglądniecie wszystkie tu będą narzekać na mdłości i zgagę !!!
Mówię Wam

Obiecuję że jak zobaczę że wszystko ok i usłyszę serduszko to będę słać codziennie miliony fluidów !!!

Aaaaa wiecie że wirus ciążowy przenosi się drogą kropelkową !????
Gorgusia mnie zaraziła !!!
 
reklama
O kuzwa Dorciaaaaa suuuperrrr!!!!!!
opowiadaj jak i co no i kiedy????

ale super, baardzo sie ciesze! Czemu bylas caly czas tak tajemnicza, babo:confused:
nie masz wykresu, nie prowadzisz czy ukrywasz?

Ale sie ciesze, zakrecona worek rozwiazany ;):-) suuuperrrr

CALUJE WAS WSZYSTKIE!!!!!!! Jupiiiiii
 
Do góry