reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kiraa, to extra, że mierzy estradiol, próbuję znaleźć anglojęzyczną instrukcję do Persony bo mnie to zaciekawiło ale coś kiepsko mi idzie :-)

krystianmartin, wcale nie za duży, taki zwyczajny spadek jaki to bywa w FL, wykres piękny :tak:
 
reklama
hej dziewczynki
My jeszcze u znajomych ale weszlam na chwilke zobaczyc co u Was :)

zakrecona kochana wiedzialam !!!!!!!!!! Na prawde nie da sie zrobic pod zadnym katem zdjecia tej kreski ??? Moze jednak ? :D
Dzis bedziesz szla na betke, czy czeksz do jutra ?
Skoro piranha mowi, ze to ciaza to tak jest,zwlaszcza ze temperatura mowi sama za siebie :D bardzo mocno trzymam kciuki za betke !!!

kiraa hemoroidy ...? :/ a jestes pewna ze to na pewo to ? kurcze watpie zeby cos takiego wzielo sie z suplementow, ale kto wie...skonsultuj sie jak najszybciej z proktologiem kochana !

Dorcia jak tam wczorajszy wypad Mikolajkowy do chrzesnicy ? :)

krystian ja Ci powiedzialam , Ty sie nie martw zadnym spadkiem, bardzo Cie prosze !!! piranha jeszcze wczoraj pisala, ze takie spadki sa normalne wrecz potrzebne wiec Twoj wykres piekny i ksiazkowy i musi sie skonczyc pozytywnie Slonce :*** !! plamienia juz calkiem ustapily ??

piranha u mnie jak pisalam,wzrost, ale nie wiem czy moze to byc przez to, ze nie spalam pelne 3h w nocy ? polozylam sie o 1 ale zasnelam chyba dopiero kolo 2 nocy, jednak mimo wszystko nawet jesli zaburzona, to nowy rekord bo takiej jeszcze nie mialam :DDD to dobrze czy zle ??
 
Rozmawiałam z m i powiedział że jak teraz snuć niewyjdzie to się zbada -:) Mamy już jedno dziecko ale wiadomo że zolnierzyki mogą ulec pogorszeniu tym bardziej że ma szkodliwe warunki pracy. I mówiłam że niechce czekać kolejnych czterech lat aż jakimś cudem sie uda.
 
Krystianmartin...wstałam rano, umyłam żabki, przebrałam się , wstawiłam rosołek i z całej siły dałam kpa Twojej tempce...niech rośnie w górę ...niech szybuje...ONLY FOR U !!!

Gorgusia te "śmietnikowe sikacze" są zawsze najlepsze !!! Ja przy Młodej też dałam nura w kosz ....ojjj my baby to mamy czasami nie równo pod sufitem ...nie ???

Zakręcona czy dzisiaj czy jutro ....zaciskam moooocno !!! ja bym poszła do tego lab z duuużą czekoladą i powiedziała jaka jest prawda....może będzie miła Pani laborantka i zrobi betę ???

Beatka każdego chłopa da się rozpracować ( choć jeszcze tydzień temu powiedziałabym że mojego się nie da) Mój żołnierzyki miał oddać w mieszkaniu i mieliśmy dowieźć...ale w dniu badania sam zaproponował że jednak w klinice odda ( ja już kupiłam 4 pojemniki sterylne...sama nie wiem po co 4 !!! Może myślałam że nasienie będziemy po ścianach łapać ??) Był dzielny...jestem cholernie dumna ...cholernie !!! Bałam się że braknie mu czasu,że coś zrobi nie tak .... miałam z nerwów ból brzucha i w ogóle...a on,uwinął się ze wszystkim w 8 minut,wyszedł uśmiechnięty !!! I po co mi było się denerwować ??!!

Nuuśka witaj kochanieńka !!!

Piranha Ja to Cię chyba zacałuję ...CMOK !!!

Idę dać mojemu skacowanemu mężusiowi rosołek ....zaraz wracam
 
Zakręcona no to do jutra nic nie robię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! najlepiej jutro rano powtórzyc test 10. Nosz nie wytrzymam do jutra.:wściekła/y:

Nuuuska zero plamień sluz gęsty bielusi, pobolewanie z lewej strony i prawej. Tak zwany ból "chciałabym wiedziec tak mocno że aż mnie w brzuchu skręca:wściekła/y:"

Beatka no widzisz każda z nas ma złoty środek, będzie dobrze:-)

Dorcia mi tez zasadź kopa w dupę bo zaczynam się robic bardzo nerwowa.... myslałam, że luzik ale nie:wściekła/y:. Zakują mnie w kaftan do końca tego cyklu
 
Ostatnia edycja:
Dorcia masz już wyniki? My też w klinice będziemy oddawać ale dopiero w styczniu. Jak się tylko skończy @ to będziemy dalej próbować a może się uda -:) Zakrecona trzymam kciuki-:)
 
reklama
Do góry