reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam w niedzielne popołudnie :-)

Zakrecona, po cichu gratuluję. :-)
Krystianmartin, Twój spadek jest obiecujący!
Nuska, aż mi się gęba uśmiechnęła, jak zobaczyłam taką wysoką tempkę. Najwyższa w historii, co?
Gorgusiu, obetrzyj łzy. Ja też odnosiłam wrażenie na początku, że z mojej ciąży cieszę się tylko ja sama. No może jeszcze siostra mnie wspierała, ale była daleko ode mnie, więc i tak ciężko. Jak się dziecko urodzi, wszyscy będą szczęśliwi. Od męża nie ma się co spodziewać, że będzie podzielał entuzjazm. Brzucha nie widać, więc dla niego to pewnie mało realne.
 
reklama
Zakrecona wklejam Ci wykres co mialam wczoraj na mysli. Ze tempka moze spasc ponizej nawet BBT i jest i tak ciaza
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    66,3 KB · Wyświetleń: 19
Piranju
czyli dzis wieczorem serduszko? Robilam test lh caly czas widac kreska pod swiatlo dopoludnia silniejsza ale to normalne...
i teraz czy mam wziac jutro 9 ta tabl Clo? Boje sie przedobrzyc.... Na usg proponujesz jutro czy wtorek?
buzka
 
Oczywiscie wstyd mowic, chcialam podejrzec wykres Piranji, ktory mi juz z 3 razy wklejala, a ja go nie zapamietalam.... I nie moge go znalezc, ale jestem :baffled::no:
 
Piranju zobacz znalazlam cos co potwierdza, lub moze potwierdzac Twoje przypuszczenia :cool2:

cytat z forum.gazeta.pl

"Ja też mam cykle krótkie 25 dniowe,owu bez clo 11 dc,z clo się przesunęła na 14 dc i wysłużyły się cykle,może iu Ciebie jeszcze bardziej się wydłużą. Ja miałam monitoring i robiłam też testy. Ale lekarz powinien Ci zrobić monitroing zwłaszcza,że to pierwszy cykl z clo. A badałaś hormony?U mnie krótkie cykle są spowodowane podwyższonym fsh."

i jeszcze cos o Zyrtecu, ktory biore
zrodlo 28dni.pl


"LEKI PRZECIWHISTAMINOWE

Clemastinum, Promethazine, Diphergan mogą zagęszczać i wysuszać śluz, ale nie będą wpływać na temperaturę. Cleratine, Zyrtec, Peritol mogą opóźniać owulację. Aviomarin może osłabić wydzielanie śluzu; działanie będzie silniejsze w wypadku dłuższego zażywania preparatu."



sorry za post nie na temat dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
Kiraa dzieki :-*
Musze Wam powiedzieć,że moj K bardzo mnie wspiera i widzę że sie zaangażowal od początku Dzisiaj rano powiedział:to moze pójdę zbadać swoje żołnierzyki Tak sam z siebie
A jak jechalismy na bete to musiałam mu obiecać że nie bede miala dola i nie bede ryczala.jak teraz sie nie uda Tylko przygotujemy sie na kolejne starcie
 
A ja kobiałki z innej beczki

Moje chłopy ( czy.t mąż i tata) na obiad nie zjedli nic poza rosołkiem więc teraz zrobiłam im "kebabiki"
Od bułki po sos zrobiłam je sama ...taka byłam z siebie dumna że postanowiłam zrobić fotę i Wam wkleić...i mój plan szlag trafił bo...nim wzięłam aparat wszystko zjedli...a takie były ładne, kolorowe i okrąglusie ... były i się zmyły ...buuuu

Idę ogarnąć kuchnię bo wygląda gorzej niż po przejściu "Ksawerego"

Miłego wieczoru baby !!!
 
Dorcia widzisz takie dobre zrobiłaś że nic nie zostawili :-D Bulki sama robilas? Wow ja ide na łatwiznę i bulki kupuję :-)

Miłego wieczoru My ze znajomymi idziemy na mecz koszykówki na 20 :-)
 
reklama
Zakręcona pierwszy raz robiłam bułki...też zawsze kupowałam. Robione bułeczki wychodzą bardziej suche ...ale pyszne !
Następnym razem zrobię więcej...bo ja sobie nic nie zjadłam :szok::no:
Udanej zabawy :-D
 
Do góry