reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
krystianmartin, na 200% nie nakrzyczy a uspokoi i doceni, że się starasz, trzymam kochana kciuki!

Córcia od pół godziny przymierza różne korale, mała strojnisia rośnie :-), w ogóle strasznie jest samodzielna, sama już je np. obiady i denerwuje się gdy chce się jej pomóc ;-), bardzo dużo już mówi, dla mnie to miła odmiana po tych wszystkich niepokojach jakie miałam przy Krzysiu, synek rozwojowo też bardzo ruszył do przodu ale liczę na mega zmiany po przedszkolu - idzie w poniedziałek, oby frekwencja mu się trochę poprawiła :-)
 
Piranha- ja teraz patrzę na wiek płodu według aplikacji ovufiernd - belly coś tam ;) Tam moja fasola ma dwa tygodnie :) Idę we wtorek-myślę,że nic ciekawego się nie dowiem,ale uspokoję się. Ciąża z Kacem była cała niespokojna. Już w 9tc leżałam w szpitalu. Pójdę dla własnego spokoju. Dokuczają mi bóle podbrzusza....ale to chyba norma. Dziś zapierniczam jak mały samochodzik. Nie idę do pracy,więc nie odpocznę.

Kiraa- daj znać po wizycie.
 
gorsusia, bo tak naprawdę Twoja dzidzia ma 2 tygodnie i 2 dni :-) (tyle dokładnie żyje) ale lekarze do wieku ciąży dodają 14 dni (tak jest standardowo przyjęte, nawet aparaty USG obliczają wiek płodu doliczając te 14 dni), dzieje się tak dlatego, że nie każda kobieta zna moment owulacji a FF trwa zwykle właśnie 14 dni. Gdy FF jest jednak dużo dłuższa (jak u Ciebie, u mnie też była odrobinę dłuższa bo trwała 18 dni) to należy policzyć ile jest od owulacji do dnia dzisiejszego i dodać do tego 14 dni - tak wyznaczysz tydzień ciąży według ogólnie przyjętego standardu. Trzymam mocno kciuki by ta ciąża była nudna i bezproblemowa. Skoro masz bóle brzucha to ja bym jednak załatwiła sobie Duphaston (ot tak na wszelki wypadek i z uwagi na problemową poprzednią ciążę), mi lekarka kazała dodatkowo zażywać Magne B6 (w pierwszej ciąży miałam skurczowe bóle podbrzusza, podobne do tych przed @ ale mocniejsze) oraz przy silniejszych bólach Nospę.
 
Dzięki Piranha :* To dzięki Wam wiem kiedy zaszłam w ciążę i tym razem nie pozwoę zbyt wcześnie wywoływać dziecia. Choć nie wiadomo czy to wywoływanie nie uratowało życia Kacpusia- był na szyjce poowijany pępowinką. Choćby ze względu na receptę pojadę we wtorek do lekarza.
Z Kacem była u lekarza w 4-5tc. Był tylko pęchcerzyk. Było to 31.12.11. 13.01.12 ( w piątek ;) ) już pikało serduszko. Jestem pełna optymizmu. Zupełnie inaczej niż wtedy. Tym razem mam dużo mniej obaw.
 
Piżdzi jak w Kieleckim !!! Nie wiem czy już mam trzymać dach...czy jeszcze wytrzyma !!! SZOK JAK WIEJE !!!

Witajcie w ten paskudny dzień !!!

Krystian dzwoń od razu po wizycie...czekam !!! I trzymam &&&&&&&&&&&& !!!

Nuuśka streszczenie dnia wczorajszego na FB wysyłam :-D Sporo tego jest !!!

Beatka WITAJ...kaptur na głowę i marsz po test ! A zazwyczaj ile dni trwa Twój cykl ?

Czarna jak dzieciaki po Mikołaju ??? Cudnego masz synusia...zacałować !!!

Gorgusia
czy ja już mówiłam jak bardzo się cieszę ??? GARTULACJE po raz kolejny kochana !!!

Kirra &&&

I zapomniałam co komu miałam pisać !!!
 
reklama
U nas tez wieje w centrum jak nie wiem! Szok! Juz nawet nie chce sobie wyobrazac co sie dzieje na pomorzu...

Krystian trzymam kciuki, bedzie dobrze!:)

Dorcia moze Ty wiesz jak z ta temperatura? Trzeba mierzyc od 1 dc?
 
Do góry