reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranju
probuje liczyc moje punkty :sorry2: tak tylko dla siebie, powiedz co sie liczy jako jony..... Jak ktos ma lampe solna, bransoletke, swieczki z wosku pszczelego, lawende w pokoju, duzo kwiatow i to ile zarobi punktow u Ciebie :-)

a nie bierzemy w tabelce fazy ksiezyca? I kalndarza astronomicznego? ....
 
reklama
Daria
wody nie moga odchodzic stopniowo... Jesli sie sacza swiadczyloby to o jakiejs "dziurce" w lozysku , najlepiej zmierz sobie ph tej wydzieliny. Ja mysle ze to sluz wodnisty,
 
Kiraa, taki czujnik do zrobienia, serio :-), ciekawe co by M powiedział gdyby zastał nas w łóżku z włożoną elektrodą a z niej kable do mini komputera :-D Jedź ostrożnie bo naprawdę jest niewesoło, pewnie zdarzają się gałęzie spadające na drogi :-( Ja już niestety nie będę planować - niestety nie dałabym rady i psychicznie i fizycznie (mam zero pomocy przy dzieciach, nie mam komu zostawić Kai nawet na 5 minut) i finansowo ....choć smutno mi czasem, że nie doświadczę już cudu rodzącego się we mnie życia ...za to w te Wasze staranka wczuwam się jak we własne :-) Co do bliźniaków - oj jak mi się marzyły w pierwszej ciąży, najlepiej od razu chłopczyk i dziewczynka :-) Co do Araki - nie wpisywałam jej bo ona nie stosowała tych czynników a dietę Dukana (choć wiele z tej diety ma taki sam wpływ jak te czynniki), no chyba że się mylę :-)
 
Kiraa oczywiście do końca roku będziemy na tej liscie:-) nie ma innego wyjscia Chyba wszędzie tak wieje... Bryyy
Jakbys bliżej mieszkala to po znajomości przy Ince zrobiłabym Ci brewki i rzesy :-) daj znac jak po usg? Tak zmywacz i lakiery sprzyjaja jonom -
 
zakrecona brewki i rzesy powiadasz ???? To moze ja sie wybiore :-D

Ej tu jest jakis kosmos na dworze :eek: Ja nie jestem jakas chuda szkapa, ale kurde czulam sie jak piorko. A blok mam wrazenie zaraz sie przewroci, cos tu nie halo, ze przez zamkniete okna i wiszace *******ki na oknach zaczynaja latac :wściekła/y:

piranha oby jutro bylo tak samo dobrze ! :D

maggie a tam obrazisz sie :p
 
Kiraa, za bransoletki, lampy, unikanie urządzeń elektrycznych itd. oraz sprzyjającą fazę Księżyca jest 1 punkt, gdy faza ewidentnie nie sprzyja (a naprawdę Księżyc może wpłynąć na polaryzację komórki jajowej, podczas pełni jest w atmosferze więcej jonów dodatnich i komórka jajowa może przyciągnąć plemnik Y zamiast dominujących plemników X w bańce jajowodu) to odejmujemy 0.5, gdy nie robiło się nic w tej kwestii a Księżyc jakoś ewidentnie nie sprzyja to 0, musimy chyba opracować regulamin tabeli :-D W kalendarz astronomiczny nie wierzę niestety ;-), ja taki typowy umysł ścisły jestem :-)

Nuuuśka, często w okolicy 3-4 dpo jest drugi wyrzut estrogenu ("secondary estrogen surge") więc tempka może trochę zlecieć, szkoda że te 2 tygodnie tak się dłużą :-) Będziesz mieć jakoś niebawem jeszcze USG by podpatrzeć jak endo?
 
Ostatnia edycja:
Nuuska zapraszam:-) Inne zabiegi kosmetyczne tez moge zrobic Konczylam studium kosmetyczne Bo po maturze nie wiedziałam jakie studia wybrac i poszlam tam bo to lubię i zawsze mnie interesowala kosmetyka a później dopiero na studia poszlam ktore chyba niedokonca mnie interesuja (licencjat zarządzanie firma a magisterka zarządzanie zasobami ludzkimi)
 
Daria ja miałam takie wodniste upławy przy infekcji grzybicznej, w zeszłym tygodniu. Przez pierwsze dni stosowania antybiotyku dowcipnego Nystatyna. Jak wróciłam z zakupów też się wystraszyłam o co chodzi, wkładka mi przemiękła, obrazowo mówiąc. Teraz już nie mam takich. W badaniu szyjkę miałam książkową.
 
Zakrecona
to bys mi brewki zrobila ;)

siedze u gina w poczekalni, nic mnie nie boli nie kluje przedowulacyjnie, slabo to widze ..
 
reklama
Witam:)

Kobietki mam pytanie, od ktorego dnia cyklu najpozniej mozna zaczac mierzyc temperature?? Trzeba koniecznie od pierwszego dc? Czy moge zaczac od 10 dc? przy ok 30 dniowych dc.
 
Do góry