reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

anias nie trzeba mierzyć od 1dc, ale programy wyznaczające owulację potrzebują przynajmniej 6 dni z niskimi temperaturami i potem wyznaczają wg skoku, testów owu itp. Zaznaczasz tylko kiedy miałaś 1dc i potem pomiar dopiero w 10dc. Jak dobrze znasz angielski polecam fertilityfriend :tak:

A do tabelki Piranhi się nie zaliczam kompletnie, choć rzeczywiście dieta była, teoretycznie wpływ księżyca też, ale 3 czynniki to bym spełniła gdyby tam dodać modły i wrodzony fart :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z polskich znam tylko ovufriend (u mnie w sygnaturce). :-D Dziewczyny korzystają z enpr ale na go nie czaję, za dużo trzeba samemu ustawiać... albo takie moje wrażenie było...
 
Daria a może to mocz poprostu, to Twoja 3 ciąża w krótkim czasie I miesnie mogą już nie trzymać tak mocno, zwlaszcza, że to już trzeci trymestr do tego mówisz, że odczuwasz to zwłaszcza przy kaszlu wiec ja obstawiam, że to nietrzymanie moczu jest. W ciazy to sie zdarza bardzo czesto przy kaszlu, to moje zdanie.



pozdrowaiam serdecznie

aha Araki dieta dukana zakwasza wiec chciałas czy nie to min. 3 czynniki bardziej lub mniej świadomi spłeniłać (dieta,czeste seruszka-osłabienie plemnków no I zakwaszenie)
 
anias ....ja mierzyłam od 3-4 dc...jak już @ pomału jechała na wakacje :-D i zawsze wszystko miałam ok.
Ovufriend różni się od Enpr...ale ja Enpr tez nie czaje jak Araki !!! Zawsze byłam na ovufriend !

Krystianmartin
i jak tam ?????????????
 
Ostatnia edycja:
Hej
Wróciłam od lekarza. Jest wszystko ok. Plamienia mogą być związane z hiperprolaktynemią, bo wyszła mi na czczo 7 a po obciążeniu około150.
Mam się wyluzować. Bo to może być mój szczęśliwy cykl:tak:.
Piranha. dzięki

Nuuuska. wyluzować hehe;-)

Dorcia chyba miałaś rację z tymi plamieniami... obyś miała rację:-D
 
Krystianmartin...ja zawsze mam rację !!! Poza sytuacjami kiedy racji nie mam !!!
Ojjj czuje po kościach ( oprócz silnego wiatru za oknem ) że coś z tego będzie !!! Musi być !!!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Musze się położyć....łeb mi pęka ....chyba przez ten wiatr !!!
 
reklama
Do góry