reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jestem po usg, niestety du...a blada, niestety nie teraz tak powiedzial gin....
pecherzyk sie wchlonal, nie urosl dalej, i nie ma nic innego co by moglo wybic...:no::no::no: Wyryczalam juz sobie, wmawiam sobie juz menopauze , ah szkoda gadac,
W sumie sie zastanawiam czy nie wziac jeszcze raz piec dni Clo.....? Nic takiego gin nie mowil, ale lapie sie brzytwy jak tonacy


krystian super ze wszystko ladnie

zakrecona &&&&

piranju
corcia sliczna, pozazdroscic :-):-)
 
reklama
Piranha po prostu nie mogę się napatrzeć na Kaję. Będę częściej dzwonić:-D Cuuuuudowna. Naukowo udowodniono, że dzieci jedzące rękoma są inteligentniejsze, jedząc tak wykorzystują wszystkie zmysły. Mozna to zaobserwować w przypadku Kai. Wykorzystała wszystko jedząc monte. Cóż za inteligentna osoba:-D.

Dorcia usciski
 
Zakrecona
dzieki kochana :no: ah jak mi zle, zastanawiam sie czy nie wziac jeszcze z 2-3 dni Clo? Ma ktos doswiadczenie w tej kwestii,? Znalazlam wykresy na ff gdzie laski tak braly......


najbardziej mnie boli ze gin przekreslil ten cykl.... Pecherzyk ma 14 mm i powiedzial ze nic z tego. Bo sa 3 takie pecherzyki i nie ma dominanta, wiec cykl do du.y- koniec cytatu
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    47,5 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
Dzieki kochane za wsparcie,
bardzo Wam dziekuje.

krystian, spytaj lepiej czego ja nie biore z suplementow :cool:
castagnus, vitc, vitd, vit b1, vit b2,vit b6, vit b 12, folic, mg, zurawine 6x4200mg, calcium citrate, sudafet, zyrtec, acard, no i 5 dni Clo
 
Maggie mam nadzieje ze to nie menopauza, wiem ze czasem moga sie zarzac bezowulacyjne, ale ja ich nigdy nie mialam, wiec zrzucam to na karb zaawansowanego wieku...
ale wiejeee, sciany mi rozwali i do tego sama z malym w domu...:szok:
 
reklama
Kiraa a bierzesz koenzym Q 10?, cynk, B-100, zioła ojca sroki? Ja miałam problemy z cyklami.. piję te suplementy i pomimo hiperprolaktynemi mam owulację w tym cyklu w 12dniu. Lekarz sam się dziwił
 
Do góry