reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranhu pomimo nie sprzyjającej pogody będę dzisiaj szukała testu 10 :-)
Czarna śliczny synuś

Araki jmam nadzieję że za pare dni test będzie pozytywny i gratuluje :-)

Ja już w domu od 12. Od rana nie było prądu (masowa awaria w energetyce) i puścili nas do domu. W domu naszczęscie prąd mam :-) tyle że ja pracuje 12 km od miasta i na wioskach prądu nie ma (też nam oddział postawili za miastem i przy mocniejszym wietrze a co nad morzem to oczywiście norma to nie ma tam prądu)

Beatko witaj:-)
 
reklama
Kiraa, wykresik aczkolwiek niepełny, masz w sygnaturze, a staranka wydaje mi się opisałam Ci dokładnie w PW ;-)

Mamakaja, tak - u mnie tylko Dukan i osłabianie przez codzienne serduszka :tak: Wydaje mi się że tylko nieznacznie podniosłam szanse z tych 50%... może na 70% :-D

Oj ja też pracuję na wiosce (choć to niby Wrocław) ale u nas jak na złość prąd jest :wściekła/y:
 
Dziewczyny ale wy piszecie i piszecie, nie nadążam, wystarczy spuścić z was oko na pare chwil i juz tyle stron do nadrobienia :-)

Ja jestem po nocnym dyzurze i tez o godz 24 zgasly swiatla, wlaczyl sie alarm ktory wyl i wyl, pogotowie enrgetyczne przyjechalo dopiero rano mimo ze bylo zgloszone po 24... na tablicy pisalo uszkodzenie, prawdopodobnie poszly 1 i 2 faza.... na salach ciemno, gdzie niegdzie swiatlo, windy nie dzialaly, monitory jechaly na akumulatorach... wiec super bylo i po ciemku wiekszosc rzeczy byla robiona.... chodzilysmy po oddziale z latarkami.... masakra jakas!! do tego wieje i wieje, patrze wlasnie przez okno i mam wrazenie ze zaraz drzewo uderzy w moj blok... co to sie dzieje na swiecie.... Swiat sie przewraca do gory nogami,.... he he :-D

zakrecona witaj w klubie z brakiem pradu.... :tak:
 
zakręcona, coś Mikołaja u mnie nie było, musiałam być niegrzeczna :-D Czekam jutro na mega newsa :-)

Beatka, u mnie ciążowe objawy pojawiały się dopiero jakoś w 7 tygodniu kiedy hormony osiągnęły już dużo większe stężenia :-)

Czarna, Twój synuś jest cudowny, prosto do schrupania! :-)

Nuuuśka, HAHAHA :-D

Kiraa, im częściej tym lepiej :tak:, najlepiej na noc włożyć sobie czujnik i jak pH podskoczy powyżej 5 to włączy się budzący nas alarm, może kiedyś coś takiego wymyślą :-D, w akwarium miałam tego rodzaju sterowniki hahaha :-D

araki, GRATULUJĘ na różowo! :-)

Oczy niebieskie, proszę bardzo :-)


L.p.​
Nick​
Planowana płeć​
Ilość czynników wziętych pod uwagę​
Uwzględnione i nieuwzględnione czynniki​
Będzie mieć/ma​
1​
Piranha​
[FONT=&amp]♀[/FONT]
6​
D–1, S–1, M–1, H–1, P–1, J–1, O-0
[FONT=&amp]♀[/FONT]
2​
Noemi​
[FONT=&amp]♀[/FONT]
5​
D–1, S–1, M–1, H–0, P–1, J–1, O-0
[FONT=&amp]♀[/FONT]
3​
Nullka​
[FONT=&amp]♀[/FONT]
5​
D–1, S–0.5, M–0.5, H–0.5, P–1, J–0.5, O-1
[FONT=&amp]♀[/FONT]
4​
Ann29​
[FONT=&amp]♀[/FONT]
3,5​
D–0.5,S–0.5, M–0.5, H–0, P–1, J–1, O-0
[FONT=&amp]♀[/FONT]
5​
Truskafffka​
[FONT=&amp]♀[/FONT]
5​
D–1, S–1, M–1, H–0.5, P–1, J–0.5, O-0
[FONT=&amp]♀[/FONT]
6​
Magda_z_uk​
[FONT=&amp]♂[/FONT]
6​
D–1, S–1, M–1, H–0, P–1, J–1, O-1
[FONT=&amp]♂[/FONT]
7​
Czarna​
[FONT=&amp]♂[/FONT]
4,5​
D–1, S–0.5, M–1, H–0, P–1, J–0, O-1
[FONT=&amp]♂[/FONT]
8​
Elmo​
[FONT=&amp]♂[/FONT]
7​
D–1, S–1, M–1, H–1, P–1, J–1, O-1
[FONT=&amp]♂[/FONT]
9​
Ewelin​
[FONT=&amp]♀[/FONT]
5​
D–1, S–0.5, M–0.5, H–0.5, P–1, J–0.5, O-1
[FONT=&amp]♀[/FONT]
10​
Oczy niebieskie​
[FONT=&amp]♂[/FONT]
7​
D–1, S–1, M–1, H–1, P–1, J–1, O-1
[FONT=&amp]♂[/FONT]
11​
Mamawczesniaka​
[FONT=&amp]♀[/FONT]
3,5​
D–0.5, S–1, M–0.5, H–0, P–1, J–0.5, O-0
[FONT=&amp]♂[/FONT]
12​
Polisia​
[FONT=&amp]♀[/FONT]
4,5​
D–1, S–1, M–1, H–0, P–1, J–0.5, O-0
[FONT=&amp]♂[/FONT]
13​
Klaudia82​
[FONT=&amp]♀[/FONT]
4,5​
D–0.5, S–1, M–1, H–0, P–1, J–0, O-1
[FONT=&amp]♀[/FONT]
14​
Agulek-79​
[FONT=&amp]♀[/FONT]
3,5​
D–1, S–0, M–0.5, H–0, P–1, J–1, O-0
15​
Myszka281​
[FONT=&amp]♀[/FONT]
3​
D–1, S–0.5, M–0.5, H–0, P–1, J–0, O-0
Dotychczasowa skuteczność 85% (11/13), skuteczność dla >= 5 czynników 100% (8/8)
Oznaczenia:
D – dieta, S – suplementy, M – minerały (Ca, Mg, K i Na), H – hormony, P – pH, J – jony, O – odległość od owulacji (2-3 dni przed O lub O+12)
Kolor zielony – czynnik spełniony całkowicie
Kolor pomarańczowy – czynnik spełniony częściowo (np. odjęte 0,5 za niestosowanie diety lub niełykanie suplementów przez M)
Kolor czerwony – czynnik nieuwzględniony / niesprawdzony


Olusia, ja też się zastanawiam czy za chwilę jakaś złamana i poniesiona wiatrem gałąź okna nie wybije ;-)

Kaja dziś powiedziała mi, że chce spać, poszła sama na łóżko, przykryła się kołdrą i zasnęła bez mamusi obok, dorośleje mi córka :-D
 
Ostatnia edycja:
Piranhu to pewnie przez pogode Mikołaj do nas JESZCZE nie trafil :-D
Widzisz jaka duża masz juz córcie:-)

Ja właśnie ogarnęłam gary i poodkurzalam :-)

Olusia to ładnie mialas w pracy,niezazdroszcze :-/
 
Hahha ale sie usmialam
Piranju

czytam o tym czujniku i juz zaczynam miesem rzucac ze czegos nie dopatrzylam i nie doczytalam i nie kupilam czujnika :-):szok::szok:
mam miernik Hanna i czujnik Piranja :cool: hahaha,
moze zrobimy patent na ten czujnik, w sumie zasada prosta jak w akwarium....:eek:

u mnie wieje nie powiem jak, wychodze do gina, chyba bede jechac 20km/h, boje sie ale musze... Pomdrodze jeszcze brewki sobie walne
Piranju
w starankach na dziewczynke jest polecany aceton i lakiery do paznokci? Czyz nie? U mnie cala lazienka wali acetonem :happy2:


zakrecona, moze niedlugo tez zostaniemy wciagniete na tabele Piranji :) co?


Piranju Kaja Ci rosnie :) mi tak szybko 3 lata zlecialy z moim, niedlugo juz 4 beda.... Czas na kolejne? Piranju Ty jeszcze planujesz?
moze zrobimy wtedy watek

" jak wcelowac w blizniaki"- 100% gwarancji, made by Piranhja


Co Ty na to ;)

a araki bedzie dodana bo jej nie widze, ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
oczy niebieskie jeszcze nie zamowilam bonie ma mi kto przywiesc bo liczylam ze tata mi przywizie bo mial przyjechac na swieta ale jak to on pije;/ wiec czekam na siostre jak pojedzie na swieta i po nowym roku wroci to mi przywiezie :) dam ci znac bo zastanawia mnie ta poduszka aero :)

powiedzcie mi czy wody plodowe moga odchodzic stopniowo ? bo od czasu do czasu poleci mi troche takiej wody nie sluz tyko woda ;/ chyba ze by mi sie tak wodnisty sluz ale zazwyczaj taki gesty;/ i w ogole czuje tak dziwnie w pochwie ;/ we wtorek mam wizyte to mam nadzieje ze sie czegs dowiem :) a pwiedzcie mi mam okropny kaszel czy moze to jakos zaszkodzic lozysku? w ogole myslalam ze rodzic bede ale to chyba wirus bo mialam takie oczyszczenie orgaznizmu przez dwa dni nic nie jadlam bo zaraz mi nie dobrze i do toalety ale dzis juz minelo wiec sie troche uspokoilam :)
 
Do góry