reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

kiraa kopne Cie no !! a moze to nie @ tylko plamienie ? :zawstydzona/y:

mamakaja u mnie przed owulacja czesto byl jeden spadek przedowulacyjny jesli chodzi o temperature, i dlatego sama sie juz czasem gubilam i nie celowalam nie w te dni, w ktore bylo trzeba :blink:teraz mam piranhe wiec wiem z czym to sie je :wściekła/y: moze owulacja dopiero przed Toba kochana,w sumie teraz to by byla ksiazkowo prawie
 
reklama
HELLLOŁ !!!

Kochane Wy moje obiecuję że kuknę wieczorkiem i coś skrobnę więcej !!!
Teraz jadę z Młodą do pediatry na kontrolę :-D

Słuchajcie mam meeega prośbę
Może któraś z Was ma zanczki Tesco na Angry Birds ???
Jakimś cudem przez przypadek wyrzuciłam kilka kart ze znaczkami ...a chrześniak chciał na Mikołaja właśnie te maskotki...nie stać mnie żeby kupić mu maskotki za 73 zł !!!
Miałam uzbierane znaczki to nie było maskotek...teraz są maskotki a ja nie mam znaczków !!!
A z tymi znaczkami są po 22 zł :)
Bardzo proszę popytajcie znajomych ... będę naprawdę wdzięczna !!!
 
Krystian, Dorcia, Olusia, Nuuuśka, Zakręcona, Piranha, Kiraa dzień dobry
Byłam u lekarza w pracy, laryngolog potwierdzila ze operacja jest niezbędna i to najlepiej jak najszybciej, więc za tydzień konsultacja i będę wiedziała co i jak … W każdym razie zatoki są w fatalnym stanie i tu już nie ma co leczyć
 
Maggie witaj kochana !!!
Nie zastanawiaj się tylko jak najszybciej poddaj się zabiegowi i będziesz mieć święty spokój !
Zatoki to nie przelewki...a chorowałaś dawniej ??? Czy to teraz tylko Cię złapało ???
TRZYMAM MOCNO KCIUKI I JETSEM PEWNA ŻE BĘDZIE WSZYSTKO OK I BĘDZIESZ JAK NOWO NARODZONA PO ZABIEGU !!!
 
Dorcia mam naklejki chcesz ? naoisałam Ci na priva :-)
Z zatokami moje problemy zaczęły się po ciąży i tak się ciągnie ... jak teraz myśle, ale teraz juz mam non stop katar
 
Ostatnia edycja:
maggie dzien dobry :) czyli jednak operacja ? a polecil Ci jakas klinike, czy bedziesz juz ostatecznie robic zabieg w Bielsku ? Mam nadzieje, ze wszystko szybko i dobrze sie skonczy i przede wszystkim ze nie opozni Twoich planow staraniowych :* !!

Dorcia hej kochana :-) jak sie czujesz dzis ? lepiej ? Kurcze mialam znaczki ale dalam je tesciowej bo nam nie byly potrzebne :-( a teraz w grudniu jeszcze tez beda je dawac czy juz nie ? Bo w przyszlym tygodniu wybieramy sie na zakupy do tesco :-) to bym Ci wyslala jakby byly !!
 
Widzisz Nuśka a u mnie dziwny wzrost temperatury a potem spadek, nie wiem co to będzie za cykl.....
Kiedy masz wyniki tsh? trzymam kciuki żeby były podobne do tych z poprzedniego miesiąca:tak:
Dorcia poratowałabym Cię kobieto ale niestety znaczków nie mam. W jakim wieku jest ten chłopiec? Mój syn też szaleje na punkcie Angry Birds:laugh2:
Maggie jeśli jest to jedyne wyjście z sytuacji, poddaj się operacji, oby tylko kłopoty z zatokami nie wróciły;-)
 
Ostatnia edycja:
mamakaja kochana wyniki bede miec jutro kolo 12. Ale moze dzis po poludniu zadzwonie do laboratorium dowiedziec sie jaki wynik wyszedl :tak: boje sie troche zeby nie spadlo zbyt nisko.
 
reklama
Witam!
My już po wizycie wszystko ok dzidzia ma 58 mm bo 2 razy mierzyła strasznie brykała i zasłaniała się raczkami :-)
Cały czas szukałam nuba ale nic tylko brykające nóżki było widać na jednej focie widzę ze może to być nub ale nie wiem czy mam racje help:eek:
PIRANHA jeśli mogła byś wrzucić fotkę na in-gender to bardzo proszę i przęśli mi linka ;-) oczywiście czekam na Twoja i innych dziewczyn ocenkę może coś bebe.jpg wypatrzycie :tak:
 

Załączniki

  • bebe.jpg
    bebe.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 66
Do góry