reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej Dziewczyny,
Dorcia powiedz coś więcej o tej choince, którą robi ci koleżanka, w co wtyka gałązki i ogólnie. Czy to bardziej jest stroik, może jakieś zdjęcie wyślesz?
Co do prezentu dla twojej córy, moja w zeszłym roku zażyczyła sobie samochód taki chłopięcy zdalnie sterowany do wożenia lalek i innych maskotek. Długo się nim bawiła. W tym roku jeszcze nie rozmawiamy o prezentach.
 
Cześć!

Araki, Anette, Zakrecona Bardzo dziękuję Wam za pamięć i kciuki!
Matik odnośnie kawy, to czarna, sypana, mocno palona, chętnie etiopska
Ewelin fioletowa/szara dobry wybór :)
Antosia serdecznie gratuluję!
Oczy niebieskie Ja w ciąży miałam chorą akcję pod gabinetem zabiegowym (a wielkość miasta nie ma chyba znaczenia, bo ja rdzennie z Wawy)- ludzie z kolejki do pobierania krwi nie chcieli mnie przepuścić (bo oni wcześnie wstali i czekają), nawet mimo kartki na drzwiach, że "Ciężarne i dzieci do lat 12 mają pierwszeństwo". A z miłych rzeczy, to raz ekspedientka z Ikea przyniosła mi za free z bistro bułeczkę cynamonową, po tym jak się okazało, że nie ma już w sklepiku szwedzkim bułeczek mrożonych (do pieczenia w domu), na które miałam akurat ochotę :D
Vviedźma Super, że wszystko już na dobrej drodze!
Ana mam nadzieję, że Szkrab nr 2 pojawi się szybciej niż byś się spodziewała
Nuuśka Ja też uwielbiam grudzień i wszystkie okołoświateczne atrakcje. Choinka co roku musi być wielka :) Niedługo będę dekorować chatę i piec pierniczki, a nad prezentami cały czas myślę :)

Nuuuśka, Anette, Kiraa, Zakrecona, Krystianmartin, Matik, Anias2: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

I pozdrowienia dla całej reszty :)
 
Ostatnia edycja:
Oczy niebieskie, ja spotykałam się z różnymi zachowaniami. W Polsce w 9 miesiącu w tramwaju jeden gość powiedział - ciąża to nie choroba. Nie prosiłam o miejsce, nawet o tym nie pomyślałam. I odpowiedziałam - chamstwo też nie. W UK korzystałam z kolejek dla ciężarnych i dla klientów z małymi dziećmi i nikt nie miał mi tego za złe.
Daria, fajne zabawki kupiłaś. Nie toniesz jeszcze w nich? ;-) Jak Nadia w przedszkolu? Lepiej?
Myfanwy, jak u Ciebie? Nie widzę wykresu, nie wiem, na jakim etapie jesteś, ale tak na wszelki wypadek ksiuki trzymam. Chyba nie zaszkodzi. ;-) Ja też uwielbiam grudzień - pierniczki, zapach choinki. Lada dzień wstawiam ciasto na piernika, tylko czekam na dostawę przypraw. Zrobiłam taką ostrą korzenną, że mózg wypala. Muszę ją trochę wychłodzić.
 
witajcie :)
tak sie wtrące odnosnie prezentów dla dziewczynki ja kupie kolczyki Ali I Mai też bo ona musi miec tak samo jak Ala, no a Ala coś wspominała o lalce z długimi włosami co by miała komu fryzury robić bo Maja jej ucieka jak za długo ja czochra ;) wiec Ali jakoś dużą lalke z długimi wlosami kupie, z Mają mama wiekszy problem bo ona sama nie wie co by chciala, jak sie jej oststnio pytalam co byś chciała od Mikołaja dostać to mówi; BUZIAKA :)


pozdrawiam I kciuków nie puszczam zwłaszcza dziś za Krystianmarti - ślicznych masz chłopaków, ale to juz Ci pisałam wiele razy I za Nuśkę równiez zaciskam :*

aha Antosia gratuluje zdrowiutkiego ludzika :* I ściakam mocno - chciałabym takiego chłopca oj chciałabym, ale ja chyba nawet nie wierze w to, że mogłabym mieć chłopca I myśle, że jakbym w ciąze zaszła to I tak była by kolejna dziewczynka ;-) buziaki
 
Dzięki Macy, u mnie dziś 28dc, ale prognozy niestety nijakie, bo zrobiłam już 2 testy (czułość 10) i raczej lipa:

24dc - nic
27dc - po przepisowym czasie nic, a po 30 minutach cień cienia cienia cienia, widoczny tylko pod odpowiednim kątem i światłem, czyli pewnie bezpodstawne zwidy (wszak po 10 min. należy test wyrzucić, a nie wgapiać się pół dnia jak świr...) :/
 
Ja się gapiłam jak świr i też widziałam cień cienia. A kilka dni później był pozytyw, więc nie trać nadziei. Najlepsze są te testy elektroniczne. Przynajmniej są szczere. ;-)
 
Widzę Święta zawitały na nasze forum :-D
My od trzech lat robimy wieeelką wigilię dla rodziny mojej i M u moich rodziców w domu i w zeszłym roku umówiliśmy się, że prezenty tylko dzieciom kupujemy i wypaliło, więc w tym roku tak samo. Wiadomo, że dla M coś kupię ale dam w Boże Narodzenie ;-) Wiktorek nie ma jakichś wielkich marzeń, bo to za wcześnie na to, choć jak trafi na blok reklam dedykowanych dzieciom to od razu by wszystko chciał ;-) Wymarzył sobie trzy autka z Autek Disneya, których nie ma już w sklepach, więc za dużo większe pieniądze zamawiamy w necie od kolekcjonerów. Ale tym pewnie obdzielę babcie na mikołajki... A na Boże Narodzenie chyba będzie królowało duplo - przejrzę z małym katalog i coś powybieramy :tak: A macie może pomysł na prezent dla 1,5 rocznej dziewczynki? (bratanica/chrześnica)

Myfanwy
i nic nie mówisz????????????????????????? Jutro powtarzaj teściora i szybko nas informuj!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Macy, Araki, no nadziei całkiem jeszcze nie tracę, ale chyba gdyby to była ciąża, to przy cyklach średnio 29-dniowych na tak czułym teście powinno być już coś normalnie widać...? Sugeruję się tym, że w pierwszej ciąży na tym etapie pojawiła się od razu słabiutka, ale za to normalnie widoczna kreska (bez problemu ze stwierdzeniem, czy aby w ogóle tam jest) i to na mniej czułym teście (25).
Powtórzę jutro test, ale raczej nie nastawiam się na fajerwerki...
 
reklama
Myfanwy Kochana Ty nie gdybaj tylko sikaj jutro z samego rana ;-) Ja dzień po spodziewanej @ zrobiłam dwa testy tej samej firmy o różnych czułościach i na 10 widziałam kreskę tylko dlatego, że wiedziałam, że ma tam być (na 25 była), ale jakby tak rozsądnie spojrzeć - to jej nie było.

Nuśka, Ty też jutro testuj i oby to się okazał Dzień Wspaniałych Wiadomości!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry