reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranho, dzisiaj rano test owulacyjny wyszedł chyba pozytywny (kreska kontrolna trochę mocniejsza niz testowa) wczoraj zaaplikowałam replens i staranka były po ok 4 godz. po nim (przy ph ok 4,5). Po starankach nie zakwaszałam bo ph było 5, dzisiaj rano jest ok 4.9. Myślisz, że nie przegięłam z tym ph? Ja już najmłodsza nie jestem i trochę się boję, że jak przekombinuję to wcale nie zajdę w ciążę. Poza tym śluzu płodnego prawie zero :tak:Myślisz, że dzisiaj powtarzać staranka czy dać spokój?

Piranho odpowiedz mi proszę bo się zestresowałam :eek:
 
reklama
Myfanwy, to jutro sikacz z samego rana. Przy 29 dniowych cyklach może być cień cienia. Trzymam kciuki.
Dorcia, ale fajne prezenty zrobiłaś! Masz głowę na karku. Teraz ceny będą coraz wyższe. Też muszę spiąć poślady i wziąć się za prezenty, bo będzie płacz i zgrzytanie zębów. Ta lalka muffinka mnie powaliła! Co za cena - i ponoć promocyjna. :szok:
Araki, no widzisz, a tak się martwiłaś. Uda się. Wiktorek pokocha siostrę całym serduszkiem. A jakie imiona na tapecie?
 
Macy...sama byłam w szoku !!! Złapałam lalkę pod pachę i poleciałam sprawdzić cenę na czytniku...równe 30 zł ( choć w Tesco zazwyczaj są końcówki 0,99) Stwierdziłam że za trzy dyszki to nawet nieorginalna będzie wporządku. A tymczasem w domu patrzę ...a tu taka cena na allegro !!! SZOK !!! Lala jest naprawdę ładna...warta 30 zł...ale nie nie 150 !!!
Wiele rzeczy tak kupuję ....i niech ktoś pomyśli że jakaś dziwna jestem...ale ile kasy mam w kieszeni ?
Ostatnio np. mamuśce kupiłam deske do prasowania za 30 zł...bo miała zerwaną gumkę od pokrowca...gumkę nową wciągnęłam i deseczka jak nowa !!!
VILEDA Deska do prasowania EXPRESS ECO WYS.GRATIS (3633711982) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Ostatnio były też zjeżdżalnie dla dzieci plastikowe po 30 zł, ekspres do kawy za 30 zł i różne inne cuda! Czasami można trafić na idealny towar a czasami jest na przykład lekko zniszczone opakowanie ( na prezent się nie nada ale do domu...czemu nie skoro opakowaniei tak idzie w kosz)
Była też lalka Monster High ale jakaś babka mnie ubiegła ...była za 40 zł z 170 zł !!!
Masa jest chemii..proszki , pieluchy, płyny...na przykład ze zdartą częściowo naklejką...albo proszek rozerwany. Kupiłam raz Vizir ..spory bo chyba 5,5 kg było za 19 zł ...toż to darmo !

Myfanwy i Nuuśka ja to przez Was spać nie będę !!! Ale nerwy ...no ...no...no !!!
 
Ostatnia edycja:
macy powiem ci ze niby tych zabawek maja ale naszczescie nie az tak duzo bo polowa jest w pl :-Da druga na strychu chociaz colinowi malo co kupuje bo ma wszystko po nadii a akurat takich zjeżdżalni nie ma to licze ze bedzie sie cieszyl :)ogolnie mamy dwa pokoje to ciezko jest upchnac te zabawki i pol tez jest u mojej mamy w pokoju :)
co do przedszkola to powiem ci super codziennie chce chodzic nawet w soboty i niedziele :-D duzo sie zmienilo jak nadia pzyniosla torta raz szyszki to dzieci juz na nia inaczej patrza :) rodzice dzieciom tlumacza ze nadia sie dopiero uczy niemieckiego i jest lepiej ogolnie chlopcy sa milsi niz dziewczynki a najgorsza to ta polska dziewczynka wszystkimi tam rządzi;/ ale wazne ze chce chodzic :)


powiedzcie mi ktora posciel byscie kupila dla synka
Bettwäsche Roboter, Biber, 135 x 200 cm - myToys
Bettwäsche Safari, Biber, 135 x 200 cm - myToys
Kinderbettwäsche Kikaninchen, Flanell, 135 x 200 cm, Herding - myToys

nadii wybralam z minni ale colinowi nie wiem ;/
 
Jak mnie dzis brzuch napiernicza przez caly dzien !! :no::no:

Myfanwy kochana testuj testuj a ja bede trzymac &&&&&&&&&& zeby cien cienia okazal sie piekna krecha :-)

araki chyba by sie cud musial zdarzyc zeby testowala jutro, jakos szykuje sie na spadek temperatury, wyjatkowo paskudnie sie dzis czuje :/

krystian jak u lekarza ?????

dorcia jaka lala ??? bo znowu nie doczytalam :zawstydzona/y: ja staram sie trafiac na okazje, ale niekiedy kupuje cos a tu nastepnego dnia okazuje sie ze ten sam produkt gdzie indziej jest juz przeceniony. Przyklad - zaopatrzylam moja jeszcze nie dostarczona zmywarke w tabletki do mycia, zaplacilam za 26 sztuk 23zł a tu sie okazuje ze od poczatku tygodnia w innym sklepie jest promocja, ze przy zakupie jednego opakowania drugie za 1zł Alem sie wkurzyla !! Wiec pojechalam do tegoż sklepu i zaopatrzylam zmywarke w nastepna porcje tabletek :-D
 
Ostatnia edycja:
Nuuśka co do tabletek to ja w zeszłym tygodniu kupiłam właśnie na tej Wyprzedaży w Tesco a 10 zł 56 szt ...tzn opakowanie było rozwalone i było w środku 53 szt...ale tak czy siak cena rewelacyjna :-D
Musisz kochana przeczytać mój post o zakupach...tam jest lala :-D

Krystian i jak ??? Pewnie jeszcze nie dojechałaś do domku ???

Daria
muszę zapytać bo mnie nurtuje jedna sprawa...byłaś z Nadią u ginekologa ??????????? bo miała czerwone wargi sromowe ????
Ja nawet gdy chłopczyk kopnął w przedszkolu Młodą w pipke i miała krew na majteczkach nie pomyślałam żeby ciągnąc tak małe dziecko do ginekologa....zresztą od tego jest pediatra !!!
 
Ostatnia edycja:
Dorcia juz widze :D
My jestesmy na tym samym etapie doslownie hahaha :-D Furby u Nas odpadlo ze wzgledu na cene, telefn hello kitty tez ze wzgledu na cene a szal byl na Niego bo kolezanka z klasy ma wiec Ola tez MUSI. Tablet dostala na Komunie, wiec tu akurat Nam odpadlo z przyczyn innych niz cenowa, ale i tak jestem w kropce bo nawet nie mam pomyslu, koncepcji zadnej, chcialabym jej kupic cos z czego na prawde bedzie sie cieszyc, i czego po tygodniu nie rzuci w kont. Ale co ??
 
Nuuśka MONSTER LALKA ??? A może pamiętnik elektroniczny (choć u nas poszedł w kont po miesiącu) ???????
Moja rok temu dostała zestaw "nauka mimo woli" Drogie cholerstwo ale naprawdę fajne :-D
 
reklama
Nuska Dorcia ja nie wiem czy moja Ala taka szybko nudząca sie czy tak poprostu wszystkie dzieci mają, ale w ubieglym roku dostała wózek dla lalki łóżeczko, lalke noworodka I wanienke z akcesoriami do kapieli I nie wiem czy bawila sie tym choc kilka razy :wściekła/y:w dzien kiedy to dostała to oczywiscie sie cieszyła, ale tylko wówczas a później wszystko rzucone I leży teraz pod jej łózkiem tzn. wózek zlożony a wanienka I łóżeczko z lalką poprostu wsuniete by nie stalo na środku pokoju... tak to jest, że dzieci teraz za duzo mają I bawić sie niczym nie umieją... masakra normalnie, zabawek juz masa jest a dzieci znudzone jak koty leżą po podłodze ;) chociaż u mnie teraz obie sie razem zaczynaja bawić I same dla siebie sa najlepszymi "zabawkami" razem rysują sobie czasem sie czeszą, bawią w chowanego itp. ale I biją sie nieraz I pisk jeden wielki w domu ;)
 
Do góry