reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A wczoraj zainspirowana opowieścią Antosi o rozmowie z brzuszkiem, namówiłam Wiktorka, żeby przywitał się z siostrzyczką i wiecie co? Strasznie się wciągnął - pytał co u niej słychać, ja opowiadałam (niby brzuszkiem :rofl2:), że dzidzia siedzi sobie w takim baloniku z wodą i fika koziołki, on pytał czy jak wyjdzie to się z nim pobawi, opowiadał co u niego w przedszkolu, że kupi jej sweterek, na koniec pocałował brzuszek, tak sam z siebie - ale w szoku byłam :-D
 
reklama
Oczy niebieskie ... "pień" drzewka to gruba gałąź lipy chyba i na tym poowijane drutem gałęzie ułożone w stożek choinki..samo w sobie bardzo ładnie wygląda...niestety nie mam zdjęcia ! Nie wpadłam na to żeby strzelić fotę:-( Wysokośc takiej "choineczki" to około 45 cm do nawet metra.Zapytam koleżanki..może ma jakieś foty ...bo ona robi ich baaardzo dużo.Ma las więc gałązki za free...w zeszłym roku zarobiła kupę kasy na tych drzewkach.

Maran tak się wtrącę bo piszesz że córcia lubi robić "fryzurki":tak:
Moja Młoda miała lalkę ( a raczej jej popiersie) taką specjalną do malowania i robienia fryzurek...baaardzo długo się nią bawiła...robiła loki,warkoczyki, kucyki itp. !
Lala dobrej jakości będzie spokojnie do domycia po "cieniach" i rozczesania po "mokrej włoszce" POLECAM NAPRWDĘ FAJNA RZECZ

Co do moich prezentów to ( ja też Wam pokaże...a co)
mąż dostanie portfel ,brelok do nowego samochodu i perfumy ( za dużo żeby linki wstawiać )
córa ????????????????????????????????
mama malakser ( w zeszłym miesiącu na promo kupiłam za 119 zł)
http://allegro.pl/mikser-zelmer-481-64-obrotowa-misa-400w-robot-i3692280523.html
tata zestaw do kominka ( też już kupiony za 60 zł)
http://allegro.pl/luksusowy-zestaw-do-kominka-przybornik-kominkowy-i3677773431.html
chrześnica moja lalę Muffinkę ( kupioną dwa tygodnie temu za 30 zł w Tesco !!! )
http://allegro.pl/duza-lalka-little-miss-muffin-muffinka-pachnie-i3647335334.html
chrześnica M zestaw koników Filly ( kupiony w Tesco za 25 zł)
http://allegro.pl/beauty-queen-krolewska-rodzina-filly-akcesoria-i3677918515.html
dla siostrzeńców M ( kupiony za 39 zł)
http://allegro.pl/smoby-warsztat-blackdecker-wozek-narzedzia-i3684249255.html


Większość prezentów staram się "wyhaczyć" na promocjach jeszcze przed świętami !!! Nie stać mnie na to żeby każdemu na Święta kupić jakieś wypasione prezenty !!!
A moi rodzice mają w Święta imieniny więc prezenty są świąteczno-imieninkowe :)
Ja dostanę na pewno moje ulubione perfumki :-D

Co do mojej córy to tak jak u Nuuśki na pierwszym miejscu jest Furby...myślałam o zakupie choćby używanego ale jak w Smyku zobaczyłam co to tak na prawdę jest...zwątpiłam. No i tablet też jest na jej "liście"...też nie dostanie bo ma laptop i tablet będzie leżał ... telefon Hello Kitty też pewnie by się jej spodobał-ale za drogi jak dla mnie. Więc jestem w kropce !!! Muszę znaleźć coś taniego a fajnego ???
 
Ostatnia edycja:
Piranha mam pytanie. Zalozmy ze w poprzednim cyklu mialam owulacje na co wskazywalby progesteron 16,5. I dzisiaj mam 17 dc gin powiedzial wczoraj ze obecny cykl bedzie bezowulacyjny. To moge zrobic prolaktyne jutro? Czy nie ma sensu bo jak cykl bezowulacyjny to wyjdzie zla ta prolaktyna??
 
Ja jak zwykle w biegu a tak chciałabym przeczytać wszystkie posty.

Myfanwy
, jak był cień kreski to jest i ciąża, juuuuupiiiii ...ale oficjalnie pogratuluję po terminie @ :-) Co do tego, że w poprzedniej ciąży na tym etapie była wyraźniejsza krecha - zarodek zagnieżdża się od 5 do 12 dpo (najczęściej w 7-10 dpo), hCG zaczyna być produkowane przez trofoblast dopiero po zagnieżdżeniu i osiąga stężenie wykrywane przez test dopiero po 2-3 dniach. Wszystko zatem zależy od tego kiedy dojdzie do implantacji, jeśli w 6 dpo to np. w 12 dpo wyjdzie już wyraźna krecha, jeśli w 10 dpo to może wyjść cień cienia albo jeszcze nic.

anias, jak najbardziej możesz sprawdzić jutro prolaktynę :tak:
 
Piranha i koniecznie zrobic z tym obciazeniem tak? Czyli nie ma znacZenia dzien cyklu i ze nie mam owulacji w tym cyklu?
Boje sie;(
 
anias, lepiej test czynnościowy, mi np. prolaktyna spoczynkowa wyszła w porządku a mieszała w hormonach prolaktynemia czynnościowa. Może owulacja jeszcze będzie ale się spóźni? Siostra np. miała cykl w cykl jak w zegarku a po stresach (a ma jeszcze większą prolaktynemię czynnościową jak ja i zapewne PRL przyblokowała wydzielanie LH i FSH) przesunęła jej się z 12-14 dc na 20 dc. Będzie dobrze! Co do prolaktyny to dzień cyklu nie ma wielkiego znaczenia, w FL prolaktyna jest troszkę wyższa.
 
Oczy niebieskie niestety nie ma zdjęć...ale pogrzebie jeszcze w poszukiwaniu fotek:-D
Próbowałam znaleźć coś podobnego w gogle..i nie znalazłam ! Ta choineczka jest taka baaardzo gęsta...pachnąca i nie potrzeba żadnych banieczek bo sama w sobie jest śliczna !!!
 
reklama
Piranha ale ten gin mi powiedzial ze jakby miala O nastapic to by widdzial ten pecherzyk. I powiedzial jeszcze ze a moze ten cykl bedzie krotszy i pecherzyk juz pekl ale to by chyba to widzial? , glupoty opowiada.
 
Do góry