reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej Dziewczyny:-)
Nuśkkkka- cały czas podczytuje i czekam na twoje II kreseczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Antosia- ja myśle że jeszcze wszystko może się zdarzyć co do płci. ale jeśli to chłopczyk to też wspaniale , najważniejsze że zdrowe i wyczekiwane. ja trochę nabrałam dystansu do tego wszystkiego. ja tak bardzo jestem spragniona małego dzidziusia że chyba zeświruje:-:)tak: no ale na razie nie ma szans na jakąkolwiek płeć bo nie staramy się o dzidzie. doszliśmy do wniosku że poczekamy. boje się że nigdy już nie będę miała czasu mieć drugiego Szkraba- a słowo poczekamy będzie wiecznością:-( no ale ............................

wszystkie Was serdecznie pozdrawiam
 
reklama
Krystianmartin a nie masz wrazenia ze ta druga kreska na "suchym" tescie jest bardziej widoczna niz na "mokrym".
Mowilas ze byc moze ten cykl masz bezowulacyjny ale ten test o 18 chyba wskazuje dwie takie same kreski, czy sie myle?
 
Hej hej!

anias, tak jak krystianmartin napisała patrz na wynik do 10 minut, kreski po długim czasie są wyraźniejsze bo mocz odparowuje a barwnik spływa czyniąc kreskę cieńszą a wyraźniejszą.

Nuuuśka, wykres piękny, tempka na stabilnym wysokim poziomie, w sumie skoro nie bierzesz Duphastonu (a w tym przypadku trzeba zatestować w 12 dpo) to możesz poczekać z testowaniem, dużo powie jutrzejsza tempka bo u Ciebie często ta przedostatnia w cyklu spadała na znacznie niższy poziom.

krystianmartin, czuć w Tobie mnóstwo pozytywnej energii, aż się miło czyta, trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę!

Ana, życzę z całego serducha by jednak to czekanie było zaledwie krótką chwilką.
 
krystian kciuki za dzisiejsza wizytke, o ktorej masz ??

Ana ciesze sie, ze sie odezwalas, dla Ciebie kochana na pewno najlepszym lekarstwem jest czas, mam nadzieje, ze mimo wszystko wrocicie do staranek, a jesli nie, to moze los sprawi Ci wspaniala niespodzianke :tak:Zaslugujesz na to. Pamietaj, nie poddawaj sie :* i zagladaj do Nas !

anias co do testow owulacyjnych, u mnie po okolo 10 minutach wynik jest najbardziej miarodajny, kiedy mocz wyschnie, zwlaszcza nastepnego dnia, obydwie krechy traca duzo na kolorze i mocy, ale moze to kwestia testow, nie wiem.

piranha u mnie faza lutealna przewaznie trwala 14 dni, choc to bylo roznie, z tego co pamietam, dwa razy bylo 14 dni, potem 12 dni, 13, najdluzsza byla ta ostatnia ale podejrzewam ze to tez zasluga Luteiny. Spadki tak jak piszesz, przewaznie w przedostanim dniu przez pojawieniem sie @, choc nie raz nie byl on przedostatnim, zauwazylam ze przewaznie w trakcie tych 5 pelnych wykresow jakie mam, temperatura zaczynala spadac trzykrotnie w 12 dniu po owulacji, i dwukrotnie w 13 dniu po owulacji, nigdy pozniej ani wczesniej, wiec skoro dzis nie spadla, jak napisalas, decydujaca bedzie jutrzejsza. No i teraz chyba zaczynam sie denerwowac:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Piranho, dzisiaj rano test owulacyjny wyszedł chyba pozytywny (kreska kontrolna trochę mocniejsza niz testowa) wczoraj zaaplikowałam replens i staranka były po ok 4 godz. po nim (przy ph ok 4,5). Po starankach nie zakwaszałam bo ph było 5, dzisiaj rano jest ok 4.9. Myślisz, że nie przegięłam z tym ph? Ja już najmłodsza nie jestem i trochę się boję, że jak przekombinuję to wcale nie zajdę w ciążę. Poza tym śluzu płodnego prawie zero :tak:Myślisz, że dzisiaj powtarzać staranka czy dać spokój?
 
Napisałam meeeega posta i mi zeżarło ...buuuuuuuuuuuu

Ana dziękuję że się odezwałaś !!! Życzę Ci z całego serducha żeby czas do następnych staranek minął szybciutko ...a może w międzyczasie wyskoczy jakaś niespodzianeczka ???
TRZYMAJ SIĘ CIEPŁO i odwiedzaj Nas często !!!

Nuuśka
Ty się denerwujesz ..a ja zjadłam już wszystkie paznokcie z nerwów ,mimo że ciężko się obgryza paznokcie w zaciśniętej dłoni !!!
Będę Cię prosić rano o smska z wynikiem sikacza..coś mi się dzieje z komputerem ...wywala mi co chwilkę internet ...buuuuuuuuuuuuuuu:eek::eek::eek:
Już nic nie licz...nie obliczaj !!! Wszystko okaże się rano !!!
Nic nie piszesz o swoich odczuciach ????
Pytałaś jak u mnie...ja miałam ostatnią @ chyba 24 października. I tyle wiem...nie licżę jak wiesz...ale Ty sobie możesz obliczyć co i jak :-) Raczej jest już po owulce ale śluzu płodnego nie widziałam więc nie wiem.

Krystian daj znać o której wizytujesz ...ja tam wolałabym usłyszeć zamiast owulki że coś się tam zagnieździło !!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wizyta o 14:20

Piranha ten mój nastrój spow3odowany jest wczorajszą przygodą z zaczarowanym ołówkiem.

Dorcia myślę że gin nie ma tak dobrego sprzętu aby dzisiaj wykrył ciążę nawet gdyby była:-D

anias2 zobacz mój wykres... jest bezowulacyjny
 
Dorcia Ty nie liczysz, ale ja licze na Ciebie podwojnie w ten niestaraniowy czas ! :-) Juz obliczylam, ale jako ze Ty nie liczysz to nic nie powiem :-D
Pewno ze posle sms-ka masz to jak w banku :-) Odczucia..staram sie nie miec zadnych bo potem zaczynam sie zastanawiac, czy rzeczywiscie je mam czy to znowu moje urojenia :wściekła/y::wściekła/y: Chyba jedynym ktory wiem ze mam na 100% to moje niebolace w tym cyklu (.)(.) ale kiedys tez juz tak mialam wiec to pewnie o niczym nie swiadczy. Cos mnie tam popika w jajnikach raz na czas i to chyba na tyle :cool2::cool2:w sumie wiele objawow, ktore mamy przed @ lacza sie z objawami fasolkowymi,dlatego staram sie nad tym nie debatowac, bo pewnie i tak dojde do wniosku po chwili, ze i tak nic z tego nie bedzie :wściekła/y:

krystian bede w pracy wtedy, ale kciuki zaciskam juz teraz &&&&&&&&&&&&&&&&
 
Nuuśka no ciiiii... ja jedynie po śluzie mogę się domyśleć że była owu...choć starałam się nie kukać ..ale śluzu w tym cyklu nie widziałam...więc chyba bezowulacyjny był !

Mina mojego męża przy ostatnich przytulankach jak mu powiedziałam że musi "wyskoczyć " w odpowiednim momencie - bezcenna...on myślał że jak ja sobie w głowie powiem że koniec staranek to tak samo się zablokuje...antykoncepcja idealna :eek::-DTak że na pewno nie będzie żadnego suprise ! Ale dziękuję że myślisz o mnie pozytywnie....u Ciebie ma być wszystko pozytywne teraz !!! WSZYSTKO !!!
Trzymam kciuki żeby moja "bomba" okazała się tą szczęśliwą !!! &&&&&&&&&& !!!
 
reklama
Krystianmartin ja z telefonu korzystam to nie moge na wykresy patrzec. Czyli nawet jak testy O pokazuja dwie kreski podobne to moze mimo wszystko byc cykl bezowulacyjny?
 
Do góry