reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Cześć dziewczyny, ja tylko chciałam sie przywitać i podziękowac za pomoc w wyborze pościeli. zdecydowanie będzie ta pierwsza szara. Jakies dodatki dodam fioletowe i będzie super.
Całuje Was wszystkie.

Niebieskie oczy
pytałaś o przywilej w kolejkach, ja mieszkam w mieście sredniej wielkości a o przywilejach możesz zapomnieć. Oststanio dziewczyna w aptece się mnie pytała dlaczego nie podchodzę pierwsza a ja na to ze wolę nie wzbudzać zamieszania, zresztą ludzie sami mogli by przepuścic. raz zdarzyło mi ie w Lidlu jak starszy Pan chciał mnie przepuścić. Byłam mile zaskoczona, ale takich gentelmenów nie ma zbyt wielu. dawa dni temu jak byłam u gina, w kolejce do innego gabinetu do endokrynolog czekał facet(młody) i wiecie co jedna ciężarna stała a on siedział na krześle aż ta lekarka jak wyszła do rejestracji zwróciła mu uwagę jak to wygląda ze on siedzi a ciężarna z dużym brzuchem stoi. Ale takie są realia.
 
Ewelin a ja w ciąży nie jestem a przywileje mam ! Sporo osób myśli że jestem ciężarna bo mam duuuży brzuch ( tzw polekowa otyłość brzuszna) i często zdarza mi się że ustępuje mi ktoś miejsca lub jestem przepuszczana w kolejce :-D
Choć wolałabym faktycznie być w ciąży.
Wybór idealny...cudna jest ta pościelka w kropy !!!
 
WItam. Wczoraj wyleciałam z obiegu, bo miałam coś na wzór grypy. Łamanie w kościach, ból głowy i wysoka temperatura. Dziś już poprawa, ale łeb nadal boli.

Krystianmartin, ślicznych masz chłopców. Normalnie się napatrzeć nie można. I mam nadzieję, że wizja Twojej koleżanki się spełni. Życzę tego Tobie.
Ewelin, ja bym brała różową. Jak szaleć, to szaleć. Przecież to dziewczynka. ;-) Obie są ładne. A masz jakąś na zmianę? Na twardnienie brzucha nie bierz no-spy. Lepiej magnez i dużo wypoczynku. Jesteś już na zwolnieniu lekarskim czy nadal pracujesz?
Antosiu, cudo tam nosisz! Piękny widok. Bardzo podoba mi sie Twoje podejście!
 
ewelin ona jest szara ? a wiesz ze na tych zdejciach wyglada jak fioletowa ? ;-) nie szkodzi, nawet jak szara, to i tak bym ja wybrala :-) Super wybor kochana.

Zmiana tematu - macie juz jakies pomysly na prezenty ? Co roku macie choinke? Lubie Swieta, te zimowe, o wiele bardziej od Wielkanocnych. To juz miesiac.
 
Nuuśka nie mam pomysłu żadnego !!!
Dla M wiem co kupię ..dla rodziców też wiem....problem mam z Młodą...nie mam pojęcia co jej kupić i nie zbankrutować !!!
Chrześniakom już pokupowałam zabawki ...dokupię słodycze i będzie git !
Choinkę stawiam taką maleńką robioną z żywego igliwia ( koleżanka bawi się w robienie choinek) bez banieczek...a pachnie dłuuugo !
Dużej nie postawię bo...mój kot się na nią wspina i tłucze bańki...więc nie ryzykujemy w tym roku !
 
Ostatnia edycja:
Dorcia ja poki co nie mam zadnego pomyslu :zawstydzona/y: Rodzicom juz chyba wszystkie pomysly wyczerpalam, dostali juz eleganckie kieliszki do wina, w zeszly roku, noze ceramiczne i komplet do wina ( otwieraczy, termometr i takie tam ), no a w tym roku nie wiem. Ola to jedna wielka niespodzianka heh....wszystko co mi sie pdooba kosztuje majatek, a teraz na topie sa Furby. Niestety 300zł za zabawke to za duzo :eek:
 
nuska co do prezentow ja juz kupilam przed listopadem bo nadia miala urodziny i przy okazji na swieta :)
wiec tak nadia na urodziny dostala Vtech - Lern-Tablet Storio 2 Deluxe Bundle, pink, mit Tragetasche und SD-Karte - VTech - Toys"R"Us zeby uczyla sie nie niemieckiego na swita chciala ta kolejke z lego duplo LEGO® DUPLO® - 10508 Eisenbahn Deluxe Set - LEGO - Toys"R"Us i to do nauki niemieckiego Vtech - ABC Mal- und Lerntafel - VTech - Toys"R"Us a colinowi kupilsmy Little People - Große Autospielbahn - Mattel - Toys"R"Us i jeszcze lozko dostana i posciel do tego :)
 
reklama
araki wlasnie wczoraj posmarowalam ta masciom i ulga :) nadia ja dostala od gnekologa bo ma ciagle czerwone wargi ;/

antosia a ty przypomnij mi planowalas corke tak ?
 
Do góry