reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Maggie ja tylko "ot tak" rzuciłam hasło akurat ze spotkaniem się w Katowicach .Ale fajnie wiedzieć że jest więcej dziewczyn chętnych na "zlot czarownic" :-D

Spokojnej nocy !!!
 
Dobry wieczór ;)

A ja dziś zrobiłam dla hecy test (w 24dc - można się śmiać ;)), ale oczywiście wyszedł negatywny :p (zresztą nie wiem czego ja się spodziewałam...) :/ Dłuży mi się strasznie to oczekiwanie... :(

Anette Odnośnie skutków ubocznych, to mi z nowości puchną od paru dni małe palce u obu stóp, ale jeszcze nie jestem pewna, czy to kwestia diety czy dużej ilości chodzenia w niekoniecznie wygodnych butach...
ania_g21 A czy był wcześniej szczepiony? zdrówka
Daria, Dorcia Widać, że włożyłyście w te torty dużo serca
Piranha Zdrówka, niech kaszel idzie precz!

Pzdr
 
Ostatnia edycja:
Witam sie dziewczynki, szybciutko przelecialam pare stron, ale naskrobalyscie

Viedzma kciuki zacisniete

Nuska sliczny skok teraz czekamy na spadek implantacyjny

Piranju no przeczytalam cala ksiazke, ale nie z pelnM zrozumieniem, ale powiedzmy wiekszosc rozumiem :-)

gdusia, anette ja mam strasznie wysypana cere w diecie dziewczynkowej i leki mi ani M nie sluza, wiekszosc dnia spedzamy na kibelku.... Msakra :baffled:

pytanie PILNE. przyszedl moj miernik, nie umiem go uzyc :angry::angry: i nie bylo w zestawie roztworow buforujacych czy jak im tam.... Prosze pilnie o pomoc....
 
Hej
W końcu nieśmiało drgnęła w górę temp.
Matik dzięki wielkie ale myślę, że to nie ten cykl. Widziałaś moje góry i doliny?:szok:
Nuuuśka 3 dni do testowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak swoją drogą to ten czas leci., jeszcze niedawno sprawdzałaś testy owu a tu wyczekiwanie na II za co oczywiście trzymam kciuki.
Dorcia śliczny torcik i pewnie smaczny
Miłego dnia
 
Dorcia wstaję o 6:30, robię pomiary, sniadanie, chłopaków szykuję do szkoły i przedszkola, teraz uczę się języka. U mnie dzisiaj termometr wskazywał -5 stopni. Więc zimno,
Za 1,5 godzinki lecę na rollomasaż.:tak: Wyroluje się cała.
 
Hej babeczki! Nie doczytałam niestety, dopadło mnie takie skumulowane mega zmęczenie (na PW odpiszę może wieczorkiem), czuję się wypompowana i nie mam siły i czasu na nic, oby szybko minęło bo nie lubię być w takim stanie. Najpierw ten ciąg chorób (mnie też ta "jelitówka" dopadła, ciąg chorobowy bez przerw trwa już chyba 1,5 miesiąca), potem stresy w związku z niewypłacaniem pensji M, do tego to nielubienie Kai przez Krzysia, wiecznie ją odgania, odpycha, straszy, przepędza, nie da się im wspólnie czasu zorganizować. Dzisiejszy poranek też nieciekawy, Krzysiu zachrypnięty i zakaszlany (nie poszedł do przedszkola, był w sumie tylko 2 dni :-(), płakał i wpadł w jakąś histerię, krzyczał, że Kaja ma iść sama spać a ja mam położyć się z nim, z kolei Kaja płakała, że mam iść do niej, zaczęli oboje na mnie włazić i się spychać, Krzyś odpychał Kaję a ta jego, prawie do bijatyki doszło, oczywiście wszystko przy mega płaczach i krzykach. Postaram się od tego momentu być na bieżąco ale wstecz już nie nadrobię.

Nuuuśka, ale oczy cieszy Twój wykres, od razu mi się mordka uśmiechnęła :-)

krystianmartin, u Ciebie wciąż wielka niewiadoma, szkoda bo tak mi zależało byś sprawdziła progesteron w miarę ładnym wykresowo cyklu.

anias
, jak najbardziej tak może być, czasem w cyklu jest kilka podejść do owulacji (gdy po piku pęcherzyk nie pęknie) a tym samym kilka pików LH. U niektórych dziewczyn hormon LH w czasie maksymalnego wyrzutu nie osiąga np. 30-40 mIU/ml i stąd kreski testowe są zawsze odrobinę bledsze od kontrolnych. Robiłaś kiedyś testy w poprzednich cyklach i wiesz jak wygląda u Ciebie pik? Jakiej czułości masz test?

mamuśkamimi
, mi pomimo mega ilości pobudek i podawania butli synkowi w nocy (nie miałam prawie nigdy zalecanych 3 godzin snu) wykresy wychodziły bardzo czytelnie :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :)

Piranho wspolczuje sytuacji z dzieciaczkami, trzymaj sie. Moze przejdzie Twojemu synkowi moze w takim okresie jest a moze jest zazdrosny o mala i tak reaguje bo chce cala swoja uwage skupic na sobie zebys caly swoj czas mu poswiecala.

Piranho nigdy testow owulacyjnych nie robilam to moj pierwszy cykl z testami.
Testy mam o czulosci 25 to chyba nie sa az tak czule prawda??
 
Do góry