reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Myfanwy, masz rację, lactovaginal godzinę wcześniej to dobry pomysł, boję się tylko trochę, że wybije nim wszystkie plemniory :eek:ale chyba warto zaryzykować.
Lactovaginal w hurtowych ilościach mógł wzbudzić podejrzenia mamy :laugh2:
 
Wklejam moje testy z dzisiaj czuję, że może być pozytyw dzisiaj,a może się mylę?
Zobacz załącznik 592392
a wczoraj jeszcze cień cienia cienia.
Wiem, ze ostatniego nie mogę jeszcze traktować jako pozytywu

Kifsi WITAJ
vviedźma życzę Ci z całego serca abyś na następnej wizycie zobaczyła fasolkę &&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, co radzicie, czy warto uwzględniać chiński kalendarz i ten Jonasa przy planowaniu płci? Jonasa jeszcze nie przeglądałam ale w chińskim płeć mojej dwójki się zgadza i mojej siostry trójki też!!! I zaczynam się serio zastanawiać czy nie wziąć pod uwagę przynajmniej chińskiego. Niestety marnuję wtedy połowę jajeczek w roku :baffled:
 
Dziewczyny, co radzicie, czy warto uwzględniać chiński kalendarz i ten Jonasa przy planowaniu płci? Jonasa jeszcze nie przeglądałam ale w chińskim płeć mojej dwójki się zgadza i mojej siostry trójki też!!! I zaczynam się serio zastanawiać czy nie wziąć pod uwagę przynajmniej chińskiego. Niestety marnuję wtedy połowę jajeczek w roku :baffled:


mi cykl jonasa sie nie sprawdzil ani chinski z pierwsza dwojka a teraz jak do zaplodnienie doszlo 25 maja to mial byc syn a jak predzej to corka albo na odwrot nie pamietam ;p a nie wiem kiedy doszlo do zaplodnienia
 
reklama
Do góry