reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nuska jaki skok, noszzzzz nawet nie wiesz jak sie ciesze!
Mamuskamimi dzieki i &&&& abys i Ty mogla sie cieszyc synkiem. PO owulacji do II na tescie nadal 2000 a odkad wiedzialam ze jest ciaza to juz 800 mg kwasu foliowego.
Polisiu po pierwsze gratuluje zdrowego synka! To najwazniejsze. Ale wiem ze w glebi serducha troszke Ci przykro zatem sciskam mocno. Rowniez wierze w to ze gdzies tam w gorze i tak wszystko jest nam zapisane, chlopcy beda Twoim najwiekszym szczesciem, a moze i kiedys dolaczy do nich siostrzyczka. Powiem Ci ze nam kobietom nigdy nie dogodzi, czesto zadaje sobie pytanie czy mialam prawo decydowac o tym ze moja corka zamiast siostry o ktorej tak marzy bedzie miala brata? Troche to bylo samolubne z mojej strony. Trzymaj sie, zycze Ci zdrowka i jak najwiekszej radosci z ciazy.
Daria jedz jedz moze wreszcie zaczniesz wygladac jak w ciazy :)
Antosia jaki sliczny widok :)
Kiraa kciuki za nowy cykl. Ne wiem gdzie mierzylas, jesli pod jezykiem sprobuj w tym cyklu np. dowcipnie. Ale pamietaj termometr zawsze wkladasz tak samo gleboko wiec trzeba sie skupic :) Zawsze o tej samej porze, przed wstaniem z lozka. Sprobuj jeden cykl, co Ci szkodzi. O teraz juz doczytalam ze mierzylas na dole. Ja uwazam ze jednak glebokosc wsadu :-D ma znaczenie, a przynajmniej u mnie miala.

Ale produkujecie, pol dnia mnie nie ma i juz ciezko nadrobic :-)
 
Ostatnia edycja:
Macy powiem Ci ze nie ma sie co martwic az tak na zapas. Pewnie, tez uwazam ze dobrze robisz ze chcesz miec pewnosc co do warunkow mieszkaniowych itp. ale nie martw sie juz dzis ze bedziesz w ciazy lezec. Napewno w takiej sytuacji tez znalazloby sie rozwiazanie. Zatem planuj planuj :)
Matik ja nadal trzymam &&&&&
Krustianmartin kupa mowisz? hahaha dobre :)
Maran ja nie widze nuba :/ A na co liczy ta siostra? Ma jakis typ co do plci?
Ewelin to Ty pisz co u Ciebie??? Malo teraz zagladasz, skopac Ci tyłala? :) Co u Ciebie? Mi aktualnie dokucza zoladek :/
Mamawczesniaka w takim razie zdrówka. Trzymaj sie cieplo, napewno bedzie dobrze ;)
Kifsi witaj, powodzenia!
 
reklama
Hej dziewczyny, wpadam na szybko przekazać relacje z wizyty. Później Was nadrobie.

Otóż...:happy: pęcherzyk jest w macicy,ale maaaaleńki niecałe 4mm. Nie widać w nim nic,ani ciałka żółtego ani zarodka. Oczywiście lekarka zaznaczyła że to jeszcze nic nie znaczy,bo za tydz u mojej ginekolożki trzeba sprawdzić czy pęcherzyk urósł,ale serduszka na pewno wtedy jeszcze nie będzie widać.
Co do przyrostu bety powiedziała że niski,ale w normie,i że nie zawsze rośnie książkowo. Dziwiła się natomiast że tak ładnie widać pęcherzyk,bo mówi że przeważnie widać przy becie powyżej 1200.

Co jeszcze...wg OM ciąża 5t3d,a wg rozmiaru pęcholka 4t6d. Więc ja już nie wiem kiedy do tego zapłodnienia doszło,ale przypuszczam że jednak 15dc,a nie 12dc. :tak: więc raczej tam moja dzielna córeczka walczy o istnienie. Nie pozostaje mi nic oprócz czekania...czy coś się w pęcherzyku pojawi,:-(czy nie.
Następna wizyta 14 listopada.

Dziękuje Wam za kciuki,:happy: i prosze o więcej. Oby wszystko się dobrze rozwijało.

Polisia!!! ooooo nieee...:-) u Ciebie też chłopak??? Gratuluje zdrowego synka! :rofl2: ależ Ci zazdroszcze;-).
:-):-p jak Wy tych chłopaków robicie?! :-D. :-) u nas w rodzinie to królową byś była że samych synów płodzisz! :-) jeszcze będziesz z dumy pękać,zobaczysz.
 
Do góry