reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Annette. albo żeby owu była miedzy 7-9.11 ;) Będzie dobrze:)

krystianmartin chyba z tego linku wychodzi to co ja wyliczam na podstawie tych piknych tabel wchodzenia ksiezyca w rozne znaki zodiaku, tyle ze z tym linkiem szybciej jest:) a ja mam plus ze godziny mam podane jeszcze :)
 
Witam Was wieczornie ! :happy:

A wiec najpierw napisze co u mnie, a potem poodpisuje :)

Wiadomosci z frontu : usg wykazalo pekniety pecherzyk w prawym jajniku, w tej chwili o wymiarach 12x14mm. o nierownych ksztaltach i krawedziach, z pieknym cialkiem zoltym w srodku. Endometrium o grubosci 10,7mm :-) Plynu troszke, ledwo co wiec albo bylo malo, albo nie wiem sama - wchlonal sie ?
Wiesci wiec dobre, nawet bardzo dobre, najwazniejsze, ze owu byla ! Endo pieknie utyte, pierwszy raz widzialam cialo zolte :blink: taka piekna mala kuleczka. Ciesze sie bardzo i czekamy teraz cierpliwie, nawet jesli sie nie uda, sa jakies postepy i wiemy mniej wiecej czego sie juz uczepic, Estrofem na pewno byl dobrym rozwiazaniem :tak: Nastepna wizyta po ewentualnej miesiaczce, teraz to juz nie byloby sensu.

krystianmartin no pewnie ze tescior pozytywny ! ja mialam takie same i piranha od razu mowila ze to TO !

vviedźma no widzisz !! ale super, ale sie ciesze kurde !! :-):-) wierzylam, ze uslyszysz same dobre wiesci wiec ciesze sie podwojnie ze sie potwierdzilo wszystko i Nasze kciukaski pomogly ! Oczywiscie zaciskam kolejne i nie puszczam do kolejnej wizytki :tak:

elmuś nawet nie wiesz jak ja sie ucieszylam rano - niby nic, ale jednak skok wiec znowu kroczek do przodu. Powiedzialam Ł. ze chyba odetkal mi ten termometr wczoraj w pracy :wściekła/y:

matik tak tak kochana, owu jak najbardziej za mna. Wczoraj wzrost byl bardzo maly, ale dzis juz ladnie przyrosla do tego usg potwierdzilo, wiec teraz szykuje sie na cykl 33+. Fajnie by bylo gdyby zakonczenie bylo rownie dobre jak dzisiejsze wiesci ale sama wiesz, ze najgorsze to sie nastawic na tak a potem...dlatego nie nastawiam sie wcale. Ale modle :ninja2::ninja2:A za Twoja tempke mocno zaciskam, niech jutro skoczy a test pokaze dwie pieknie tluste kreseczki.

ewelin dziekuje na nowa porcje kciukow !

kifsi witaj i rozgosc sie :) kolejna dziewczynka widze :happy:ojj..jak Nas siusiaczkowych malutko. Trzymam mocno kciuki, i na pewno mozesz liczyc tu na fachowa pomoc i porady.

Dorcia jaka znowu bomba ?? nie mialo byc bomby NO EJJJ !! obiecalam ze sie poprawie a Ty co ??? oszukalas ooo Ty Ty zobaczysz !!:evil::evil:
Ja mam budyn ! smietankowy, czekoladowy i waniliowy - podeslac ?????

Airfix nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy, ze jestescie, zaciskacie wszystko co mozna i wspieracie :* Oby kazdej z Was Bozia to w dzieciach i wszystkim co dobre wynagrodzila :-) :**

mamuśkamimi dziekuje za pamiec, wszystko opisalam wyzej a teraz pozostaje Nam czekac. A jak u Ciebie sytuacja na froncie ?

maran-atha :* oby oby :blink: okaze sie za niecale dwa tygodnie - maaatko ile to dni !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry