reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anette mi się chiński sprawdził z synkiem, ale teraz jak planuje dziewczynkę to sama się zastanawiam, bo bym straciła połowe cykli :) a jeszcze dziewczynki wypadają mi w te miesiace w ktore starać się nie będziemy. Zwróć uwagę że tych chińskich kalendarzy jest kilka, ja mam chyba z 4 :) a jeden mi najbardziej pasuje, od sierpnia 2013 przez 2 kolejne lata caly czas córki pokazuje heheh Ja chyba wezme pod uwagę jonasa jak już coś, tyle że nie to co się wylicza tam z tej swojej daty urodzenia, tylko trzeba wyznaczyć kiedy wypadnie owulacja i zobaczyć na tablicach księżycowych jaki znak wtedy wypada-męski czy żeński :)co 3 dni jest zmiana znaku. Ja już te tabele umiem odczytywać, więc jak coś kiedyś to pisz to się pobawimy , może się sprawdzi :)

Vwiedzma to trzymam kciuki za Twoją fasoleczkę :) na następnej wizycie będzie widać już zapewne więcej :)

Nuuuska no no no skok jest to i synuś bedzie, wszystkie Ci kibicujemy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Viedzma kciuki za maluszka! dobrze, że poszłaś, jakiś taki większy optymizm widzę w Twoim poście :)
i wiesz co, rozśmieszyłaś mnie do łez z tą królową :D hhahaha, a zdradzę Ci sekret, jak robić chłopca - celujesz w dziewczynke :) nie no żartuję, ale za skarby nie wiem, jak Wy te dziewczyny robicie, w kółko same baby, dzisiaj też widziałam same dziewczynki, serio, jak to się robi? :) podłapałam Twój humor, dzięki!
 
Polisia ja Ci sprzedam przepis na dziewuszkę a Ty mi sprzedaj na chłopca ??? Bo mi jakoś wyjść nie może nic !!!

Nuuśka kurcze kobito ale mi się kupa ciuchów uzbierała do składania i prasowania !!! SZOK !!! Bo cały czas mocno zaciskam kciuki !!! Mąż nie sprzątnie, Młoda też nie...bo...trzymają kciuki !!!

A ja popełniłam zbrodnie ! Z pomocą mamy zafarbowałam kłaki na rudo...londyńska czerwień !!!
I tak się zastanawiam że przecież myślenie nie boli ,nie ??? Więc czemu do cholery nie pomyślałam nim farbę nałożyłam ...he ???

Wiedźma super ...trzymam mocno kciukaski za kolejne usg !!!

Krystianmartin
...czekaj czekaj ! Przytulanki kiedy były ???
Jak dla mnie to w nocy pewnie będziesz mieć mega pozytyw !
 
Ostatnia edycja:
Annette. Więc kalendarz księżycowy dla daty Twojej owulacji wychodzi tak - 9.11 o godzinie 0.30 wejdzie w znak Wodnika-czyli męski, 10.11 będzie najbardziej oddziaływał ten znak-czyli męski ale to tak najmocniej rano, a 11.11 o 3.36 nad ranem juz wchodzi w znak żeński Ryby i do 13-tego listopada w tym znaku żeńskim będzie. Więc nie wiem czy Cię pocieszyłam bo nie wiem co planujesz :)wstyd się przyznać , ja mam pamięć krótkotrwałą :p
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :-)
Vviedzma - bardzo się cieszę, a zatem trzymamy kciuki, aby maluszek się pięknie rozwinął :tak:

Nuuśka - i jak tam usg? czekamy na wieści

Matik - kochana to żaden spadek, nie stresuj się, zresztą tyle masz ciążowych objawów, że muszą być II :tak: Ja przy takich objawach i tempce już bym testowała.
 
Airfix, ja korzystałam z tego kalendarza: Chiński Kalendarz Płci ~ Jak Zaplanować Płeć Dziecka / Planowanie Płci Dziecka
Co do Jonasa to ja nic nie rozumiem :szok:, nie wiem o której godzinie dokładnie się urodziłam i tu już jest pierwszy problem.
A z owulacją to już łatwiej, prawdopodobnie będzie 10.11 :eek:

mnie sie ten chinczyk nie sprawdził z Maja z Ala sie zgadza ;) jesli chodzi o fazy ksiezyca w znaku meskim lub żenskim, mnie sie psrawdziło obie poczete w znaku zenskim ;)

polisia no widzisz jak to jest, ja zawsze myślałam, że bede miala 2 synów I jak wyobrażałam sobie siebie w przyszlości to zawsze z 2 ma synami a tu psikus I mam 2 córki ;) I jakos tak myśle, że jakbym miała kolejne dziecko to znowu była by dziewczynka ;)

vviedzma
&& oby wszystko było dobrze, niech dzidzia rosnie zdrowo :*

Nuska no widze skok piekny wiec oby synus był jak malowany :)

pozdrowienia posyłam wszystkim :*
 
reklama
Airfix, zostało mi modlić się, żeby owulka opóźniła się o kilka godzin ;-)bo planuję dziewuszkę.
Tak czy owak podejmę ryzyko :-D
Dzięki za wyliczenia.
 
Do góry