reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Macy
czyli dalej mierze waginalnie?

polisia
wierze, co czujesz.... Ale masz w koncu zdrowe dzieciatko.... Wiem, ze serce jedno, rozum jedno..... Mysle cieplutko o Tobie. Jesli chodzi o odstep do owu i teorie Shettlesa, to ja bede sie jej trzymac... Zobaczymy z jakim skutkiem .....


Diewczynki, jak mam ustawic sobie plan :-) na listopad, ovu mam 14 dc

mocno zaciskam kciuki za wszystkie dziewczynki
 
reklama
polisia gratuluję zdrowego dzieciaczka. Rozumiem naprawde twój smutek i rozczarowanie bo tyle przygotowań i nie wyszło ale marantha ma racje miłość się mnoży a nie dzieli i pokochasz swojego synka taką miłością że nawet ci się nie śni. Jeśli chodzi o odstęp ja bardzo sie go bałam ale czy on ma znaczenia?-nie wiem, pewnie tak. ja pamiętam jak dziwnie się czułam po usg drugiej ciąży że znowu synek a teraz opanował całą mnie, po prostu miękną mi kolana jak na niego patrzę i uważam że pewnie i trzecie dziecko tego nie zmieni. A dla starszego synka bedzie przeogromna radość ze będzie mieć brata, moi powiedzieli mi niedawno że nie chca miec oddzielnych pokoi tylko piętrowe łóżko-kochają się widać to gołym okiem.
Antosia przepraszam przeskoczyłem do ostatniej strony i zdjęcia nie widziałam, zaraz nadrabiam, buziaki. A jak wogóle się czujesz?

maran, macy, piranha, dorcia
witajcie.

krystian to w listopadzie nici ze staranek, owu opóźniła wszystko?Czyli na grudzień przeniesione tak? pozdrawiam

elmo, mama wczesniaka co tam u Was?
matik, nuska trzymam kciuki.
niebieskie oczy ja tez szukam jakiegoś płaszcza bo kurtka w której chodziłam w ciąży z młodszym synem robi się ciasna. patrzyłam w ciuchu ale nic nie znalazłam, może na allegro poszukam. a co do pozycji to moi synowie byli po przytulaniach po Bożemu a córka nie.
 
maran ja sie dopatrzec nuba nie moge na tych zdjeciach.
Polisia mi tes sie wydaje, ze u mnie bylo zbyt blisko owulacji staranka.
Ewelin ja juz po zalozeniu szwu jestem. Nadal troche plamie i cos mnie tam pobolewa ale prawde mowiac spodziewalam sie gorszego wiec jest ok.
 
Eweln ja czuje się już lepiej, bo mdłości się skończyły. Tak na prawdę to nawet nie miałam czasu myśleć nad tym czy ogóle czuje się ciążowo, bo praca pochłania mnie całkowicie a jak już jestem po pracy to oczy zamykają mi się na stojąco :-D(Wróciłam do pracy po długiej nieobecności gdzie jest pełno nowości i staram się jak mogę ).Dzisiaj mam wolne z uwagi na chore dziecko:-(.
A co u Ciebie? Masz już duży brzuszek? U mnie powoli już widać i boje się że w pracy się zorientują, a chcę popracować przynajmniej do końca roku:-p
 
Antosia BUZIAKI dla synusia ...tego chorowitka małego ! Kurcze tak mi dzisiaj humorek poprawiłaś ... i Koziołek Matołek też :-D

Mamawcześniaka
Ty już po szyciu ? To boli takie zakładanie szwu ??? Kiedy lekarze go ściągają...ciemna jestem w tym temacie !

Piranha
jak dzisiaj mają się dzieciaczki ?

Matik kiedy zrobisz sikacza ? Ależ nas trzymasz w niepewności !

Ewelin WITAJ...coś nas ostatnio zaniedbałaś ...Ty niedobra !
 
Witam,

jeśli mogę to pozwolę się podłączyć pod wasz wątek :-)

mam już 16 miesięcznego synka i powoli zastanawiamy się z m nad rodzeństwem dla niego :-)
nie ukrywam ,że chciałabym jak prawie każda matka mieć córę , ale z drugiego łobuza też byłabym zadowolona :-)
jako że w mojej rodzinie od 18 lat rodzą się same ogonki to postanowiłam wspomóc nature i tak znalazłam wasz wątek :-)
poszperałam , przepraszam - tak bez pozwolenia :zawstydzona/y: poczytałam i zapisałam wytyczne :-)
diete dziewczynkową już rozpoczęłam, małżon dostał wytyczne i też działą :-)
cykle mam raczej regularne , nie obserwuje , bo mam bardzo nieregularne godziny pracy i ciężko mi mierzyć tempke o stałej porze :wściekła/y::no:
testy owu i mierniki ph już w drodze :-)
mam problem tylko z suplementami :zawstydzona/y: dlatego prosiłabym różowe staraczki o linki do tych które stosujecie , bo nie chce zażywać złych :zawstydzona/y::tak:


będe bardzo wdzięczna za pomoc


pozdrawiam
 
Witajcie!

Kira no to owocnego!
Antosia na zdjeciach też się niestety nie znam, ale pamiętam, że mi lekarze również długo nie chcieli nic powiedzieć. A tak BTW to co to ten Jonas? :)
Macy a gdzie Wy teraz mieszkacie, jeśli mogę spytać?
Annette to ja przy okazji napiszę, że robiłam tak, iż ok. 1h przed staraniami aplikowałam głęboko Lactovaginal (żeby nie musieć kombinować jak już nasienie będzie w środku) i do tego tuż przed 1-2 krople Sylku (po również). Następnie na dzień kolejna kapsułka. Właściwie odkąd skończyła mi się @ non stop łaziłam z tym Lactovaginalem w środku dzień i noc aż do 18dc (zużyłam 2 opakowania, a mama która mi je wysyłała myśli pewnie, że nie-wiadomo-co mi się przyplątało ;))

Pozdrowienia dla wszystkich!
 
Kifsi WITAJ !!!

Nuuśka BOMBA wysłana ! Tylko ciiii...nie mów nikomu jak wybuchnie ...ok ?

Czy ma któraś może budyń śmietankowy ? Pilnie potrzebuję ! Miałam jechać na zakupy a tu ..guma. A że nigdy koła z bliska nie widziałam to i zmianę pozostawię mężusiowi ...się chłopak ucieszy ,no !
 
reklama
Do góry