reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

krystianmartin, według mnie warto sprawdzić właśnie przed kolejnym cyklem progesteron by wiedzieć jaki masz poziom i ewentualnie jaką dawkę Duphastonu potrzebujesz.
 
reklama
krystianmartin ok ok tylko mi podaj date w przyblizeniu Twojej malpiatej :tak:

piranha tez sie ciesze, nawet jak Nam sie nie uda to kurcze dobrze chociaz ze owu byla :* Napisze Ci eska wieczorem co i jak dokladnie :-)
 
Witam sie w nowym cyklu moj nowy termin @1.12
Ruszam pelna para!

nuska widze ze tempka ladnie urosla! A serduszko teraz wyszlo 3 dni przed owu... Czy jak?

Krystiabmartin no ja sie czuje baaardzo mlodo:-) wiec mam 25 i koniec :-D:-D

Elmo, masz chyba racje ja chyba zle mierze... Kurcze nie wiem, prosze o instrukcje jak mierzyc i gdzie....

Piranhju prosze o propozycje serduszek i blogoslawienstwo Twe na nowy cykl:-) owu bedzie 14 dc,
 
tak tak krystianmartin jestem , dziś spadła tempka 37,06 więc jakby delikatnie idzie w dół wcześniej było 37.08 i 37,10 czyli delikatnie w dół chodzi mi o te zęby które mam na wykresie :crazy: pewnie lipa wielka
 
Piranha jezeli do owulacji bede pila wode z cytryna to Ph tez sie podniesie troche prawda? (dzisiaj mam 8 dc) to moze na razie sprawdze w taki sposob? nie ukrywam ze ten sposob jest tanszy dla mnie...
Zazywam tez wiesiolka to moze troche tez poprawi mi ten sluz?
W tym cyklu bede uzywala paskow owulacyjnych i sprawdzilam ze one maja czulosc 25, jezeli mam cykle 31-32 dniowe to myslisz ze moge zaczac je testowac od 12 dc zeby nie przegapic?
 
kiraa łeeeeee:-( przykro mi, ale nie ma co sie smucic, tylko walczymy dalej. z pomoca piranhy na pewno Ci sie uda, zreszta jak Nam wszystkim :-)

roszpunka dzieki Ci Slonce, i w takim razie informuj na biezaco co i jak zebym wiedzala :tak:mam nadzieje mimo wszystko ze uda sie dotrzymac zaplanowanego terminu staranek :happy:

matik taki spadek to zadny spadek ! Co Ty to piszesz ! Badz dobrej mysli bo tempka jest piekna, a sama mam dwie kolezanki na forum ktore wlasnie z takich'schodow' zaszly w ciaze :) wiec prosze mi tu nie prorokowac tylko byc dpbrej mysli !

LISTOPAD 2013

Annette - termin @ 09.11 ( 1 cykl starań )
matik2012 - termin @ 09/10.11 ( 6 cykl starań )
zakrecona - termin @ 10/11.11 ( 1 cykl starań )
mamuśkamimi - termin @ 12.11 ( 2 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 17.11 ( 10 cykl starań )

Myfanwy - termin @ 17.11 ( 1 cykl starań )

GRUDZIEŃ 2013

Kiraa - termin @ 01.12 ( 3 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 18.12 ( 20 miesiąc starań )



W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


maggie2205 ( koniec 2013)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
Antosia, śliczny dzidziuś, gratuluję :tak:
Piranho, mam pytanko, Lactovaginal ładnie mi obniżył ph do 4.5-4.8, czy w związku z tym stosować Sylk przed? Może zrobić test: moje ph i ph Sylku i zobaczyć które jest niższe i wtedy zdecydować? Potem wiem, ze mam stosować Sylk 5 min po i później co 30 min aż do 4 h. Później może znowu Lactovaginal zastosować na noc i tak co wieczór aż do owulacji? Co myślisz o moim planie?
I jeszcze jedno, ile tego Sylku sobie wepchać ?:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nuuuśka w grudniu prognozę to mam na....18 grudnia

Piranha ok teraz musze czekać na owu. Czy prolaktynę też zrobic? ale to chyba za późno trzeba wcześniej tak?

Matik taki spadek to nie spadek. Podziwiam Cię, ja już bym dawno testowała ;-)

KIraa no widzisz jaka Ty młodziutka:tak:

Maggie adres proszę i przyjeżdżam:angry:

A tak w ogóle to muszę uczyć się a nie tu plotkować :tak: Wiecie jak są zakupy po duńsku? købe( wymawia się kuupe) no i jak mam tam jechać? Będę robić kupe zamiast zakupów. A do tego marchewki to gulahula - oczywiście w wymowie:-D
 
Do góry