reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny jak macie gdzies linka na planowanie chlopczyka to podrzućcie :) Dziekuje

Piranha troche przelecialam watek i natknelam sie ze ph podwyzsza napoj sodowy, woda z cytryna i Alka Selzter Gold? jest jakis link na przepisy tych za pewne cudownych trunków ?:p
 
Krystianmartin...dziękuję za pamięć kochana !!! Co u Ciebie...ja łapię jesienną deprechę,ale jak wchodzę tutaj to mi mija !!!

Nuuśka
wyślij mi na PW albo FB swój adres domowy....wyślę Ci bombę....a tak serio to coś Ci wyślę !!! Nie powiem co !!!:-p

Wiedźma trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&

Oczy niebieskie ale się uśmiałam ...hahaha...naprawdę nie widziałaś u pielęgniarki siusiaka ??? Może w kieszeni schowała !!! Hahahahaha...dobra jesteś !!!

Matik
....podziwiam Cię dzielna kobieto !!! Ja to bym już sikała !!! Szacun za cierpliwość !!!

Elmo jak się dzisiaj czujesz kochana ???

Piranha...wirusy atakują ??? To nie dobrze !!! Ale może wszystko przejdzie zanim na dobre się zacznie !!??? Ślę buziaki !!! Nie chorujcie już !!! ZDRÓWECZKA !!!

Polisia kciukaski zaciśnięte !!! Odezwij się "po" podglądaniu brzuszka !!!

Ja dzisiaj zaszalałam ...wydałam trzy stówy na ciuchy dla mnie i Młodej....u jednego sprzedawcy na allegro !!! Zobaczymy jak przyjdą czy nadają się do noszenia !!!
Czasami łapie mnie "dołek" ale to na pewno przez pogodę , bo leje od rana !!!

Miłego dnia babeczki !!!
 
Cześć!

Polisia
kciuki za zdrową dziewuszkę!
Daria, Oczy niebieskie TU jest fajne forum o imiennictwie
Nuuuśka jaki znowu grudzień?? a kłucie... może właśnie ciałko żółte się powiększa? :) przesyłam pozytywne fluidy!
Matik z niecierpliwością przebieram nogami, kciuki za II!
Vviedźma super, ze idziesz na wizytę - będziesz miała jasność, kciuki za serducho!
Piranha zdrówka dla dzieciaków
Dorcia rozchmurzyć się proszę :)
 
Nuśśka - będzie dobrze:) ja wierze w II kreseczki w tym miesiącu:-)
Dorcia- może pochwalisz się co zakupiłaś ??? ja jeszcze nigdy nie kupowałam ubrań na allegro, więc może też się zdecyduje:)
Wiedzma &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Matik-&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Elmo- zdrówka życzę :-)
Daria- ja także obstawiam Logana z tych imion co wymieniłaś
Ewelin- a co u Ciebie???
Piranha- tak to jest z tymi wirusami:( zdrówka dla rodzinki
Airfix-:-):-):-):-) szybkiej budowy życze

pozdrawiam wszystkie Kobietki
 
Oczy niebieskie haha no tak faktycznie tylko badania, wizyte masz pojutrze cos mi sie pomylilo Wiesz ja widzialam siusiaka juz 3 razy ale nadal sie boje ze zniknie :-( Na ostatniej wizycie lekarz powiedzial mi ze do nastepnej wizyty jaderka zejda juz do moszny i bedzie to widac na usg. Moze wreszcie wtedy uwierze. Powiem Ci ze nie wiem skad sie to bierze ale jak mowie ze bedzie chlopiec to kazdy pyta czy napewno, czy to juz potwierdzone. Jak bylam w ciazy z corka i powiedzialam ze to dziewczynka to jakos nikt nie watpil i od razu cala rodzina wpadla w szal zakupow a tu takie pytania czy aby napewno? A jak bylismy teraz na weekendzie na wizytach rodzinnych to oczywiscie pierwsze pytanie: co bedziecie mieli? Malo kto spytal jak sie czuje, kiedy rodze, czy pracuje, ale kazdy pierwsze pytanie "co bedzie". Spodziewalam sie tego. Musze i ja szybko popatrzec na moje zdjecia z usg :-D
Nuska pytalas czy poczynilam jakies nowe zakupy. Narazie zwolnilam, musialam ubrac corke na zime, kurtka, buty, czapka, szlik, rekawiczki. Ja plaszczyk i buty, jeszcze musze kupic czapke. Maz buty. Zimowe wydatki mnie dobijaja finansowo :-) Ale jak tylko bede miec naplyw gotowki szaleje dalej :-D

a jak to wyglada na usg ze jaderka zejda do moszny? tzn ze na usg widac siusiaka a jaderek nie ?
 
reklama
Do góry