reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dorcia ja sobie wypraszam takie krzykanie na mnie !! Bo ja nakopie i wysle bombe a nawet i dwie :wściekła/y::wściekła/y:
Adresa to ja Ci na FB poslalam, a ze tam nie widzialas to ja Ci pozycze moich okularow zebys na mnie juz wiecej krzyczec nie musiala ! :-D
A te ciuszki bardzo ladne i ja wcale nie wierze ze Ty 50 masz !! Nie oszukuj !! :angry:

krystianmartin nogami, rekami,i czymkolwiek innym bede sie zapierac, ale dopoki @ nie przylezie, nie przenosze i koniec ! Nie ma ! ja sie nie zgadzam na zadne przeprowadzki :angry:

anias czyli nie planujesz konkretnej plci ? Myslalam ze pytalas o suplementacje i diete wzgledem konkretnej plci wlasnie ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorcia- powiem szczerze że ciuszki mi się podobają.:-) jak przyjdą to napisz czy gatunkowo fajne są.
tylko nie śpij .............................................................. już mój M przyszedł z pracy i śpi............................:-( a mi się nudzi:tak:
 
Ana jak ja nie znosze jak Ł. spi :-Dzawsze wtedy wymyslam sposob zeby go obudzic, bo ja to ogolnie nie lubie byc sama - geba mi sie nie zamyka :-DŁ. zawsze sie ze mnie smieje ze jeszcze troche i na prawde bedzie z plastrem chodzil bo czasem to jestem gorsza od katarynki :wściekła/y:
 
Nuśska- dam mu pospać bo siedział w nocy chyba do 24.00 i grał w jakąś grę:-) a rano poszedł do pracy:-) czekam na niego cały dzień by chociaż pogadać , no trudno :-) dam mu pospać godzinke:-D:-D:-D
 
Dorcia u nas te ciuchy mozesz dostac w sklepach pod nazwa centrum chinskie;p tanio jak barszcz smrod niesamowity;p ale ciuchy fajne ale niektore szybko sie niszcza po praniu;/ i duzo bledow maja wiec odrazu obejrzyj bo wiem jak moja siosra zamawiala z allegro to byla masakra;/ ale to zalezy jak sie trafi bo ja zamawialam dwie bluzy i w ogole nie wygladala jedna jak ze zdjecia ;p wymiary inne;p rekawy mialam 3/4 a dluga do kolan byla :-D a teraz wole isc do sklepu i tam kupic duzo u nich kupuje bo za grosze :)

zapraszam na orzeszki
1451500_427554354012598_1575801543_n.jpg
rrobilam nadii na urodziny sa pyszne ale tak sie dlugo to robi ze masakra;/
 
oczy niebieskie ja go nie robilam ja uwielbiam piernik robie zawsze ten sam mojej mamy zwykly piernik z orzechami bo taki lubie :) zazwyczaj robie mamy przepisy bo z cukierni je jeszcze ma wiec sa sprawdzone :-D
 
Nuskaa staram sie o pierwsze dziecko i obojetne mi czy dziewczynka czy chlopczyk:)
W sumie trafilam tu przypadkiem a ze rozmawiacie u suplementach i jest taka kochana osoba jak piranha to pozwolilam sobie ja pomeczyc troche;)
 
no to jestem, dzidziuś zdrowy to najważniejsze :)
co do płci to chłopiec na 100%, więc niestety nie wyszło moje planowanie.

Muszę sobie to przemyśleć, gdzie popełniłam błąd, pewnie ten odstęp jednak, może kalendarz chinski, nie wiem, teraz to nieistotne. Przemyślę i wrócę do Was z wnioskami, może komuś się przyda.
Ja już sobie popłakałam, że różu nici, ale M się cieszy, więc jakoś mi lżej.

jest mi dziwnie trochę, bo jednak kilka miesiecy przygotowań, starań i po prostu miało byc inaczej. Część pewnie mnie rozumie.
Dziękuję za wsparcie i trzymam kciuki za Was.
ściskam i dziękuję za wiele ciepłych słów i Wasze wsparcie, które tu miałam.
trzymajcie się
 
reklama
Do góry