reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana spokojnie ...połóż się !!!
Odpocznij !!!
Za jakiś czas pójdź do toalety sprawdzić czy nadal krwawisz ???
Załóż wkładkę....jeśli będzie na niej krew żywa dajmy na to po pół godziny to zadzwoń do swojego lekarza !!!

NIE DENERWUJ SIĘ !!! To nie musi oznaczać poronienia !!!
Często się tak zdarza !!!
POŁÓŻ SIĘ I ODCZEKAJ CHWILĘ !!!
 
reklama
Ana87 tylko bez paniki! Ja tez miałas sporo plamienia na początku i dopiero niedawno okazało sie, ze to przez polipy na szyjce. Możesz wybrać sie do gina zeby przepisał Ci progesteron bo możliwe ze masz go po prostu za mało.
 
od rana biegałam z teściową po targu. nie miałam nawet czasu się wysikać :( wstrzymywałam i to może przez to. jestem spanikowana . nie mam jeszcze swojego lekarza bo miałam iść dopiero 4 listopada. mąż jest w pracy i chce prywatnie iść jak wróci, ale czuje że to już za późno:-:)-:)-:)-(
 
Ana w takim przypadku jak Twój masz prawo jechać do szpitala. Najważniejsze zachować sokój. Daria też miała podobne zdarzenie i jest ok. Myśl pozytywnie

Dorcia prędzej mogłabym pójść do Betiny niż tu w Danii na betę. Ja już czekam na @ serio.
 
mamawcześniaka- nie ma nic takiego. już od kilku dni dziwnie się czułam, dziś już piersi mnie wcale nie bolą, za to zaczelam odczuwać ból kręgosłupa strasznie jak chodziłam, a jak wróciłam to właśnie się stało
 
byłam w łazience i na wkładce jest krew jasna , myśle że już się nacieszyłam ciążą. już nie musze się przejmować czy to chłopiec czy dziewczynka :(((((( jestem całkowicie załamana. przepraszam Was dziewczyny ale nie mam z kim teraz pogadać ani się doradzić . zadzwoniłam do męża do pracy tylko.
 
Ana jeszcze nic n ie jest przesądzone. Czasami takie krwawienia spowodowane są powiększaniem się łożyska. Idź do gina. Albo do szpitala. Tam też cię zbadają i to od ręki
 
reklama
ana weź nospe i niech cię ktoś zawiezie na pogotowie zrobią ci usg i dadzą luteinę - koniecznie, ewentualnie zatrzymają w szpitalu. Moja przyjaciółka dostała krwotoku w 6 tygodniu i mimo tego ma zdrową córcię. bądz dobrej myśli my trzymamy kciuki za fasolkę. Pędź do lekarza
 
Do góry