reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ANA
Jedź na pogotowie !!! Weź załóż wkładkę na wszelki wypadek gdyby lekarz chciał zobaczyć kolor krwi. Szybciej byłoby wezwać karetkę ale nie masz ciąży potwierdzonej przez lekarza...prawda ???
Powiedz po prostu że termin ostatniej miesiączki miałaś .... i zrobiłaś kilka testów ciążowych i wszystkie pozytywne były....i niech Cię zbadają !!!
A najpewniej zrobią betę !!!
Ty bety nie robiłaś nie ????

I tzrymam &&&&&&&&&&&&&&&
Pamiętaj że zdarza się często takie krwawienie we wczesnej ciąży !!!
 
reklama
ANA
Zadzwoń na pogotowie i powiedz że jesteś w 6 tc że krwawisz ,że nie wiesz co zrobić itp....może wyślą karetkę !!! Albo jak ma Cię kto zawieźć to jedź na IP !!!
Już nie mam pomysłu .... wiem co czujesz !!! Szkoda że jestem daleko bo bym Ci pomogła !!!
 
Dorcia - właśnie ze nie miałam potwierdzonej ciąży przez lekarza. chyba się przeforsowałam dziś i to dlatego. nie miałam bety robionej.tylko że wszystkie objawy ciąży nagle znikły. mąż wróci dopiero o 15.30.
 
Ana, ja Ci radzę tak: zadzwoń na 112 i tam na pewno Ci pomogą, powiedzą co zrobić teraz, czy się położyć, czy wezwać taxi, gdzie najbliżej możesz pojechać! Trzymam kciuki! Nie siedź tu na forum tylko działaj!
 
Kochana nie doradzę Ci nic więcej ..bo jestem głupia teraz
Moim zdaniem na pewno powinnaś gdzieś pojechać !!!
Ja bym zadzwoniła po prostu na pogotowie i powiedziała jak jest ... jak trafisz na fajną babkę to Ci wyślą karetkę
Albo szukaj kierowcy...sama nie jedź
Jeśli nigdzie nie pojedziesz tylko czekasz na męża to leż leż i jeszcze raz leż !!!
 
Ana, rób, co pisze Araki. Siedzenie na forum raczej nie pomoże. Zadzwoń do najbliższego szpitala na oddział położniczo-ginekologiczny. Powiedz o ciąży, plamieniu. Tylko działaj, a nie myśl, że wszystko stracone.
 
Ana kochana jedź na pogotowie albo IP do najbliższego szpitala, przyjmą Cie bez skierowania, to nic nie znaczy, moja koleżanka miała krwotok wiadra się z niej lały a mimo to donosiła i urodziła, córcia ma już ponad dwa latka.
Tylko musisz koniecznie jechac a tam już Cie zbadają i powiedzą
Trzymam mocno kciuki kochana
 
reklama
Do góry