reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

piranha kochana ja łykam juz L'arginine i witamine E-400, tylko nie mieszcza mi sie w liscie a na dole nie dopisywalam. Magnez biore juz lata i kurcze nie wiem jak to sie bedzie mialo jak odstawie bo zawsze mialam niedobor magnezu :-( Czyli Acard odstawic i brac dopiero po owulacji ? Czy jak Kochana bo juz nie wiem :zawstydzona/y:
 
reklama
Nuuuśka, tak, bierz Acard od 1 dpo (nie wpłynie na płeć a pomoże zarodkowi w implantacji), ja bym dokupiła jeszcze suplementy z powyższej listy a już na pewno Green Tea Extract i potas (o ile masz zdrowe nerki).
 
Jejuśku ale lecicie...nim doszłam do końca zapomniałam co było na początku
Ale na pewno...

Myfanwy ale się uśmiałam z tej Puriny ....hehehehe...dobra jesteś kobieto !!!

Wiedźma .... GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uwaga krzyczę na cały głos !!!
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pała z wielkimi jajami...musi być !!! Hahahahaha...oj baby ja to przy Was dostaję normalnie skurczu żuchwy !!!

Krystianmartin &&&&&&&&&&&&&&

Piranha a jak zrobię te badania w 5 dc...będzie za późno ????


A co do mnie to...ja już plamię ...więc jutro rozkręci się @ ...więc buuuuuuuu !!! A zmieniłam dzień 23 na 25 bo tak mi ovufriend "powiedział"


Nuuśka zostajemy same siurakowe na placu boju ????

Idę myć okna !!!
 
Ostatnia edycja:
Krystianmartin nie nie zapomniałam...jakbym mogła ...dla Ciebie kilka linijek wyżej są kciukaski ...trzymane ręcami i nogami !!! Ale jaki listopad...jaki grudzień ...co ???
Ty zrób rano testa !!!
Ale Ty przecież pipkowa jesteś ...nie jajcowa ???

Matik ależ masz cudnego doga !!! Nooo zakochałam się !!!
 
dziewczyny ratunku
właśnie przyjechałam z zakupów i zaczęłam krwawić tzn. dużo brązowej wydzieliny jest i krew żywa trochę
to wszystko przez moją głupotę , co ja mam robić, czuje że straciłam moje dziecko
 
reklama
Do góry