reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nuśka :rofl2: bo kobiety tak mają...:laugh2:a mój mąż tylko oczami wykręca na myśl o tych pokojowych rewolucjach:rolleyes2:
Ale cieszy się bardzo:-)
:happy: w każdym razie Nuśka (i Dorcia) pilnujcie tej owulacji jak oka w głowie,nie dajcie się zaskoczyć! :happy: ja już nic nie zmienię w tej kwestii,ale myśle że jednak 'odstęp' od owu jest bardzo ważny. Bo jak się wszystko nie zgra w miejscu i czasie,to i całe planowanie bierze w łeb.

Marchewka :-) dzięki. Masz teraz ważniejsze sprawy na głowie po prostu;-)
Kiedy dasz piękny suwaczek?!
 
Ostatnia edycja:
Bry!

Matik dzieki, sprobuje!
mamawczesniaka dzieki, jeszcze do nich nie dotarlam, bo nie liczac kefiru to wlasciwie rozplywam sie nad tutejszym asortymentem :)
Elmo polecam się ;)
vviedzma przecie odleglosc to tylko jeden z czynnikow, zobaczysz, beda jaja! :)
 
Oczy niebieskie, ponoć jaki pan taki kram, więc wolę spytać.
Krystianmartin, ja zawszę mówię, że z cyklów pokręconych są dzieci. To takie małe trzęsienie ziemi przed ich przyjściem. Ciekawa jestem, co z tego u Ciebie wyjdzie.
 
vviedźma no wierze jak sie musi cieszyc ze sie udalo :tak: wiem, ze mimo tego ze staramy sie pilnowac wszystkiego, jest wiele rzeczy ktore moga Nas zaskoczyc, jak chocby owulacja, ktora wydaje sie byc w danym dniu a tu hop i niespodzianka :wściekła/y: Strasznie sie ciesze, ze Ci sie udalo. Oby listopad byl rownie szczesliwy jak pazdziernik :)
 
reklama
Hej babeczki! Nie nadrobiłam niestety.

vviedzma
, raz jeszcze z całych sił i całego serducha GRATULUJĘ!

krystianmartin, ja bym powtarzała poranne testy (i nie wyrzucała od razu) by zobaczyć czy intensywność kreski spada (spadek hCG po nieutrzymanej ciąży, tfu, tfu, to na pewno nie to) czy rośnie - trzymam mocno kciuki za drugi wariant! Jak będziesz w PL to może załatw sobie Duphaston?

Nuuuśka, nie poczytałam niestety postów ale zerknęłam na Twój wykresik i kurczę jednak sporo rzeczy sprzyja poczęciu córeczki (Acard + Mg z B6), może jednak Acard dopiero po owulacji a z Mg zrezygnuj? :-) Dość mało łykasz chłopczykowych suplementów, dorzuć może:

GREEN TEA EXTRACT 315mg 100kap EGCG MOCNY EKSTRAKT (3651297760) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


L-Arginine arginina 500mg/100kaps (3645521002) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

POTAS CHELATOWANY! 100 tab x 99 mg! GRATIS! PAMIĘĆ (3604578950) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


na in-gender dla kobiet polecają też AMINOSTAR Tribulus Terrestris 120 kaps TESTOSTERON (3626364572) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - Tribulus Terrestris zawierający 45% zaw. saponin, podobno podnosi testosteron i estrogen u kobiet.

Może potem doczytam co u Was, teraz ledwo mogę myśli do kupy zebrać a dzieci nie dają poczytać BB.
 
Do góry