reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana moim skromnym zdaniem same testy owu to za mało żeby na 100 % powiedzieć że owu jest lub za chwilę będzie !!! Ja jestem pewna że mam owu w 14 dc ponieważ wskazywała na to temperatura, testy owulacyjne , ból brzucha i raz potwierdził to lekarz. A Ciebie boli brzuch jak masz owulację ??? Mierzysz tempki ??? AAAA i jeszcze śluz zawsze mam tego jednego dnia taki....hmmm...kurzobiałkowy :-D To trzymam kciuki &&&

Maran ależ kobito to dobrze wytłumaczyłaś z tymi babskimi i chłopaczkowymi żołnierzykami !!! Przez to że się Wam poskarżyłam na tego Castagnusa zaczęłam plamić...więc najpóźniej jutro rano mnie zaleje !!!:-D Nie ukrywam że się cieszę !!! Nic mi się nie poprzestawia :-D

Trzymaj kochana , trzymaj kciuki !!! Na pewno się przydadzą !!! DZIEKUJĘ !!!
 
reklama
Dorcia- nie mierze tem , posługuje się tylko testami owu. mam silne bóle przy owu , lecz nie zawsze, zależy od miesiąca, w ostatnim cyklu test owu wyszedł pozytywny 27 a 28 wieczorem czułam silny ból. przytulaliśmy się 27 z rana a i tak nic nie wyszło z tego:(:-(
 
Dorcia no właśnie nie mam żadnych dolegliwości,nigdy nie miałam z tym problemów:żadnych bóli brzucha,jelit,czy wrzodów. Żadnych zaparć ani biegunek:-(i nagle coś takiego. Już się naczytałam że to problemy z trawieniem tłuszczów wynikające z choroby trzustki albo wątroby:-(. Nic tylko w łeb sobie strzelić...nie taki scenariusz sobie zaplanowałam.
Jutro idę do lekarza. Czy badanie kału zleci nie wiem,ale pewnie próby wątrobowe,i tym podobne.

Teraz to lepiej żebym w ciąży jednak nie była,bo to wymaga zazwyczaj leczenia.
Załamke mam i tyle.
 
Maran-atha- a starasz się o dzidziusia? o chłopca? dokładnie nie znam czasu owu. posługuje się testami owu.
Ana ja sie nie staram obecnie o dzieciatko, bo póki co jeszcze nie jestem gotowa... z sentymentu tu zagladam I trzymam kciuki za Was staraczki :) a odnosnie samych testów owulacyjnych to nie można tylko na nich sie opierac bo to za mało... trzeba by jeszcze poobserwować śluz, szyjke macicy no I najlepiej temperature bo jej skok potwierdzi owulacje a same testy swiadcza tylko o tym, że organism sie do owulacji przygotowuje, co nie znaczy, że ona wystapi.... może wystapić, ale moze tez sie przesunąć np. w wyniku stresu czy choroby, dlatego temperature dały by Ci tu rzeczywisty obraz tego czy owu wystapiła. Ja miałam własnie kiedyś cykle niezbyt regularne dlatego jak starałam sie o drugie dziecko przyjełam metode czestego sexu co by owulacji nie przegapić I stąd mam 2gą córeczke ;)

vviedzma oby to nie było nic powaznego... może to tylko w wyniku jakiejś niestrawności czy czegoś podobnego...

Dorcia
wiec oby jak najszybciej zaczął sie nowy cykl, pomyślny cykl :) &&&&
 
VViedźma kobito nie nakręcaj się...jednorazowy śluz ( czy tłuszcz) w kupce to nie tragedia...mówię Ci...wszystko będzie ok !!! Dla własnego spokoju pójdź do lekarza ... zobaczysz co powie !!! Będzie dobrze-mówię Ci !!! I koniecznie napisz co powie lekarz !
 
Milla castangus jest ziolowy i bez recepty ;)
Mmyszka każda składowa 7 punktów zwiększa szanse, znajdziesz osoby co zrobiły mało, ale im wyszło i takie które wiecej i nie.
 
Hejka!

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia i za zwierzenia. Ja ostatnio tylko o jednym myślę, zwłaszcza co to się stało z moim M. I tak dochodzi do nas, że w czasie staranek M spał tylko po 4, 5 godzin, tyle było pracy, bo M pracuje na etat i jeszcze ma swoją firmę i to też wyczytałam że strasznie u mężczyzn zmniejsza testosteron.
Piranha- mam nadzieję, że u Krzysia lepiej i Kaja się nie da wirusom. A nie próbowałaś może oscilococinum? Mój synio w ubiegłym tygodniu w piątek przyszedł z przedszkola z gorączką, więc dałam mu pół fiolki oscilo rozpuszczonej w niewielkiej ilości wody i potem jeszcze raz wieczorem i rano już praktycznie nie miał gorączki, i był zdrowy, przetrzymałam go w sobotę w domu, a w niedzielę wyszedł już na dwór. W sobotę dałam mu jeszcze 3 po pół fiolki oscilo. Warunek, że trzeba dawać jak tylko choróbsko łapie i dla mnie działa rewelacyjnie, nie mam nic lepszego! Do przedszkola chodzi już 3 tygodnie i nie opuścił ani jednego dnia, mimo, że w przedszkolu wirusy szalały.
Co do mnie to jesli oczywiście znajdziesz czas, jesli z dzieciaczkami będzie ok, to czy mogłbys coś skrobnąć, bo ja ciągle myślę o tych wynikach tego testosteronu mojego M, że jest taki niski. Czy orientujesz się może jaki powinien być aby plemniki były prawidłowe? Kurka niby 2 miesiące temu miał ok po tych suplementach, ale jednak cos się dzieje nie halo, chyba wyslę go znowu na badania w tym tygodniu, bo mój umysł już pisze straszne scenariusze. One wg mnie nie przeżywają w tym kwasnym środowisku, mimo że ja mocno się nie zakwaszam, ostatnio dopiero po 2 godzinach po starankach zapodałam tylko sylk i nic więcej , ale rano było ph 4. Nie wiem czy w nastepnym cyklu nie robić większych przerw, bo codzienne starania w naszym przypadku nic nie wnoszą. Może coś byś poradziła jak to zrobić.
Myslę tez o wiesiołku czy któraś z Was go brała , a jeśli tak to jakiej firmy i ile? Kurka juz wszystko robię co będzie sprzyjać chłopaczkowi, a ja tak bardzo pragnę dziewczynki, juz nie wiem co mam robić...

Vviedźma- na razie nic sobie nie wkręcaj, jednorazowy incydent nie świadczy zaraz o jakimś schorzeniu, na pewno warto jak piszesz zrobić badania, ale zobaczysz , że to nic poważnego. Trzymam kciuki za to

Ana- Piranha chyba kiedys pisała, że plemniki męskie wcale nie są szybsze od żeńskich, tylko chyba inaczej się poruszają, jakims innym ruchem

Pozdrowionka niedzielne dla Wszystkich!
 
Nuuśka widze ze rez bierzesz CLO, ile juz cykli? Ja drugi. Czy udało Ci sie wychodować kiedys wiecej niz jeden pecherzyk?
Ana ale sie stresujesz kibitko;P jak ja. Mysle o odstepie, o PH, masakra. Ale ten cykl ma być nasz i koniec ;)
 
Dorcia ja nie wiem jak dokladnie dziala ovufriend, ale u mnie pare razy nawalil i zlikwidowalam konto. Owulke mialam potwierdzona w danym dniu, a ovu..wykrywal mi ja zupelnie kiedy indziej, przez co fl byla mocno skrocona.
U Nas za dwa miesiace minie rok :zawstydzona/y:Boze, kto by pomyslal. Pamietam jak dzis jak Ł. mowil mi - to poczekajmy do stycznia, bo jak bede miec urodziny to juz sie nie napijesz jak bedziesz w ciazy, a chcialbym swietowac z Toba. Wtedy to bylo fajne myslenie - ze to hop siup i juz a okazalo sie zupelnie inaczej. U mnie Castagnus jak pisalam nie zmienil w cyklach nic, od marca od kiedy dowiedzialam sie o torbieli cykle z 28 dni wydluzyly mi sie do 31-33. Przedostatni poszedl juz fajnie w dol, a ostatni trwal 27 dni. Zobaczymy jak bedzie teraz, a Ty nie zamartwiaj sie na zapas !! Miesiac w miesiac nawet jak sama w to nie wierze, powtarzam sobie ze sie uda ze musi i musi chocby kurka wodna nie wiem co !! :-)

vviedźma dziekuje za kciukaski , jutro usg to sie dowiem na jakim etapie jest moja owu :happy: Co do problemow z tluszczem w kale, zdarzalo Ci sie to juz wczesniej ?
Moze masz przejsciowe problemy z ukladem pokarmowym, watpie Kochana zeby suplementy to spowodowaly, ale jesli masz byc spokojniesza, wybierz sie jutro do lekarza pierwszego kontaktu popros o badania w kierunku oceny funkcji watroby i trzustki ale na pewno wszystko bedzie w porzadku :*
Ja proby watrobowe robilam co 2-3 miesiace kiedy bralam tabletki anty, kurde jak teraz pomysle ze przez 8 lat faszerowalam sie taka chemia to plakac sie chce :no:

Airfix CLO biore w tej chwili 1 miesiac, w dawce mniejszej niz to przepisala mi gin, bo 1 tabletka jak dla mnie to stanowczo za duzo, bo owulacje mialam swoja, dodatkowo pije Ziolka i strach sie przestymulowac. Na innym watku dziewczyna tez na oko lekarza dostala CLO, bez zadnego monitu, najpierw po 1 tabletce, potem gin zwiekszyl jej do 2 dziennie i po bodajze 3 miesiacach wyhodowala sobie torbiel 7cm na jajniku :eek: szok, jacy idioci lecza ludzi. Ale kolezanka z watku na ktorym jestem od poczatku byla stymulowana CLO i u Niej ladnie rosly pechole, raz byly 3, innym razem 4 ale niestety dzidzi nadal nie ma :-( u mnie na srodowym usg jeszcze nic nie bylo widac, poza paroma pecherzykami na prawym jajniku, gdzie od dobrych paru miesiecy pracowal tylko lewy, wiec moze cos sie ruszy. Jutro mam kolejne usg, jestem strasznie ciekawa co zobacze. Raz ze pecherzykow moze byc wiecej, choc oczywiscie nie musi, a dwa zapewne beda szybciej rosly. Na pewno napisze co i jak :tak: a jak bylo u Ciebie ? W jakiej dawce bierzesz CLO ?

Milego wieczorku :***
 
Ostatnia edycja:
reklama
Airfix- ten cykl musi być nasz:) bardzo się stresuje , jednak powiem Ci że nie wierze w to że się uda mi:-( czekam na sylk , został wysłany w czwartek z UK priorytetem i zastanawiam się czy dojdzie bo w piątek jest mi potrzebny:-(dobrze że mój M nie wie że tak świruje:-):-) a mój syn z przedszkola przyniósł straszny katar no i właśnie próbuje go zwalczyć.sama zaczęłam kichać , jeszcze tego brakuje by mnie wzięło:):):)
 
Do góry