reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej.
Ewelin no i Tobie to największe marzenie się spełnia.OGROMNE GRATULACJE KOCHANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pytałaś kiedy ja wracam do starań..... Muszę zrobić na początku najbliższego cyklu wyniki badań, jeśli zaczeły się poprawiać to wracam na dietę, zaczynam brać suplementy i działam:-D
Andziak fajne chłopaki:-)Podziwiam Cię, tyle pracy przy czwórce dzieci.Ja mam syna i jak co kilka dni przychodzą do niego koledzy jest ich wtedy właście czworo, to kurcze ciężko nadążyć za nimi.A ty masz tak codziennie, także respect:tak:Osobiście, raczej nie dałabym rady:rofl2:
Mysiulka nie popieram decyzji Twojego męża.Zostawił żonę i małe dzieci i pojechał do taty? SZOK!!!! Trzymaj się Kochana, musi być dobrze.Rozwiążcie ten problem dla dobra Waszego i Waszych dzieci. trzymam za Was kciuki:)
 
reklama
Dziekuje latwo nie jest.A szczerze to ja bylabym szczesliwa gdybym mogla zajmowac sie czworks zdrowych dzieci.A u nas z dwojka jest tyle pracy co z czworka +.jedrus i kuba to razem 6 .
Pirania kusi ta tabela ale u nas tak jak pisalam.Gdybyn mogla cofnac czas o 10 lat
 
Dziewczyny jeszcze raz dziękuje za wsparcie, kciuki i podtrzymywanie mnie na duchu. Nawet nie wiecie jak dużo mi pomogłyście aby od II kreseczek dotrwać do tego USG.
Maggie mówisz że ze spokojem napisałam, ja to chyba dalej w szoku jestem. trzymam sie twardo bo gdybym choc chwilke pozostała w jakims pomieszczeniu sama to powyłabym sie z tych emocji. moj mąz wczoraj tez zamilkł i na moje pytanie czego nic nie mówi powiedział że "mielibyśmy bardzo duże szczęście gdyby nasza rodzina składała się z dwóch chłopców i teraz dziewczynki" i on tak samo jak ja, uwierzyć w to nie może ze wogóle możemy miec takie szczęście. A ja chyba nie uwierzę póki jej nie zobaczę na własne oczy.
Chce jeszcze powiedzieć - macy,elmo, maran, Blue Danube, polisia, mamakaja, mamawczesniaka, araki, Anna, Milla, Krystian, mysiulka, Matik, czarna perło, Andziak, piranha,maggie, Airfix wszystkie jesteście cudowne i nie zastapione, planujcie swoje starania i walczcie bo ta chwila kiedy usłyszy się że udało jest nieoceniona.
 
Piranhu najsmieszniejsze jest to ze ja juz mam opał na cała zimę, co ja zrobie z 4t wegla , bosko prawda :D te rachunki mnie nie przerazaja jak sama oplata wynajmu u nas, 500zł odstepnego +400zł czynsz+oplaty- to oplata za kawalerke przerobiona na dwa mikroskopijne pokoiki, lub 1000zł+oplaty za 2-3 normalne pokoje,no chyba ze jakis domek to zazwyczaj 1 pokoj 600zł + oplaty lub 800-900 za 2 pokoje. Mam głowe tak nabitą że nie wiem co zrobic. @ dalej nie mam, ale temperatura spada, jak juz jej nie ma to wolałabym zeby jeszcze z 2 dni jej nie bylo:p bo jak dostane jutro to z cyklu planowania plci wedlug jonasa nici ;) Cały czas mysle ze za mało robie aby miec ta corcie, gdzies mi po glowie kołacze to ciagle, wertuje forum od poczatku do konca i od konca do poczatku, wydaje mi sie ze wiecej nic nie moge zrobic. I ostatnio mam problemy z utrzymaniem diety:/ Nie wiem czemu ale nie moge patrzec na serki, mleko, za to dajcie mi frytek ktorych nie moglam sbie odmowic i czipsow ( ale od czipsow chodze z daleka) zła jestem na siebie :wściekła/y: nie wiem czy to nie przez to ze zaczelam uzywac duzo mniej soli i moj organizm sie domaga dosłownie haha
 
Ewelin, uwierz! Jestem pewna, że gin za dwa tygodnie powie to samo. Ale wiem, co czujesz. Ja bałam się kupić pierwszą sukieneczkę, bo myślałam, że bańka pryśnie. Cieszcie się swoim szczęściem. I nie trzymaj emocji w sobie. Zobaczysz - będzie dziewuszka jak się patrzy. :-) Nawet nie wiesz, jak się cieszę.
Piranha, piiiiiiijęknie to wygląda. ;-)
 
Evelin- pisałaś już mi kiedyś ale nie pamiętam, ile dni przed owu zadziałaliście??? ja od jutra zaczynam z rephresh i czekam na sylk. napisz jak tam wrażenia tych co trzymali kciuki za córcie i tych wrednych:wściekła/y: pozdrawiam
 
Macy widzę że doskonale mnie rozumiesz. ja wczoraj powiedzialm do męża że dzisiaj ide kupic najbardziej różową sukienkę jaką się da, ale właśnie jak ty boje się że jak ja kupię to zegar wybije 12 i bajka się skończy. Ale teraz ciesze się, a cały swiat nabral kolorów.I nawet nie wiedziałam ze usta mogą się tak rozciągną w uśmiechu.haha

AIRFIX faktycznie masz dylemat , opcja mieszkania u cioci nie najlepiej wygląda ale faktycznie czynsze za wynajem tez nie są niskie.Jesli u ciotki sa takie warunki to Ja bym się tam nie przeprowadzała(ale to jest moje zdanie).A co do teściów to tak jak u mysiulki ja nie potrafie sobie czegoś takiego wyobrazić. jak tak teściowie moga byc zadufani i olac wnuka. Straszne to co piszecie, że wogóle tacy ludzie istnieją.
A jesli chcesz się wyżalić to pisz, napewno żadna z dziewczyn nie będzie z tego powodu zła.

Anna wklejam moje starnia które opisłam po ujrzeniu II kreseczek.
ja stosowałam sylk przed i po a po strankach 5,6 przed Owulacją lactovaginal. Po staraniach O+12 tampon a limonką bo chciałam mocno zakwaszać (ale czy pomysł dobry nie wime).Vitagyn c nie miałam i nie stosowałam. Rephres kupiłam ale nie zdążyłam uzyć. ja bym go stosowała co trzy dni do owulacji. czy do tego jeszcze dorzucić gynoflor to nie wiem. dziewczyny wcześniej pisały że jesli ph mamy ok 4-4,5 to żeby bardziej się nie zakwaszać> ale ja specjalistką nie jestem. lactovaginal po staraniach tylko, pozniej do owulacji tylko suplementy. u mnie byl odstęp 5 dni tak mi sie wydaje więc też byłam pewna że nie wypali, a potem O+12 ale co zadziałało to nie wiem. Troche niemożliwe ale naprawdę ja tak sie zakwaszałm tą limonka w staranich O+12 że dla mnie to niemożliwe aby cos wtedy wyszlo. A robiłam wode ze zwykła cytryną aby ph było 3 „


elmo to naprawde dużo zrobiłaś. ja myślę ze na 100% siedzi u Ciebie chłopaczek.
Ja chyba trochę mniej zrobiłam. Ale napewno zmieniłam dietę, może calkowicie nie ale zmienilam. Jadłam codzinie po dwa serki wiejskie, pilam kefiry, nie codziennie bo czasami mi sie cofało na ich widok ale piłam. Piłam jogurty naturalne i owocowe. Piłam suplementy, ph ogólnie miałam 4,5 Starania z odstępem do 5,6 dni to zalecenia z tej książki Chazel Philip Chesterman, wziełam je pod uwage bo dwóch chłopców mam dzień sprzed owulacją. Przed sylk a po równiez sylk i lactovaginal na noc. Po staraniachch takich 36 h po pozytywnym to użyłam Lacibios femina plus w żelu (ma ono ph 3,5 ) a potem od razu limonka siup, dwa razy po 10 minutach sprawdzałam, ph było ok 6 ale nie wiem czy to było ph śluzu czy spery bo nie mogłam wyłapać juz śluzu.A potem na noc tampon, (ja mieszałam cytryne z woda zwykłą aby miała ona ph 3). Suplementy pilam ale calcium to 1000 mg z allegro przyszło mi wlaśnie tydzie przed szczęśliwą owulacją. wcześniej piłam cytrynian wapnia z Biotter OsteoDiag, magnez, witamine B-complex i folik oraz lacibiosFemina w kapsułkach. Piłam tez czasami sami sok żurawinowy. Słowo czasami mnie wkurza bo powinnam codziennie ale cóż czas pokaże. Aha i miałam w sypialni lampę solną
biggrin.gif
, a staranka w O+12 były na stojaco aby sperma sływała w dół i tylko co silniejsze zostały(ale to juz taka moja filozofia). dwa dni po OWu ph bylo 4,5 wiec chyba spoko.mam nadzieję że sie opłacało to wszystko ale tak samo jak ty marzę o mojej córci. wiem że to moja ostatnia ciąża i chcę się nią cieszyć „
 
Evelin- u mnie były dwa dni przed owu albo i dzień i nie załapało:( nie wiem wkońcu jak w tym miesiącu próbować, chciałabym w ostateczności 0+12, myślałam że jak test owu wykryje zbliżającą się owu to ja będę czekać na jakieś bóle i do tych bóli dolicze sobie 12h no i wtedy spróbuje- ciekawe w których godzinach by to wypadło;) wariuje pomału:-):-):-):-):-)
kup piękną sukienkę i ciesz się córcia w brzuszku:)
 
Ewelin, chyba szansa, żeby coś załapało 5-6 dni przed owu jest żadna? To musiałby być rycerz w złotej zbroi, żeby się udało mu tam utrzymać. ;-) Myślę, że zrobiłaś sporo. :tak: Jak kupisz sukienusię, pochwal się.
 
reklama
Ewelin gratuluję córci! Ale fajnie. Masz dziewczynkę i przyjaciółkę na całe życie:)
Ja tu raz na jakiś czas się pojawiam i o coś pytam i za każdym razem otrzymuję odpowiedź. Dzięki dziewczyny!
 
Do góry