reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ewelin ale nas wytrzymalas! No to chyba mozemy Ci gratulowac :) kochana pewnie teraz jestes w szoku ale jak to sobie jutro uswiadomisz bedziesz skakac pod niebiosa ;) GRATULACJE!!! W kolorze pink tylko pisze z tel :)
ps. Nie moglo byc inaczej :)
 
reklama
Eweline wiedziałam, że tak bedzie od samego poczatku co do Ciebie I Elmo zawsze byłam spokojna, od samego poczatku, ani przez chwile nie mialam wątpilości :) ciesze sie ogromnie I ściskam Cie mocno no I oczywście z serca calego gratuluje córeczki :)
 
ewelin GRATULACJE!!!! super wieści nawet nie wiesz jak ja się cieszę!!! będziesz miała córeczkę!!!wiedziałyśmy od samego początku:-Duściski dla was!!!
 
dziękuję dziewczyny za wsparcie i słowa otuchy...

będę walczyć o moje małżeństwo mam nadzieję że nam się uda...
co do mojego teścia (teściowa nie żyje od kilkunastu lat) tj toksyczny rodzic musi mieć pod kontrolą swojego syna bo bez tego nie mógł by chyba żyć, we wszystko wpycha swój ciekawski nochal o wszystkim musi wiedzieć i oczywiście jego zdanie jest najważniejsze choć i tak nie ma racji, wnuki mogą dla niego nie istnieć bo dzieci swoje wychował a cudzych bawić nie będzie a przy kimś udaje na ręce bierze całuje (ale tylko 5 min) a potem sio...ojciec jest 1 a żon można mieć 10 jego motto...szanuję go za to że dał życie mojemu m, ale nie przepadamy za sobą bardzo...

airfix mój m popełnił największy błąd taki że 1 raz pozwolił teściowi żeby mówił o mnie źle i tym sposobem dał mu zielone światełko że może mnie źle traktować ... prawda jest okropna, chciałabym żeby mój m się tak postawił teściowi jak twój

krystianmartin rozwód m też zaczął rozważać ale się uspokoił (mój teść w zeszłym roku jak już byłam w ciązy kazał mi się rozwieść i że mogłam nie zawracać głowy jego synowi)

piranha właśnie mam nadzieję że zrozumie co stracił...

matik przykro mi że @ nadeszła...tulę mocno... kochana nie poddawaj się...
 
reklama
Do góry